Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 16-06-2024, 04:07

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-03-2010, 14:52 
Offline

Rejestracja: 20-07-2009, 20:32
Posty: 2
Drodzy klubowicze, może ktoś z Was już to robił... w wersji ciężarowej GV salon zamontował blokadę podłokietnika na tylnej kanapie, która uniemożliwia składanie oparcia. Operacja została wykonana po to, by na tylnej kanapie mieściły się tylko dwie osoby (zgodnie z homologacją). Okazało sie, że próby zdemontowania tej blokady nastręczają spore trudności... ma się wrażenie, że śruba, która blokuje podłokietnik została WBITA a nie wkręcona. Czy ktoś mógłby się podzielić doświadczeniami/wiedzą w tej materii??? Czuję się zupełnie bezradna... nie wiem, czy majstrując przy tej śrubie, nie urwę jej albo co.


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-03-2010, 20:20 
Offline

Rejestracja: 14-03-2010, 19:16
Posty: 9
Lokalizacja: Parzymiechy / Częstochowa
Podpinam się pod to pytane - też odebrałem nową Vitarę z tak zblokowanym podłokietnikiem. Dobrze że chociaż środkowego zagłówka nie wyrzucili :) Ale faktycznie przydałoby się ten podłokietnik złożyć bo nawet nie można czegoś wygodnie na tylnej kanapie położyć :zly:


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-03-2010, 08:31 
Offline

Rejestracja: 20-07-2009, 20:32
Posty: 2
Zrobione!
Do śrub mocujących uchwyt podłokietnika trzeba się dostać od tyłu oparcia kanapy. W tym celu niestety trzeba zdemontować kratę - co nie jest trudne. Potem trzeba unieść nieco tapicerkę na plecach oparcia kanapy, zlokalizować śruby i odkręcić. Odpadnie wtedy cały uchwyt z przodu wraz z podłokietnikiem. Są tam dodatkowo zamocowane dwie blaszki blokujące, które powinny odpaść razem z całym ustrojstwem po odkręceniu śrub z tyłu. Następnie można zmontować wszystko od nowa, ale bez użycia blaszek blokujących - DZIAŁA.


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-03-2010, 09:05 
Offline

Rejestracja: 14-03-2010, 19:16
Posty: 9
Lokalizacja: Parzymiechy / Częstochowa
No to super, że Ci się udało. Ja dzisiaj jadę na przegląd po pierwszym tysiącu - może mi to zdemontują. A jak nie to pobawię się z tym po powrocie :) Pozdrawiam :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]