Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 02:19

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 11-03-2019, 12:01 
Offline

Rejestracja: 18-09-2018, 10:45
Posty: 114
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Znalazłem ciekawą ofertę - auto używane (z silnikiem 1,6), roczne, z pewnego źródła (salon). Pan mnie przekonuje, że do starej stacji multimedialnej wystarczy wgrać nowy soft i będzie Android Auto obsługiwane. Czy to prawda?


Na górę
Post: 11-03-2019, 16:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-04-2010, 15:49
Posty: 1011
Lokalizacja: Warszawa
Pokaż zdjęcie tej starej stacji multimedialnej. Jeśli to ta z dotykowym ekranem, na głównym widoku podzielonym na cztery kolorowe kafelki, to do sprawdzenia. Skoro "wystarczy" zrobić coś tak prostego to najlepiej żeby sprzedający sam to zrobił i zademonstrował że teraz działa ;)


Na górę
Post: 11-03-2019, 20:06 
Offline

Rejestracja: 18-09-2018, 10:45
Posty: 114
Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki
Dziękuję za podpowiedź :-) Niestety jako dopiero potencjalny nabywca nie bardzo (wraz ze sprzedawcą) potrafiliśmy dobrać się do wersji softu - dopiero po powrocie do domu znalazłem, że trzeba nieco dłużej klawisz Ustawienia przytrzymać. Poprosiłem mailem o sprawdzenie, ale na razie odzewu brak (jutro przedzwonię). Z kolei ja zapomniałem, że kabelek USB, który wożę w aucie, jest uszkodzony, więc podłączenie do radia nie zadziałało... No ni c - za jakiś czas podjadę tam znowu z wiedzą i kabelkiem :-)
W gruncie rzeczy interesuje mnie to, czy można podłączyć swój telefon z aplikacją, np. Yanosikiem. Do niczego innego nie potrzebuję - obsługa telefonu jest w oryginalnym radiu i to mi wystarcza. Zresztą nie dzwonię z auta - wyłącznie odbieram, jeśli jest taka potrzeba. Już nawet ew. myślałem, czy nie kupić innego radia w razie potrzeby u Chińczyków albo u nas. Tylko że w ofertach jest duży miszmasz - w tytule autorzy piszą, że radio do Suzuki Vitara, a w treści - że do Grand Vitary. Tak na oko to podobne modele (patrzę po maskownicy, nie parametrach). Nie wiem, jak wtyczki, ale można przejściówki dokupić. Ale to w dalszej części moich rozważań co do kupna. Samochód jest z 2018 r. z małym przebiegiem (tzn. normalnym :-).
Próbowałem rozkminić, czym się różni wersja przed i po lifcie. Poza kolorowym wyświetlaczem na środku, rozpoznawaniem znaków i śledzeniem martwego pola oraz światłami z tyłu to chyba nie ma żadnych różnic. Czy coś jeszcze? Oferowany samochód ma silnik 1.6, wolałbym oczywiście z turbiną, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Choć może okazja mi przejdzie koło nosa, zanim zbiorę kasę na pierwszą wpłatę. I tak już jestem w wieku kapelusznikowym, na jakichś super osiągach mi nie zależy. Póki co jeżdżę ciężkim Fordem Mondeo Kombi z silnikiem 115 KM (ale to diesel i nieźle się zbiera - ma 220 Nm).
Z góry dziękuję wszystkim za wszelkie podpowiedzi i przepraszam za może głupie pytania. Sam próbuję szukać, ale przebrnięcie np. 72 stron z opisem radia na forum to jednak wyzwanie wymagające czasu i uwagi :-)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]