Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 16:03

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18-07-2016, 20:52 
Offline

Rejestracja: 01-07-2016, 08:14
Posty: 9
Wiem, wiem, pewnie było to już ze 100x wcześniej na forum, ale ja nie mam czasu grzebać w archiwach i czytać tysiąca postów zanim znajdę coś konkretnego. Dlatego proszę wprost o pomoc w doborze stalowych felg 15-tek do mojej Grand Vitary (2004 rok, 2.0 benzyna, 5d). Potrzebuję porady jak to zrobić, żeby mieć w tym samochodzie felgi 15-tki, a nie 16-tki.
Wygląda na to, że właśnie wywarzyłem otwarte drzwi i wpakowałem się wprost na problem - nie sprawdziłem dokładnie i kupiłem felgi 15", które nie pasują przez to, że stykają się z zaciskami hamulców, a to już uroda GV 98-05. Żeby było ciekawiej, do felg kupiłem też już nowiusieńkie opony. Opony są super i to głownie dlatego zależy mi żeby znaleźć felgi 15", które będą pasowały.
Szukam kogoś kto już przerabiał ten problem i sobie jakoś z nim poradził. Wiem, że jakieś felgi można dopasować. Ewentualnie felgi plus dystanse. Proszę pomóżcie. :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:
Znalazłem, to co w linkach poniżej. Dadzą radę? Wg opisów powinno być OK...?
http://www.felgi.pl/felga/dotz/dakar/suzuki/grand-vitara/suv/i/2-0/15/p%3d65
http://allegro.pl/felga-15x7-5x139-7-et-25-suzuki-grand-vitara-i6333547584.html


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]