Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 22:51

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 15-12-2021, 18:22 
Offline

Rejestracja: 06-10-2021, 13:15
Posty: 4
Suzuki: Across
Cześć,
Jakie macie jakieś doświadczenia z serwisem z ulicy Kolejowej 40 w Zielonce? Wybrałem tą firmę przez serwis Oponeo przy zamówieniu felg i opon. Żona odebrała auto z serwisu, wraz z pudełkiem z plastikowymi pierścieniami centrującymi. Pan powiedział, że nie pasują do felgi ale nie są potrzebne, można bez nich jeździć, gdyż służą tylko do ułatwienia zdjęcia koła w przypadku gumy itd. Kierownica wpadała w wibrację przy prędkości 80-120 km/h więc wróciłem do Pana z pytaniem w czy problem? Stwierdził, że koła są poprawnie wyważone i odesłał mnie do innego warsztatu: cytuje: "Możliwe, że maszyna mi się popsuła" Obiecał, że zwróci koszt ponownego wyważenia. Pojechałem do ASO okazało się, że pierścienie dostarczone przez Oponeo pasują, przy okazji wyszło, że gwinty w nakrętkach są zniszczone. Zadzwoniłem do Oponego i powiedzieli, że jazda bez pierścieni centrujących może grozić wypadkiem. Pan z serwisu obecnie twierdzi, że dałem się naciągnąć na koszty w ASO i gwintowanie nakrętek, bo nie mam dla niego zdjęcia nakrętek przed gwintowaniem jako dowodu.

Jeżeli chodzi o kwestie, czy pierścienie centrujące są potrzebne czy nie...milczy. Odmawia zwrotu kosztów serwisu w ASO i grozi sądem za wystawienie negatywnej opinii w Google. Wiem..wiem co myśliscie - następnym razem idź od razu do ASO. Tyle w temacie wspierania loklanych przedsiębiorców.

Mieliśćie kiedyś konflikt z nieuczciwym mechanikiem. Jak rozwiązaliście temat? Zastanawiam się czy warto. Dodatkowe koszty jakie poniosłem to 200 PLN ale doprowadza mnie do szału beszczelność tego gościa.


Na górę
Post: 22-12-2021, 13:35 
Offline

Rejestracja: 04-09-2019, 19:50
Posty: 30
Suzuki: Vitara SVHS
Gdy chyba na drugi sezon założyłem alufelgi z pierścieniami, podobnie jak u Ciebie przy ponad 100km/h na kierownicy czuć było wyraźne wibracje. Wróciłem do wulkanizatora, panowie zdjęli koła sprawdzili wyważenie a że było ok, wymienili pierścienie centrujące, bo te które miałem wydawały im się za luźne. Złotówki nie wzięli, choć nie u nich kupowałem felgi, i wyjaśnili, że pierścienie musza być dobrze dopasowane. Od tej pory już ponad 10 lat nie miałem problemu z tymi kołami.
Zaskakujące jest podejście Twojego fachowca do klienta.
W innej branży mam klientów i nawet jak klient nie ma racji.. itd
Co do ASO ,mnie prze odbiorze nówki zasugerowali zmianę opon w zewnętrznym warsztacie, zarobieni byli chyba akurat.
A spieprzyć robotę wszędzie można, mam niemiłe doświadczenia z ASO innej m-ki.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]