Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 04-07-2020, 13:29

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość

Po prostu na ebay widzę, że niektóre karty mają napis upgrade a inne nie, stąd moje pytania.

Co do 3 lat, pewnie patrząc na szybko rozwijającą się sieć drug, rzeczywiście ten okres może robić różnicę dla kogoś, kto dużo jeździ po nieznanych trasach. Ale jeśli jeździ się 99.9% po znanych trasach, to dla tych kilku wypraw w roku "w nieznane" nie jest to aż tak duża różnica, szczególnie, że jeszcze trzeba trafić na trasę, gdzie coś zmieniano. :D

Awatar użytkownika

Suzuki: Brak
ken-wawa pisze:
Po prostu na ebay widzę, że niektóre karty mają napis upgrade a inne nie, stąd moje pytania.

Co do 3 lat, pewnie patrząc na szybko rozwijającą się sieć drug, rzeczywiście ten okres może robić różnicę dla kogoś, kto dużo jeździ po nieznanych trasach. Ale jeśli jeździ się 99.9% po znanych trasach, to dla tych kilku wypraw w roku "w nieznane" nie jest to aż tak duża różnica, szczególnie, że jeszcze trzeba trafić na trasę, gdzie coś zmieniano. :D

Upgrade czyli aktualizacja moim zdaniem oznacza nowa mapa :D

Awatar użytkownika

Suzuki: Sx4 S-cross
ken-wawa pisze:
Z tego co patrzyłem to za 130-140 zł można kupić gotowe na ebay, tak więc 200 zł taka sobie cena. [...]
I czym dokładnie różni się upgrade od pełnej wersji? Teoretycznie nazwa sugeruje, że upgrade jest uaktualnieniem poprzedniej. Tylko nigdzie nie podają jakiej poprzedniej (dowolnej?). Ponadto w stacji i tak nie umieszcza się dwóch kart, więc jak działa ten upgrade? Służy do przekopiowania kilku nowych plików na starą kartę? Czy ze starej coś kopiuje się na nową?

dziakoni pisze:
Niestety nie mogę się wypowiedzieć na ten temat moich kart zasady forum
Co do kart proszę kupić za 150 lecz jak opisałem wyżej są to karty made in china lub co gorsza Taiwan oryginalna karta ma nadruk z tyłu made in Germany tyle chyba mogę napisać
Co do upgrade nie zrobisz ani na oryginalnych ani na chińskich ponieważ Nie ma takiej możliwości nie mogę pewnie tu napisać dla czego poczytaj w necie o zmiennym Cid karty a się dowiesz...

Moją kartę SLDA 2019, o której pisałem ileś postów wyżej (za 160PLN) sprawdziłem i wygląda na oryginał Bosch'a. Naklejka jest identyczna jak na tej, którą zakupiłem w 2017 w ASO. Dodatkowo ma oryginalny nadruk z tyłu "Made in Germany", o którym pisze @dziakoni. I również jak moja poprzednia karta na naklejce jest napis Upgrade 2019 i oznacza to po prostu nową mapę (i co ważne, oczywiście z lektorem polskim), gotową do użycia bez żadnych kombinacji typu klonowanie, kopiowanie itp. :ok:

Suzuki: 1.6L VVT 120 GLE 4x2
powiem wam ze ja kupilem karte z allegro ale po niecalych 2 latach sie sama zepsula i wogole nie czytalo autko i teraz uzywam android auto

Awatar użytkownika

levmar pisze:
powiem wam ze ja kupilem karte z allegro ale po niecalych 2 latach sie sama zepsula i wogole nie czytalo autko i teraz uzywam android auto

Mogę naprawić tą kartę np pw

Suzuki: 1.6L VVT 120 GLE 4x2
dziakoni pisze:
levmar pisze:

Mogę naprawić tą kartę np pw

wyrzuciłem niestety :sciana:

Awatar użytkownika

Witam najnowsza mapa 2020-2 już jest dostępna

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00