Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 09:07

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 13:41 
Warszawa - GADIMEX
ul. Powsińska 42/ 44
tel. 22 842 52 31

- / Mechanika / -


Na górę
   
 Tytuł: 7.02
Post: 13-02-2007, 14:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-10-2006, 14:49
Posty: 221
Lokalizacja: Milanówek / warszawa
OCENA: 8,5/10

KOSZT: 244PLN

USŁUGA: Szlif tarcz + wymiana klocków na dostarczone przeze mnie

Bardzo miła obsługa, wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Słyszałem duzo dobrego o tym serwisie i to sie potwierdzilo. W poblizu Centrum handlowe wiec jest co robic w czasie oczekiwania. Samochodu nie umyli, nie pytali czy umyc, ale i tak padalo wiec nie bylo po co myć :)
W czasie wykonywania czynnosci serwisowych mozna patrzec na samochod przez szybe lub nawet podejsc do niego i sie przygladac.

Ogólnie polecam, moim zdaniem jeden z najlepszych ASO Suzuki w 100licy


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-04-2007, 19:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
OCENA: 9/10

KOSZT: 807 PLN

USŁUGA: Przegląd po 15.000 + przegląd blacharski

Miło i sprawnie. Słuchają co klient ma do powiedzenia i starają się to poprawić (świerszczyk w kabinie - usunięty), można patrzeć na pracę mechanika. Nie próbują na siłę wyciągnąć forsy od klienta - pytałem się o przegląd klimy - odpowiedzieli że co 2 lata wystarczy :D
na koszt zlożyło się:
1. przegląd po 15.000 - 317
2. olej (dali taki sam jak był wlany od nowości czyli Castrol Magnatec 5W40) - 196
3. filtr oleju - 33
4. Przegląd blacharski - 61
5. Filtr p/pyłkowy (stary wyglądał tak że można bylo w nim kwiatki sadzić - czarny) - 199

Minus 1 pkt za słabą poczekalnię :D twarde te krzesła i troche zimno a co do Centrum Handlowego - to o 8.30 rano to działa tylko spożywczy, prasa i pralnia :D

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-04-2007, 08:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-01-2007, 10:21
Posty: 33
Lokalizacja: Otwock
OCENA: 9/10

KOSZT: 235 PLN

USŁUGA: Przegląd po 1.000

CZAS: 1,15 h

Szybko i sprawnie. Chętnie odpowiadają na pytania
i nawet dodają coś od siebie w kwestiach informacyjnych.

1. olej - ~200
2. filtr oleju ~35

W centrum handlowym jest jeszcze czynna kafeteria (8.30)- na szczęście.


Na górę
 Tytuł:
Post: 19-04-2007, 06:25 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
Ocena : 9/10

Koszt : 399 PLN

Czas 2 h

Przegląd po roku (14400 przebiegu)

Stałem i patrzyłem na Pana mechanika. Jak zawsze. Podejście raczej staranne, ale nie tylko przy moim samochodzie, ale przy wszystkich. Olej przywiozłem swój, filtra przeciwpyłkowego nie chciałem. Kupiłem za 49 PLN lakier zaprawkowy, odpryski na masce będę łatał sam. Jeden zgrzyt. Przegląd lakieru gdzie indziej, bo Gadimex nie ma na to autoryzacji i w razie czego może być problem z reklamacją, a Pan Jacek powiedział, że zdarzały się korodujące Liany. Wysłał mnie do Mawro , tych wstrętnych leni :| . Trudno - pojadę. Po tym jak koledze z roboty zardzewiał civic w drugim roku eksploatacji, wolę dmuchać na zimne. Wszyscy sympatyczni, można pogadać, motocuykle obok pooglądać...

Polecam kolejny raz.

pozdrawiam - jasiek

EDIT

jedna uwaga - przegląd blacharski jednak mi podbili, nawet nie zauważyłem. A nie sprawdzałem, bo nie płaciłem, to stwierdziłem, że nie. Dopatrzyłem sie dopiero w Mawro, na akcji serwisowej... (inny wątek).


