Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 06:20

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20-08-2021, 21:00 
Offline

Rejestracja: 14-08-2021, 20:11
Posty: 11
Suzuki: SX4
Hej, chciałbym się upewnić że dobrze kombinuje.Centralka alarmu ma kilka opcji podłączenia centralnego.
zerknąłem na instrukcje serwisową, i o ile dobrze to rozszyfrowałem (i tu prośba aby ktoś znający się sprawdził) przycisk otwierania który
znajduje się w drzwiach kierowcy (w/g mnie to ten 29 na schemacie) podaje minus na kable szaro/biały i szaro/czerwony.
Więc czy wystarczy abym odnalazł te przewody idące z drzwi i podał im minus z alarmu w kombinacji otwórz/zamknij?

Drugie pytanie, to zabezpieczenie. Jest przekaźnik, mógłby coś rozłączyć ale nie mam pojęcia co. Może ktoś coś podpowie (łopatologicznie, np.: kabel przy tym przekaźniku od... przerwij obwód...). Jeżeli ktoś ma ciekawy pomysł a nie chce zdradzać szerzej to nawet na priv ;)
Tu ważne chyba że silnik 1,6 benz+gaz

Obrazek


Na górę
Post: 29-08-2021, 19:43 
Offline

Rejestracja: 14-08-2021, 20:11
Posty: 11
Suzuki: SX4
Podbije temat bo powstał problem podczas montażu. W żadnym aucie nie widziałem takiej ciasnoty. A kable idące z drzwi nie przechodzą "na wprost".
Nie mogę ich zlokalizować, może więc ktoś chociaż wie gdzie znajduje się moduł centralnego zamka? Wiem jak wygląda bo znalazłem w necie jednak nie mogę go zlokalizować.


Na górę
Post: 30-08-2021, 16:55 
Offline

Rejestracja: 18-05-2018, 14:32
Posty: 73
Suzuki: SX4 topline
Jak będę w aucie to przysłucham się dokładnie ale prawdopodobnie znajduje się gdzieś pod kierownicą - tam cyka.


Na górę
Post: 05-09-2021, 17:01 
Offline

Rejestracja: 14-08-2021, 20:11
Posty: 11
Suzuki: SX4
Problem rozwiązałem. Może komuś się przyda; w plastikowej skrzyneczce po lewej stronie kierowcy (w jej dolnej części są bezpieczniki), w jej lewej części na górze niebieska wtyczka (18pin). W niej przewody szaro biały i szaro czerwony to otwieranie i zamykanie wszystkich drzwi (i klapy bagażnika).


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]