Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 16:41

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Awaria GSR 600
Post: 06-06-2015, 12:13 
Offline

Rejestracja: 06-06-2015, 12:07
Posty: 1
Witam, mój problem jest dość prozaiczny, a jednak mam z nim wiele trudności. Wczoraj postanowiłem zrobić przeglą stanu technicznego mojego motocykla, a więc rozebrałem filtr powietrza, sprawdziłem stan świec, a na koniec przeczyściłem miejsce wokół przedniej zębatki( oczywiście zdejmująć osłonę ). Po zakończonych czynnościach postanowiłem odpalić moto , no i nagle wyskakuje check !!!! Po odpaleniu napis znika i wszystko jest ok . Potem postanowiłem sprawdzić jeszcze raz czy wszystko jest dobrze podłączone i okazało się że zapomniałem jednej wtyczki przy filtrze powietrza podłączyć , po zrobieniu tego znowu odpaliłem moto ale nadal jest to samo . Napis check a po odpaleniu wszystko jest ok . Oczywiscie motocykl został umyty, wiec myslalem tez o mozliwosci zalania czegos. Dodam jeszcze że przez przypadek ruszyłem skrzydełkami przepustnicy więc moze zmieniająć położenie czujnik coś wykrył ?

. Moje pytanie : czy napis jest spowodowany tym że odpaliłem bez podpiętego kabla i pokazuje wczesniejszy blad czy jest to moze spowodowane czyms innym ? Jak sie dowiedzieć o ktory czujnik chodzi ( nie mowie tutaj o podjechaniu na diagnostyke, chodzi o jaki sposob domowy zeby na ekranie mi sie wyswietlil kod bledy czy cos takiego )


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]