Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 19:18

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: zakup Baleno
Post: 14-05-2019, 10:19 
Offline

Rejestracja: 12-05-2019, 08:56
Posty: 3
Suzuki: Baleno
Cześć,
właśnie bardzo konkretnie rozważam zakup nowego Baleno. Niestety po wizycie w salonie okazało się że z listy kolorów są dostępne zaledwie 5 i tak już zostanie (myśleliśmy o Ray Blue który jest już niedostępny). Stąd moje pytanie odnośnie koloru:
1. Czy stargaze blue i ray blue na żywo mocno się różnią? (sprzedawca mówił że jak stały obok siebie to ciężko było wskazać który jest który).
2. Druga kwestia dotyczy faceliftingu, czy ktokolwiek ma jakieś informację (ogólnie nie spieszymy się bardzo mocno i mogę nawet czekać do 2020). Suzuki Poland (fanpage FB) odpisało mi, że wersja po faceliftingu nie będzie dostępna w Polsce, ale nie sprecyzowali czy w ogóle czy w tym roku (na dopytanie o dostępność w 2020 już nie zareagowali).

pzdr.
Andrzej


Na górę
Post: 14-05-2019, 11:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2018, 20:59
Posty: 110
Lokalizacja: Katowice
Suzuki: Baleno
Lifting nowego Baleno był w tym roku (ale wersje po liftingu nie są oferowane/sprzedawane w PL).


Na górę
Post: 14-05-2019, 17:49 
Offline

Rejestracja: 12-05-2019, 08:56
Posty: 3
Suzuki: Baleno
No właśnie o to mi chodzi, czy nie są oferowane jeszcze czy nie będą w ogóle oferowane? Teoretycznie logika by mówiła, że prędzej czy później wersja po liftingu przypłynie z Indii do Europy chyba, że Suzuki by zdecydowało o całkowitym wycofaniu tego modelu. Ale pewnie do momentu gdy są oferowane wersje sprzed liftu to ciężko będzie uzyskać jakąkolwiek informację.

Ogólnie to bardziej podoba mi się wersja po lifcie, przynajmniej na tyle ile można to ocenić po filmikach z youtube'a, stąd moje pytanie czy może ktoś coś wie i warto czekać te kilka (naście) miesięcy?


Na górę
Post: 14-05-2019, 22:06 
Offline

Rejestracja: 13-09-2017, 14:08
Posty: 248
Suzuki: Vitara
Mam informacje, że Baleno w ogóle będzie wycofany z rynku polskiego do końca czerwca, nie wiem, jak z Europą. Spiesz się więc z tym zakupem ;)

_________________
ex Suzuki Swift III
ex Suzuki Swift V
ex Suzuki Baleno 1.2 Premium Plus
ex Suzuki Baleno 1.0 Elegance
Suzuki Vitara 1.4 129 hp mild hybrid Premium 2WD


Na górę
Post: 15-05-2019, 08:14 
Offline

Rejestracja: 12-05-2019, 08:56
Posty: 3
Suzuki: Baleno
Dzięki za info, w salonie też zasugerowano aby się pośpieszyć ale bez konkretów czemu (zakładałem, że kluczą ze szczegółami bo wycofują albo za parę miesięcy chcą wprowadzić wersje z liftem, w pierwszej i drugiej opcji muszą się pozbyć wyprodukowanych do tej pory egzemplarzy, a wyciek takiej informacji na pewno by wpłynął na sprzedaż). Teraz trzeba się zastanowić i brać co jest (a trochę żal, że jak człowiek wydaje 50tyś. to nie może wybrać dowolnego koloru z katalogu) albo szukać czegoś innego.


Na górę
Post: 17-05-2019, 18:17 
Offline

Rejestracja: 13-09-2017, 14:08
Posty: 248
Suzuki: Vitara
Małe sprostowanie- w sprzedaży do końca roku z produkcji do końca czerwca

_________________
ex Suzuki Swift III
ex Suzuki Swift V
ex Suzuki Baleno 1.2 Premium Plus
ex Suzuki Baleno 1.0 Elegance
Suzuki Vitara 1.4 129 hp mild hybrid Premium 2WD


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]