Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 13:23

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07-04-2015, 13:28 
Offline

Rejestracja: 07-04-2015, 13:00
Posty: 2
Witam Jestem tu nowy dla tego z góry przepraszam jeśli temat jest w złym miejscu...
Odnośnie mojej "nowej" dr-ki wystąpił problem z odpalaniem na "kopa", ale może opowiem od początku:
Dr-ke kupiłem za 4000 za 1992 rok, tak więc myślę że cena jest ok, przy zakupie był mój kuzyn który sam miał dr-kę z tą różnicą że z elektrycznym starterem, to on miał zaszczyt jazdy testowej i sam stwierdził że idzie lepiej niż jego, a to przez to że dr posiada gaźnik od suzuki drz 400 mało tego zamiast filtra był założony stożek no i wydech od drz-y...
Pierwsze i jedyne odpalenie dr-ki było wykonane przez poprzedniego właściciela, i wyglądało tak że gdy ustawił sobie już kopkę i wcisnął dekompresator kopnął od razu z 3-4 razy i dr odpaliła (a dodam że jak przyjechaliśmy to silnik był ciepły)... no i wszystko ładnie pięknie, jak dr chodziła zauważyliśmy że sobie przykopciła ale delikatnie, wiec urwałem z ceny jeszcze na tłok 500 zł i transakcja została sfinalizowana... motocykl wieźliśmy 200 km na leżąco, na drugi dzień porobiliśmy takie szczegóły jak wygięta nóżka itp. i zabraliśmy się za odpalanie było nas 3 chętnych i tylko mi 2 razy zagadała ale nie odpaliła, więc wzięliśmy ją na zapych kilka metrów dobry skok na koło i dr chodzi, ale po chwili na ssaniu kolektor zaczął robić się czerwony. Po tym dr-ka poszła do mechanika który wymienił filtr na normalny, wyczyścił gaźnik i wyregulował no i chyba świece wymienił kolektor już czerwony się nie robił ale dr jak nie odpalała tak nie odpala ani na ciepłym ani na zimnym silniku, ani na samo zapłonie w spreju, a na zapych bez problemu i chodzi idealnie(dodam że próbowało ją odpalić już kilka osób które już dość długo jeździ na crossach czy enduro)... A właśnie zawory też ustawione, no wałek w stanie bdb bo oglądał go kuzyn który już 20 lat w głowicach pracuje, wiec silnik jest raczej ok... Może ktoś wie co może być przyczyną???


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-04-2015, 01:02 
Offline

Rejestracja: 07-04-2015, 13:00
Posty: 2
widzę że 0 aktywności, może polećcie jakieś forum na którym może mi ktoś pomoże, bo to to kpina jest...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]