Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 16-04-2024, 23:48

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05-01-2013, 08:55 
Offline

Rejestracja: 01-06-2012, 13:08
Posty: 53
Lokalizacja: Paprykarnia :)
Dokładnie takie dźwięki usłyszałem przedwczoraj. Wlazłem pod tył samochodu w garażu podkładają na ziemi kawałek kartonu, silnik pracował. Przyczyną tego była aluminiowa blacha zamontowana do podwozia nad tłumikiem. Drgania wyklepały dziury wokół 4 śrub mocujących. Blacha opadła na tłumik i pięknie dzwoniła. 4 kawałki blachy 20x20 z otworem fi-7 oraz 4 podkładki sprężynujące (nie koronkowe) założone po odkręceniu śrub załatwiły szybko problem. Poszedłem w okolicy do dwóch sąsiadów z GVII tak jak ja i . I u jednego wyklepało już 2 a u drugiego jedną śrubę. Mimo małej praktyki z GVII, sugeruję wsunąć się od tyłu pod tłumik ( najlepiej zimnego :) ) i sprawdzić mocowanie tej blachy. Ewentualne usunięcie tej usterki proste i wymaga kawałka blachy 2mm (z niej robimy podkładki) lub dużych podkładek o raz 4 sprężynujący do śrub 6, przydaje się wd40. Kanał nie jest potrzeby tylko karton na podkład pod plecy i okulary bo sypie się lekko na oczy.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]