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-06-2007, 19:13 
Offline

Rejestracja: 23-04-2007, 12:56
Posty: 17
Lokalizacja: Warszawa
OCENA 9/10

KOSZT: 516 PLN

USŁGA: przegląd 15tys.

CZAS: 1.45 h

Generalnie warsztat godny polecenia tylko czemu tak drogo licza za sam przeglad (280 zl) moj ojciec w Mercedesie placi za sam przeglad 160 zl :o


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-07-2007, 12:27 
Offline

Rejestracja: 02-11-2006, 12:39
Posty: 10
Lokalizacja: Wawa
wygląda na to ze dosyć drogo robią tu przegląd po 15000, no i cena filtra przeciwpyłkowego 199zł? ja zapłaciłam 70 w Japan motors - za cały przegląd z olejem i filtrami niecałe 450 zł - więc cenowo ten serwis chyba nie jest najlepszy


Na górę
 Tytuł: 11.07.2007
Post: 11-07-2007, 16:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-05-2007, 20:24
Posty: 35
Lokalizacja: Warszawa
OCENA 8/10

KOSZT: wyjsciowo 705.50 PLN, z rabatem za naklejkę klubową 634 :)

USŁGA: przegląd klimatyzacji + odgrzybianie, wymiana plynu hamulcowego na dostarczony przeze mnie, montaz galki zmiany biegow, przeglad hamulcow z przodu

CZAS: 3h

ogolnie ok, cena przegladu klimy mnie zabila (390,40 + filtr kabiny za 95.50). obsluga calkiem mila, chociaz jeden z mechanikow ktory ponoc przygotowuje peugeoty do rajdow wydawal sie lekko drwic z tej wymiany plynu hamulcowego (bo przy okazji przydaloby sie wymienic przewody hamulcowe, o czym wiem, ale sam ich sobie nie zrobie, a kupic na razie nie ma gdzie :/ ) i jakos nie byl zbyt zadowolony z tego, ze musial zmieniac galke; ale znal sie na rzeczy, wiec whatever ;)

polecam, chociaz czesciowo moze potwierdza sie to o czym pisala przedmowczyni - za tanio chyba tutaj nie jest.


Na górę
 Tytuł: Gadimex
Post: 18-07-2007, 18:45 
Offline

Rejestracja: 10-05-2007, 12:21
Posty: 8
Lokalizacja: Warszawa
Ocena 9/10
Przegląd po 15 000km.
Jestem bardzo zadowolony.
Panowie z ASO Gadimex zrobili wszystko o co prosiłem.
Przed wizytą w serwisie napisałem maila do Suzuki Motor Polska w sprawie piszczących i zgrzytających hamulców odpowiedź była ekspresowa. Pan z SMP polecił fachowcom z Gadimexu aby dokładnie zbadali moje hamulce a tam, mimo,że przejechałem 14500 km wymieniono mi tarcze hamulcowe i klocki na nowe, efekt jet super. Na dodatek wykryli mały defekt amortyzatora i już umówiłem się na wymianę, wstawią mi nowy oczywiście w ramach gwarancji. Dostałem 8% zniszki za naklejkę klubową :D
Jedyny minusem było to, że sam musiałem zadzwonić do Gadimexu z pytaniem czy auto jest już gotowe do odbioru, mimo że obiecali zadzwonić. Polecam wszystkim ten serwis.
Koszt przeglądu po rabacie 474 zł. Czy drogo? Sami ocencie.


