Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 22:35

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 29-03-2018, 16:39 
Offline

Rejestracja: 26-10-2016, 15:17
Posty: 73
Suzuki: SX4
Hej. Mam pytanie do tych co mają zamontowana instalację. Z powodu dość plytkiej wnęki na koło butla podnosi podłogę bagażnika. Jak macie to rozwiązane? Czy coś na "miarę" robiliscie? Czy po prostu tak ta podłoga wam leży w powietrzu? I jak sprawa z kołem? Chętnie bym zobaczył zdjęcia? :)


Na górę
Post: 30-03-2018, 19:29 
Offline

Rejestracja: 05-07-2016, 14:42
Posty: 48
Suzuki: Sedici (SX4)
No z koła to raczej będziesz musiał zrezygnować. Co prawda gazu nie mam ale nie wyobrażam sobie w tym bagażniku czegoś wmontowanego na stałe co zajmuje przynajmniej 1/4... toż to wtedy zacznie się robić problem żeby damską torebkę tam zmieścić ;)


Na górę
Post: 31-03-2018, 09:51 
Offline

Rejestracja: 26-10-2016, 15:17
Posty: 73
Suzuki: SX4
Nie ma jeszcze takiej tragedi. Spuscilem trochę powietrza z dojazdowki i weszla na lezaco. Kwestia tylko teraz tej wiszacej podłogi


Na górę
Post: 08-04-2018, 20:43 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-08-2007, 19:54
Posty: 1138
Lokalizacja: 3-miasto
Ja miałem podkładkę dociętą z płyty styropianowej.
Wycięty środek służy mi do dzisiaj. Jako cel do strzelania
z łuku.


Na górę
Post: 30-04-2018, 16:54 
Offline

Rejestracja: 29-04-2018, 11:01
Posty: 8
Lokalizacja: Tarnów
Suzuki: sx4 x4 120KM sedici
Też mam w butlę i zamierzam właśnie również podnieść/wyrównać podłogę w okół butli. U mnie będzie to wymagało nadłożenia około 10cm. by wszystko ładnie prosto siadło. Zamierzam to zrobić z tego twardego styropianu tego co na fundamenty się daje lub coś podobnego by się tylko nie kruszyło nie brudziło. Tragedii nie ma zwłaszcza jak bagażnik używa się tylko na jakieś tam zakupy ( do poważniejszych zadań mam focusa kombi) Koło dojazdowe na razie leży sobie wchodzi dość ciasno na leżąco lekko pod skosem ale wchodzi. W tym wypełnieniu w okół butli zamierzam zrobić prowizoryczne schowki na podnośnik, trójkąt, jakiś kompresorek do kół klucze itp. by już nic innego nie latało tam na wierzchu luzem.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]