Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 07:26

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 16-01-2009, 13:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20-02-2007, 21:20
Posty: 218
Lokalizacja: Poznań
Witam,

miałem ostatnio małe puk przodem autka. Na pierwszy rzut oka nic sie nie stało prócz połamania zawieszki tablicy rejestracyjnej, ale dzisiaj widze, że cały zderzak musiał lekko "opaść" bo reflektory od dołu trochę wystają przed maskę.

Ktoś miał tego typu doświadczenia ? Jakieś zaczepy zderzaka mogły się wygiąć czy co ? Jeśli chodzi o zderzak nie widze żadnych wgnieceń czy wgięć.

Updatek.
Dziś się przyjrzałem bardziej. Okazuje się, że to nie zderzak jest wgięty tylko reflektory się wysunęły

Jest jeszcze mały problem - w jednym z reflektorów są pęknięte 2 plastikowe zaczepy łączące reflektor z maską. Jeden jeszcze jest cały, a ile i czy są jakieś od spodu to nie wiem. W każdym bądź razie nie wiem, czy idzie to jakoś skleić (bo wymienić by trzeba było z całą plastikową tylną częścią reflektowa, o ile idzie to oddzielnie kupić) ?

Dzięki

Widzę na allegro, że reflektory tylko są do kupienia z ... naprawianymi zaczepami (czytaj doklejanymi) - więc sprawa jest już jasna i mam pytanie - czym to idzie skleić :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 16-01-2009, 15:05 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-08-2007, 19:54
Posty: 1138
Lokalizacja: 3-miasto
Cichy pisze:
Widzę na allegro, że reflektory tylko są do kupienia z ... naprawianymi zaczepami (czytaj doklejanymi) - więc sprawa jest już jasna i mam pytanie - czym to idzie skleić :)

Idź do jakiejs Castoramy z tym zaczepem i zapytaj obsługi. ja potłukłem szklany kwiatek żony i doradzili dobry klej, a wybór małą naprawde duży.
I edytuj posty, zamiast pisac jeden pod drugim.


Na górę
Post: 16-01-2009, 17:11 
Offline

Rejestracja: 08-12-2007, 17:58
Posty: 48
Lokalizacja: Bydgoszcz
Poszukaj najlepiej małej firmy, gdzie spawają plastiki (zderzaki, uchwyty reflektorów itd.).
Robiłem to z powodzeniem w poprzednim sam.
Wytrzymałość porównywalna z oryginałem.
Pzdr.


Na górę
Post: 21-08-2012, 17:39 
Offline

Rejestracja: 10-08-2012, 20:38
Posty: 4
Lokalizacja: Racibórz
Najpierw chciałem się przywitać z wszystkimi forumowiczami, jak widać to mój pierwszy wpis na forum, SX4 mam od ok. 6 miesięcy no i niestety 2 miesiące temu spotkało mojego SX4 małe nieszczęście w postaci sarny szybkość była mała uszkodzenia też ale dopiero teraz zauważyłem że reflektory mi parują, uszkodzone są mocowania klosza z góry.

Mam już nowe lampy ale jak je wymienić, jak na razie zero pomysłu może ktoś na forum już się tym zajmował i może pomóc również przy przełożeniu silniczka do ustawiania lamp wiem dużo tego jak na początek.

Witam wszystkich :)


Na górę
Post: 27-09-2016, 15:18 
Offline

Rejestracja: 27-09-2016, 15:08
Posty: 1
Jak wymienić tzn.wyjąc reflektor przedni prawy Suzuki sx4 ?


Na górę
Post: 27-09-2016, 16:14 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12230
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Trzeba zdemontować zderzak (poszycie), ale to chyba nie jest jakiś wielki problem.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 61 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]