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-07-2007, 16:02 
Offline

Rejestracja: 06-03-2007, 17:16
Posty: 20
Lokalizacja: W-wa
Ocena: 7/10

przeglad po 1500 very okej

potem wymiana szyby czołowej po uderzeniu żwiru - niestety, niezbyt równo wklejona uszczelka

wszystko jednak w bardzo sympatycznej i rzetelnej atmosferze - dzięki


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-08-2007, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-01-2007, 10:21
Posty: 33
Lokalizacja: Otwock
Ocena: 7/10

przegląd po 1500

Cena bez filtra kabinowego (po rabacie za nalepkę 500)

1. Stuki z rur wentylacyjnych - nie naprawiono.
2. Złe spasowanie osłony gałek regulacyjnych od wentylacji.
Problem poprawiłem sam przed wizytą przy pomocy paska zaciskowego.
Podobno lepiej tego się nie da zrobić więc zostało.
3. Złe spasowanie tylnego zderzaka (było 3mm jest 1,5mm)
4. Ustawienie świateł (Poprawiono)
5. Delikatne pulsowanie hamulców - Podobno spowodowane przypaleniem tarcz.
Miały nie być naprawiane ale problem ustąpił !!! (więc chyba coś jednak zrobili).


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-10-2007, 15:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-04-2006, 10:34
Posty: 99
Lokalizacja: Warszawa
PAŹDZIERNIK 2007

OCENA: 7/10

KOSZT: 550 PLN

USŁUGA: Przegląd Gwarancyjny 15 tys km + przegląd "antykorozyjny" karoserii

Czynne do 7.45 rano! Malutki serwis, ale przyzwoity. Przegląd bez klimy i filtra kabinowego, choć mechanik b. namawiał, wolę OEMowy za 60 zeta, niż fabryczny za 90. Podciągnęli ręczny - teraz łapie już na 2 ząbku. Reszta i tak była OK. Przednich hamulców nie ruszali, ale mi tam nic nie lata - nie mam opisywanych tu objawów z klockami. Czas - ok. 3h.
Minus 2 punkty - za cenę i pouczanie klienta ;-).
Do Dekaru w Piasecznie (gdzie bywałem porzednio) mam dalej, ale następnym razem chyba tam jednak się wybiorę - bardziej indywidualnie podchodzą do klienta.


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-01-2008, 13:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13-05-2007, 20:24
Posty: 35
Lokalizacja: Warszawa
OCENA 9/10

KOSZT: 532 PLN (zniżka klubowa 80zeta :) (przy czym olej silnikowy był mój)

USŁUGA: przegląd po 45000km - wymiana oleju, filtra oleju, płynu w układzie chłodzenia, oleju w skrzyni biegów, przegląd hamulców, przedchmuchanie filtra powietrza kabiny ;)

CZAS: 3h

w zasadzie nie mam sie do czego przyczepic, bardzo miła obsługa i rzetelnie wykonany przegląd. polecam! :)
nie wiem tylko jak z ceną podobnego przegladu w innych serwisach..


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-09-2008, 22:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-01-2008, 01:35
Posty: 50
ocena: 10/10

Mam doświadczenia z kilkoma warsztatami innej marki, w których o każdą naprawe gwarancyjną trzeba walczyć i najczęściej się słyszy że zgłaszane usterki to wynik braku umiejętności kierowcy, typowe przypadłość tego modelu albo po prostu urojenia zgłaszającego. W Gadimexie nie czuje się ouszkiwany i mam wrażenie że im zależy żebym wyjechał zadowolony. To mi bardzo odpowiada.


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-09-2008, 22:32 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-08-2007, 20:49
Posty: 3897
Lokalizacja: Sztutowo czasem Warszawa
Suzuki: Była GV II 2007 DDIS
9/10(bo zawsze może być lepiej ;) )

Akcja serwisowa RURA II - serio, tak w książkę wpisali... :)

Szybko sprawnie - 20-30 min i po krzyku

_________________
Pozdrawiam, Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)
I już bez klekocika :placze:


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-03-2009, 12:07 
Offline

Rejestracja: 05-01-2009, 10:42
Posty: 17
Marzec 2009

Ocena: 9/10

Koszt: 930 zł

Usługa: wymiana tylnych amortyzatorów, przegląd hamulców plus ustawienie, automatyczne świata w Grand Vitara XL7

