Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 18:05

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 22-11-2011, 11:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08-01-2011, 07:15
Posty: 69
Lokalizacja: POMORSKIE
Witam, wczoraj odebrałem auto po drugiej naprawie odprysków na tylnym nadkolu.
Zgłosiłem ten problem do TVN Turbo, TURBO KAMERA. Pan skontaktował się ze mną gdy auto było w serwisie na malowaniu.
Zastanawia mnie czy więcej ludzi ma taki problem, może ktoś z was jest zbywany tak jak ja byłem za drugim razem. Gdy serwis twierdzi że to uszkodzenie mechaniczne z naszej winy.
Może po prostu tą sprawę trzeba nagłośnić, posiadam dane kontaktowe do redaktora TVN Turbo. Jeśli jest więcej osób posiadających ten problem może dzięki TVN uda się go rozwiązać
Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-07-2012, 17:31 
Offline

Rejestracja: 29-03-2011, 21:15
Posty: 63
Lokalizacja: lodz
Witam

To jest widok na dolną przednią krawędź tylnych drzwi od strony kierowcy, czyli od czarnej listwy w dół. Wszystko jest w jednej linii !!!

Obrazek

Nie mam więcej pytań jak na dwa lata użytkowania
Inne miejsca szczególnie strona od pobocza jest ok, może jeden odprysk na element. Tyle można jeszcze przeżyć, ale to ?

Opinia serwisu tradycyjnie bezcenna:
To od jeżdzenia ?!? Sprawa nie związana z gwarancją ?!?

Ciekawe jest jedynie to, że z tej strony drzwi tylne 'wystają' nad przednie najbardziej w dolnej części. Z drugiej strony jest odwrotnie; dół tylnych jest jakby w 'cieniu' przednich.


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-07-2012, 08:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08-01-2011, 07:15
Posty: 69
Lokalizacja: POMORSKIE
Żenada, źle spasowane drzwi. Na moich tylnych nadkolach kolejne odpryski. Już nie mam siły walczyć z ASO. Sam zaprawiam i już się przyzwyczaiłem, że moje auto to fabryczny niewypał :D
Mam ciągle namiary na TVN, jakby było więcej chętnych by zająć się tą sprawą maja podobne odpryski jak to mówią "ślady użytkowania" - tylko drogi asfaltowe - za maszyną czyszczącą (PO CO 4x4 ??)
Nie podlegające gwarancji uszkodzenia mechaniczne ;/ 2 razy już mi naprawiali w ramach gwarancji, jak raz wyregulowali drzwi to auto wygląda jak powypadkowe ;/ NIE POLECAM SX4 4x4 i serwisu ASO


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-07-2012, 09:33 
Offline

Rejestracja: 09-01-2010, 14:02
Posty: 3375
Lokalizacja: Kwidzyn
Odnoszę wrażenie, że te szerokie listwy na drzwiach w Sedici (zbyt piękne nie są) jednak trochę stresu z głowy zdejmują. Już sobie wyobrażam jak wyglądałby błotnik gdyby był tylko lakier. Po zwróceniu uwagi, na plastikach są ślady jakby ktoś je szczotką drucianą traktował. W ASO nie zgłaszałem, żeby nie zaczęli "naprawiać", bo po ich interwencjach to tylko większy stres.
Moja propozycja jest taka: dać sobie na luz, jest to usterka nie wpływająca na komfort i bezpieczeństwo i to najważniejsze! Nie przyglądajmy się zanadto dokładnie, to będziemy się lepiej czuli, auta się zużywają i tyle.
Pozdrawiam wszystkich i życzę bezstresowych urlopów! 8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-07-2012, 18:07 
Offline

Rejestracja: 29-03-2011, 21:15
Posty: 63
Lokalizacja: lodz
Prawda Prawda
Dobrze Piszesz...

Po naprawie w ASO można mieć większy stres
Niemniej SMP ma prawo odpowiedzieć, może coś wesołego wymyślą :roll:

Mnie nurtuje czemu tylko ten jeden element tak wygląda. Na masce i przedniej szybie nie ma tyle tego :!:


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]