Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 09:12

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03-01-2018, 21:08 
Offline

Rejestracja: 02-01-2018, 19:52
Posty: 1
Witam,

w suzuki SX4 1.6 moc 107 km z zamontowanym gazem firmy BRC zapala mi się kontrolka a odczytany błąd to P0141. Wiem, że jest to błąd lub brak odczytu z drugiej sądy lambda. Kontrolka gaśnie po przejechaniu kilkunastu kilometrów po mieście, gdzie auto często stoi na światłach i pracuje na wolnych obrotach, natomiast zapala się na autostradzie kiedy auto jedzie ze stałą wyższą prędkością.

Auto ma 70 tys przebiegu. Gaz założony 10 tys temu.

1000 km po założeniu gazu pojawiał się błąd zużycia katalizatora. Gazownik doradził emulator drugiej sądy lambda ale zamiast błędu zużycia katalizatora teraz pojawia się błąd P0141.

Czy mieliście takie problemy? Czy może być to wina sądy? Dlaczego przy jeździe po mieście kontrolka gaśnie? Co polecacie?

Oprócz tego błędu to auto jeździ super. Spalanie ok 8.5 do 9 l gazu na 100km. Na wolnych obrotach ładnie, równo pracuje.


Na górę
Post: 10-04-2018, 16:50 
Offline

Rejestracja: 25-03-2017, 19:13
Posty: 60
Suzuki: SX4
Kolego pojedz do gazownika niech wyreguluje mieszankę ,myślę że jest wina za ubogiej mieszanki i ciśnienia i powinno być ok miałem taki przypadek i dlatego chce ci doradzić jak koledze z forum


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]