Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 20-04-2024, 05:25

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 28-03-2008, 19:14 
Offline

Rejestracja: 28-03-2008, 18:06
Posty: 10
Zrobiłem zwarcie w gniazdku Grand Vitary rocznik 2003 silnik 2000 , benzyna. Wszystko działa ale radio nie . Sprawdziłem dokładnie bezpieczniki w skrzynce bezp. są Ok .Proszę o informacje gdzie znajduje się zabezpieczenie w/w urządzeń.
Pięknie dziękuję za informację.


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-03-2008, 20:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-11-2007, 15:10
Posty: 145
Lokalizacja: Warszawa
Gdzie sprawdzałeś bezpieczniki? Z instrukcji wynika, że pod maską są bezpieczniki grupowe a w kabinie bezpieczniki indywidualne. Te dla radia (H - 15A) i zapalniczki (Q - 25A) są osobno.


Na górę
Post: 28-03-2008, 22:01 
Offline

Rejestracja: 28-03-2008, 18:06
Posty: 10
Bezpieczniki sprawdziłem w komorze silnika . Wynika stąd , że nie mogę znaleźć bezpieczników w kabinie . Na razie nie posiadam oryginalnej instrukcji proszę, więc o dokładną informację gdzie się one znajdują. Moja Grand Vitara chodziła jak dotychczas bez zarzutu a to jest mój pierwszy problem z tym autem.
Pozdrawiam
Andrzej


Na górę
Post: 29-03-2008, 16:14 
Offline

Rejestracja: 28-03-2008, 18:06
Posty: 10
Żeniłem się z tymi bezpiecznikami wielce aż znalazłem – są w czarnym pudełku po lewej stronie kabiny ( przy nadkolu nad pedałem sprzęgła ) ,wymieniłem spalony i jest wszystko OK. Ciężko je było zobaczyć bo osoba która montowała autoalarm zasłoniła skrzyneczkę bezpiecznikową dokładnie .Przy okazji popatrzyłem na antenę od radia – w mojej Vitarze ekranowany kabel antenowy ma dwie złączki a że odbiornik działa dobrze myślę że nie zaszkodzi jak sprawdzisz jakość połączeń anteny w swoim aucie .Fajnie się mi z Tobą „rozmawiało”.

Dzięki Mcube .


Na górę
Post: 08-08-2020, 20:45 
Offline

Rejestracja: 08-08-2020, 20:25
Posty: 2
Suzuki: Grand Vitara
Bardzo proszę o pomoc w temacie RADIA cd fabrycznego w Suzuki Grand Vitara po lifcie 2003 rok. Radio nagle przestało działać i da się go włączyć, dziwne bo podświetlenie radia jak włączy się światła działa, a radia nie da się włączyć.

Dziwna sprawa, bezpiecznik od radia jest dobry, zapalniczka i zegar działają poprawnie.
Przed wystąpieniem tego problemu radio grało na chwilę, nagle się wyłączyło i znowu zaczęło grać za jakiś moment. Było tak kilka razy, aż całkiem się wyłączyło i cisza:((

Jak je w ogóle wyciągnąć bo nie mam pomysłu, jak rozwiązać ten problem. Bardzo proszę o pomoc. Jestem użytkownikiem Grand Vitary od 6 miesięcy


Na górę
Post: 14-08-2020, 17:14 
Offline

Rejestracja: 14-08-2020, 16:58
Posty: 1
Suzuki: Grand Vitara1
A moje pytanie jest czy gniazda zapalniczki w bagażniku oraz dodatkowe przy podłokietniku działają na osobnym bezpieczniku w stosunku do tego gniazda przy drążku zmiany biegów i przycisku podgrzewania fotela kierowcy. U mnie działa tylko to przy drążku zmiany biegów, problem dotyczy GrandVitary 2.0HDI 2005r.
Z góry dziękuję za podpowiedź.

Pozdrawiam
Crusoe321


Na górę
Post: 07-09-2020, 23:39 
Offline

Rejestracja: 08-08-2020, 20:25
Posty: 2
Suzuki: Grand Vitara
U mnie (GV 2003r 2,0 PB+LPG) wszystkie gniazda (3szt) działają
...
co do radia to fabryczne zdechło - sprawdzałem w innej GV z tego roku i też nie działało.
Założyłem standardowe radio JVC - miałem z 2010r, z poprzedniego auta;)) + ramkę z przejściówką na allegro kupiłem i wszystko gra;:)) oczywiście sterowania z kierownicy przy takim niefabrycznym radiu nie będzie
ale jak usłyszałem że mam dać 250zł za stare fabryczne radio z odzysku odpuściłem temat - zresztą krąży opinia że te fabryczne radia to tandeta i szmelc, mało które jeszcze działa bez zarzutu z tych roczników 2003...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]