Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 13:26

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09-10-2020, 06:41 
Offline

Rejestracja: 09-10-2020, 06:39
Posty: 1
Razem z mężem zamierzamy wymienić pełnowymiarowy pick-up (2004 dodge ram 1500 quad cab, dla ciekawskich), co jest niepraktyczne w naszej obecnej sytuacji życiowej. Szukamy czegoś, co moglibyśmy od razu kupić, co oznacza, że ​​na rynku mamy nieco mniej niż 10 000 do wydania. Natknąłem się na suzuki xl7 z 2008 roku z około 80 tys mil na nim za 6500 $ i ma WIELE udogodnień, na które nie byłbym stać w droższym samochodzie i przy znacznie niższych kilometrach. Widzę, że są problemy z łańcuchem rozrządu. Niekoniecznie jest to dla mnie przełom, pod warunkiem, że byłaby to naprawa całkiem sprawnego pojazdu. Zastanawiam się też, jak trudno jest nad nimi pracować. Mój mąż jest dość poręczny i chociaż nie sądziłbym, że podjąłby się wymiany łańcucha rozrządu, byłoby miło, gdyby mógł sam go konserwować. Wygląda na to, że ten konkretny pojazd był przez jakiś czas wynajmowany, a potem miał jeszcze jednego właściciela. Carfax jest czysty i odzwierciedla regularną konserwację, ale bez większych napraw. Chciałbym tylko usłyszeć przemyślenia ludzi lepiej poinformowanych niż ja. Dzięki. :)


Na górę
Post: 09-10-2020, 06:49 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
https://www.youtube.com/watch?v=-f0MssVTCN0

Silnik GM, "engineered by Suzuki". Chyba nic w tym złego ;)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]