Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-03-2024, 12:55

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4
Autor Wiadomość
Post: 13-05-2022, 11:21 
Offline

Rejestracja: 30-03-2022, 08:42
Posty: 14
Suzuki: SX 4
Mam radio Boscha z navi. Na radiu brakuje oznaczeń.
Wiecie może jakie głośniki pójdą na nim bez wzmacniacza dodatkowego


Na górę
Post: 04-09-2022, 18:23 
Offline

Rejestracja: 04-09-2022, 07:54
Posty: 120
Suzuki: SX4 4x4
Chciałbym dołożyć do SX4 czujniki parkowania( to prosta sprawa) i możliwość odbierania telefonów podczas jazdy poprzez fabryczny system audio.
Więc w grę wchodzi albo zakup jakiegoś androidowego radia z kamerką np. albo dołożenie samego modułu bluetooth który by się dało zintegrować z fabrycznym sprzętem.
Czy ktoś z Was używa czegoś takiego? Działa to bezproblemowo i wygodnie?

https://allegro.pl/oferta/emulator-blue ... 8514465118

Albo czy jakimś cudem można zaadaptować nowsze radio do mojego modelu SX4 z 2009r?
Np. takie:

https://www.otomoto.pl/oferta/radioodtw ... ESGGk.html

_________________
SX4 1.6 107KM 4x4


Na górę
Post: 08-09-2022, 09:42 
Offline

Rejestracja: 04-09-2022, 07:54
Posty: 120
Suzuki: SX4 4x4
No to mogę już napisać, że ten moduł bluetooth WEFA WF 606 z cyfrową zmieniarką plików i modułem do obsługi telefonu z kierownicy działa bardzo fajnie.
Założenie jest banalnie proste. Wtyczka w zestawie pasuje idealnie do radia PACR04 które mam, wpina się ją po prostu do pustej kostki w radiu.
Przy montażu zauważyłem, że w moim aucie, mimo, że nie jest fabrycznie wyposażone w taki zestaw chyba jest zainstalowany fabrycznie mikrofon do takiego zestawu. Obok zegarów mam taką dziurkowane pole i z tyłu idzie do tego kabel.
Więc na przyszłość można by się pokusić o podłączenie go do tej zmieniarki. Na razie dałem ten co jest w zestawie.
Na plus mogę dodać, że ten moduł z pena lub z karty SC czy microSD bezproblemowo czyta różne formaty plików z tym nawet FLAC-i. Obsługa z kierownicy.

_________________
SX4 1.6 107KM 4x4


Na górę
Post: 01-01-2023, 01:19 
Offline

Rejestracja: 17-02-2018, 22:39
Posty: 83
Z tego co widzę, ten moduł można wykorzystać do obierania rozmów z telefonu. Pytanie, czy ktoś ma pomysł jak zrobić resztę by mieć zestaw głośnomówiący?

_________________
Fiat Sedici 4x4 1.6 Pb


Na górę
Post: 01-01-2023, 20:42 
Offline

Rejestracja: 07-01-2022, 17:43
Posty: 36
Suzuki: SX4
redhunter pisze:
Przy montażu zauważyłem, że w moim aucie, mimo, że nie jest fabrycznie wyposażone w taki zestaw chyba jest zainstalowany fabrycznie mikrofon do takiego zestawu. Obok zegarów mam taką dziurkowane pole i z tyłu idzie do tego kabel.


Z tego co wiem tam jest czujnik temperatury do klimatronica ;)


Na górę
Post: 06-01-2023, 15:28 
Offline

Rejestracja: 11-10-2016, 11:30
Posty: 37
Suzuki: SX4
https://allegro.pl/oferta/radio-gps-and ... yId=257409
co to za firma radia jaki to model, może ktoś znalazł tańsze

lub poszukuje inne z 4 GB Pamięci RAM aby pasowało do sx4


Na górę
Post: 19-01-2023, 17:23 
Offline

Rejestracja: 30-08-2022, 07:24
Posty: 13
Suzuki: SX4 sedan
Ostatnio doktoryzowałem się na temat radia. 3 miesiące kopałem i wybrałem 4Gb ram 64gb pamięci chińskie radio marki JUNSUN ale o co chodzi inne chińskie radia trzeba dokupywać wiatraczki albo są w gratisie problem jest taki że inne dziadostwa się strasznie grzeją. Radio od Junsuna jest wykonane z lepszych materiałów i porządniejsze. Mam go zamontowanego w aucie i jeżdżę na nim już miesiąc czasu w słońcu i w nocy jest bardzo dobra widoczność na panelu jakość dźwięku jest bardzo dobra, nie ma szumów, szybko łapie stacje, ma normalnie sklep play od Google można ściągnąć yanosika albo używać mapy od Junsuna bardzo powiem Wam przyjemnej też w użytkowaniu. Radio można na wszelaki sposób personalizować. A dodatkowo JUNSUN ma siedzibę we Francji i na radio dostałem na 3 dzień od zamówienia. Jest 2 lata gwarancji i jak miałem kłopot z ustawieniem logo na start suzuki i napisałem wiadomość do firmy to mi pomogli. Ja jestem zadowolony. Zapłaciłem na promocji 890zl za samo radio. Co jest też fajne cło nas nie interesuje opłacone jest wszystko przez Junsun więc nie ma tak że kupisz radio za 100zl czekasz ponad miesiąc i musisz na granicy jeszcze cło opłacić..

Jak ktoś będzie chciał nagram filmik na YouTube i pokaże jak to wygląda dokładnie


Na górę
Post: 19-01-2023, 17:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-12-2016, 18:49
Posty: 403
Lokalizacja: śląsk
Suzuki: 1,6 benzyna 4x4
Wujeczek pisze:
..... że kupisz radio za 100zl czekasz ponad miesiąc i musisz na granicy jeszcze cło opłacić....
przy takiej kwocie niema cła ani podatków i są wysyłki do 15 dni oczekiwania na dostawę :)

_________________
sedici 4x4 1,6 benzyna 120 kucyków


Na górę
Post: 25-01-2023, 04:59 
Offline

Rejestracja: 30-08-2022, 07:24
Posty: 13
Suzuki: SX4 sedan
sedik pisze:
Wujeczek pisze:
..... że kupisz radio za 100zl czekasz ponad miesiąc i musisz na granicy jeszcze cło opłacić....
przy takiej kwocie niema cła ani podatków i są wysyłki do 15 dni oczekiwania na dostawę :)



Ehh z tego co mi wiadomo najtańsze radio na Ali kosztuje koło 400zl 1GBram 16GB pamięci ale może się ciąć lepiej dołożyć te 500zl i mieć już pewny model. Nie zmienia faktu jednak że tylko JUNSUN wyślę Ci radio do 3 dni A to już samo jest potężnym plusem a różnica między JUNSUN FRANCE A JUNSUN OFFICIAL jest taka że za 900zl miałem samo radio i 3 dni dostawa A w official 900zl plus kamera cofania i 15 dni dostawa.

Co jednak jak nie kupiłem kamery z JUNSUNA bo jest OKROPNA. Ale kupiłem taka że jest maskowana że światełkiem do rejestracji i wygląda to dużo lepiej plus nie trzeba wiercić w aucie tylko wszystko jest na wymiar.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]