Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 12:23

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18-01-2016, 10:30 
Offline

Rejestracja: 18-01-2016, 09:46
Posty: 7
Suzuki: GV
Witam panowie mam pytanie czy mogę podnieś GV I na podkładkach pod sprężyny bez żadnej dodatkowej przeróbki chodzi mi o podkładki przód 3.5cm a tył 4.5cm takie jak tu ma gościu http://allegro.pl/podkladki-pod-sprezyn ... 62899.html


Na górę
Post: 18-01-2016, 21:33 
Offline

Rejestracja: 31-05-2015, 19:34
Posty: 14
Witam koleszko,
Sam jeszcze nie dawno podnosiłem moją Suzę tu masz link do tematu: viewtopic.php?f=4&t=12271
Słuchaj ja osobiście podniosłem moja GV 2.0HDi z 2003r o 5cm podkładki wziąłem od Oriego z forum on ma wszystko co podrzebne serdeczne pozdrowienia dla niego. Podłożyłem podkładki poliratanowe pod sprężyny wszystkie równe 5cm ale to nie wsztsko musisz mieć albo dłuższe amortyzatory np. od poloneza trucka ale nie polecam lepiej tak jak ja przedłużki amortyzatorów na przód i tył bo jak ją podniesiesz to zakres pracy sie zwiększa i dlatego trzeba podłożyć a zawsze masz orginalne amorki :D i jeszcze podnosząc musisz kupic śruby mimośrubowe na przód ponieważ z tył nie ma problemu bo jest sztywny most wiec kąt kół się nie zmienia ale z przodu masz wahacze i jak ją podniesiesz to koła zejdą się do środka dlatego daje się te śruby. Jak czegoś nie będziesz wiedział to pisz
Pozdrawiam


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]