Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 13:20

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Radio 1 DIN
Post: 13-03-2018, 16:21 
Offline

Rejestracja: 26-05-2015, 20:22
Posty: 12
Zależało mi na dodatkowym schowku więc postanowiłem wyciągnąć fabryczne radio i zainstalować radio 1 DIN. Wybór padł na Alpine UTE‑72BT (ok 370zł). Trzeba dokupić dodatkową ramkę (koszt ok. 50 zł) i ISO adapter. Jeżeli chcemy, żeby działały przyciski sterowania na kierownicy należy dokupić interfejs sterowania (149 zł adapter ISO jest już w zestawie). Całość ok. 570 zł. Samo podłączenie kabli jest bardzo proste i powinien sobie poradzić nawet absolwent studiów humanistycznych. Moje wrażenia po podłączeniu:
PLUSY a) dodatkowe miejsce na np telefon, klucze, okulary, kable itp aczkolwiek schowek jest trochę płytki, b) zyskujemy nowoczesne radio z portem USB (również do ładowania), bluetooth- zestaw głośnomówiący, odtwarzanie plików muzycznych np z Tidal, Spotify itd, gniazdo AUX do podłączenia dowolnego źródła dźwięku przez kabel mini jack. Czy jakość dźwięku poprawiła się w stosunku do radia fabrycznego? Tak zauważalnie, oceniam go na 7/10 (fabryczne 4/10) oczywiście na fabrycznych głośnikach. Żeby poprawić jeszcze dźwięk należałoby je wymienić i wytłumić drzwi. Może kiedyś tym się zajmę. Na razie nie chce mi się.
MINUSY: ramka słabszej jakości niż fabryczna, podatna na rysowanie. Wygląd całości nie jest tak spójne jak fabrycznego ale nie jest źle.
Postawiłem na funkcjonalność.
Jeszcze jedno, kolor podświetlenia radia zbliżone jest do oryginału, bardzo subtelne.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Na górę
 Tytuł: Re: Radio 1 DIN
Post: 27-06-2018, 13:10 
Offline

Rejestracja: 23-03-2018, 12:21
Posty: 223
Ciekawie to wyglada. Jedno pytanie. UTE72BT na grafikach ma wypuklla oslonke wyswietlacza, co powoduje ze nic nie widac w pelnym sloncu.

Czy radio bylo modyfikowane by ta oslonka byla wklesla?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]