Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 11:18

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 23-07-2019, 18:32 
Offline

Rejestracja: 16-07-2019, 18:41
Posty: 10
Suzuki: sx4 120km
Jako nowy użytkownik klubu suzuki nie chce się narażać ale chyba warto wspomnieć o sprawie chyba dość poważnej z punktu widzenia "NOWYCH" klubowiczów.
Dokładnie chodzi o aktywację konta, mianowicie u mnie to trwało 6 dni... pierwszy raz z takim czymś się spotkałem żeby aktywacja tak długo trwała. Najlepsze jest to że przy próbie logowania pisało na czerwono że można się skontaktować z ADMINISTRATOREM przez formularz więc tak też próbowałem zrobić więc wpisałem swój email login oraz opis sytuacji, po kliknięciu WYŚLIJ czerwony napis żeby podać temat wiadomości a takiego okienka w tym formularzu na stronie nie ma także ten formularz kontaktowy musicie naprawić.
Dzisiaj dostałem maila że konto aktywne ale tak szczerze to trwało tak długo że aż zapomniałem hasła nie wiem czym jest spowodowany tak długi okres oczekiwania aktywacji konta ale podejrzewam że sporo NOWYCH użytkowników przez to w ogóle tu nie wraca lub szuka innego forum, warto to w przyszłości poprawić.


Na górę
Post: 25-07-2019, 21:18 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2015, 22:33
Posty: 308
Lokalizacja: Łódź
Przepraszamy za te niedogodności. Jest okres urlopowy i konta są aktywowane co kilka dni hurtem. Postaramy się by to trwało krócej.
Jeżeli ktoś wysyła maila (a takowe dochodzą) to reagujemy szybko.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]