Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 22:50

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25-01-2013, 01:24 
Offline

Rejestracja: 18-01-2013, 15:19
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław
Z kumplem wpadliśmy na pomysł robienia programu Motocyklowego od motocyklisty dla Motocyklistów. Chciałbym żebyście dali cenne wskazówki np. co byś chciał oglądać w takim programie . Stawiamy 1 kroki wiec jeszcze długa droga przed nami(proszę o wyrozumiałość). Już teraz musimy ukierunkować się ,dlatego docenię wskazówki co by Was zainteresowało. Chciałbym żeby czymś się wyróżniał a nie był kolejnym z tysięcy już wałkowanych.

1 odc.
Ciekawe rozwiązania w motocykla HONDA NC700 oraz skutera PCX 125.
Zobaczycie, Gdzie schować kask nie mając kufra,
silnik adoptowany z samochodu ,
system start-stop,
ciekawe zabezpieczenie stacyjki utrudniający kradzież.


http://youtu.be/1k-WAh4ZQXY

Oglądnij wystaw komentarz, napisz wskazówki

Mam jeszcze materiał na kolejne dwa odcinki. Wrzucę jak zmontuję.

Jeden będzie w temacie odzieży
Drugi większości temat powinien być znany. Jednym przypomni ,
a początkujących pokaże parę przykazań przed rozpoczęciem każdego sezonu


Na górę
 Tytuł:
Post: 27-01-2013, 01:58 
Offline

Rejestracja: 13-12-2012, 23:52
Posty: 24
Lokalizacja: Whitestock
Kiszka ! I to ma być program dla motocyklistów ? Przecież ten cały program to nic innego jak reklama salonu i wyrobów Hondy .
Zupełnie jakbym oglądał "tele mango" tylko zamiast halogenowych garnków zachwalają Hondę .
A w drugim odcinku będą reklamować nową modę motocyklową HiTec
A w trzecim dadzą bezcenne rady aby przed sezonem nic samemu nie robić tylko oddać motocykl do autoryzowanego serwisu .
Serwis weźmie pieniądze ale fachowo dopompuje koła po zimie i wymieni olej .
Panowie róbcie program dla użytkowników posiadających motocykle a nie program reklamowy . Ci co chcą kupić nowy sprzęt i dodatki sami dotrą do salonu i do katalogów .


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-01-2013, 23:54 
Offline

Rejestracja: 12-02-2012, 17:45
Posty: 30
Jeżeli to ma być program od" motocyklistów dla motocyklistów" To może skupmy się na starszych modelach motocykli ich testach Na wskazówkach jak je serwisować . Poruszać się bardziej w tematach technicznych. To może wypalić. Inaczej to będzie następny program reklamowy :?


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-01-2013, 23:22 
Offline

Rejestracja: 13-12-2012, 23:52
Posty: 24
Lokalizacja: Whitestock
Mi osobiście ten program "wisi " ! Mam prawko ponad 30 lat a przygodę z motoryzacją zacząłem dużo wcześniej , więc mam doświadczenie i z warsztatu i z konstruowania motocykli i z eksploatacji więc nic nowego mnie ten program nie nauczy .
Program powinien być dedykowany młodym , mniej zamożnym użytkownikom motocykli , którzy chcą sami podłubać się w garażu i zrobić podstawowy serwis oraz usunąć drobne usterki w motocyklu a nie jechać do serwisu i zostawiać szmal za coś co mogą zrobić sami .
To samo się tyczy impregnacji skórzanych kurtek , spodni , czyszczenia kasków , przechowywania ich itp .


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]