Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-04-2024, 16:01

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04-09-2012, 11:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-09-2007, 14:47
Posty: 25
Cześć,
w aucie jest zapewne bardzo stary płyn hamulcowy. Czarny jak kawa. chciałem go wymienić ale najpierw postanowiłem zbadać grunt przed naprawą. Niestety jeden z odpowietrzników się zapiekł (prawy przód). Chciałbym przy okazji wymienić go lub nawet wszystkie dla spokoju.

Pytanie 1: Czy może ktoś potwierdzić, że taki jak w linku poniżej będzie ok ? numer : 0017 http://pwpnet.pl/index.php?l=pl&s=prod&co=odp

Pytanie 2: Nie widze odpowietrznika na lewym tylnym kole. Idzie do niego rurka od korektora i wychodzi drugi przewód do prawego tylnego koła. Czy to normalne ?

Pytanie 3: Jak mam w takim razie odpowietrzać ?Korektor, prawy tył, prawy przód, lewy przód ?

Na domiar złego żona zgłosiła, że raz na jakiś czas, pedał wpada głębiej niż zwykle. Nie przejąłem się w pierwszej chwili bo kierowca z niej niedoświadczony. Pomyslalem ze coś się jej zdaje ale kilka dni temu zauwazyłem to samo przy manewrach parkingowych.

Pytanie 4: Czy to wina starego płynu czy regeneracja pompy hamulcowej mnie czeka ?

Zauważyłem też mocno spękane przewody elastyczne. Myślę że trzeba wymieinć.
Pytanie 5: Jakie zwykło się montowac ? Jakaś marka, zaufany sklep Suzukowy ?

Podejście jest takie, żeby przejrzeć zaciski, cylinderki itd. przejrzeć całe hamulce, zrobić co trzeba i przez jakiś czas mieć spokój. Bezpieczenstwo zony najwazniejsze. Mam nadzieje, że nie "zabiłem" liczbą pytań.

pozdrawiam,
s1271


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]