Bardzo mi sie spodobało, że można "kręcić" sie po hali, doglądać auta i wypytywać mechanika. Osoby miłe, skore do pomocy jeśli czegoś się nie wie. Miałem mieć zamontowany mechanizm do automatycznych świateł ale okazało sie, że wystarczy coś tam poprzepinać i koszt sie zmniejszył o 60 zł, chyba nie naciągają na zbędne koszty. Ceny jeszcze do przeżycia, choć nie mieli małej blaszki by do końca zrobić ręczny.


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-05-2009, 16:23 
Offline

Rejestracja: 08-01-2008, 10:22
Posty: 81
Lokalizacja: Warszawa
SSS - przegląd po 30 tys km

ocena 9/10

cena 998 PLN

zrobione:
- wymiana oleju i filtra
- wymiana filtra powietrza
- wymiana filtra klimy
- wymiana płynu hamulcowego
- regulacja zaworów (w tym 4 płytki)
- regulacja odstającego schowka
- naprawa przedziurawionego nadkola (najechałem na ciężarek od wyważania kół który wbił się w nadkole i zrobił dziurę)

wszystko bez problemów, prosiłem żeby zrobili coś z rysą na błotniku ale nie chcieli się podjąć. Minus za wysoką cenę usługi i za nieumycie auta, plus za rabat który sami zaproponowali. Bardzo dobry kontakt, widać że zależy im na kliencie.

_________________
Kuba


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-07-2009, 05:40 
Offline

Rejestracja: 08-01-2008, 10:22
Posty: 81
Lokalizacja: Warszawa
SSS - po 31 tys km coś zaczęło stukać w tylnym kole przy hamowaniu - gwarancja

Ocena 4/10

1 tys km po przeglądzie w Gadimexie coś zaczęło stukać przy hamowaniu w tylnym kole, pojechałem, żeby to sprawdzili, pan przejechał się i potwierdził. Umówiłem się na kolejny dzień, pan mechanik (inny), któremu ewidentnie się nie chciało, po jeździe próbnej stwierdził, że nic nie słyszy (mimo że dzień wcześniej inny potwierdził moje spostrzeżenia) i że zawracam im głowę. Po mojej niezbyt miłej wymianie zdań z mechanikiem (w obecności właścicieli) auto wjechało na podnośnik, rozebrali zaciski, złożyli i jest OK.

Byłaby lepsza ocena gdyby nie znudzony swoją pracą mechanik, którego trzeba zmuszać żeby zajrzał do samochodu.

_________________
Kuba


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-10-2009, 19:50 
Offline

Rejestracja: 01-03-2009, 15:32
Posty: 9
hej,
mysle ze jak w kazdymn serwisie. jak jestes piwerwszyaz to wszysko super, ale jak zaczynasz zadawac "niewygodne pytania" to "na drzewo".


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-11-2010, 16:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-04-2010, 15:49
Posty: 1011
Lokalizacja: Warszawa
Akcja Zima -- zmiana opon, przegląd samochodu pod kątem zimy i inne takie

Ocena: 10/10 (ale! to nie była żadna poważna wizyta)

Gumy zmienione, mechanicy stwierdzili lekkie skrzywienie jednej z felg (nic poważnego, ale żebym wiedział), poważne zużycie prawej wycieraczki (wiem, po prostu nie mogłem znaleźć w tym rozmiarze) i pewne zużycie tylnej. Skorzystałem z propozycji i od razu kupiłem prawą wycieraczkę z wymianą (bardzo fajna cena -- 20% rabatu na oryginalne części Suzuki).
Świetny kontakt, od telefonu po pobyt w recepcji -- przegadaliśmy z doradcą cały ten czas o muzyce i napędach 4x4.
Od razu się umówiłem na konkretny termin w grudniu na przegląd po 75 tyś. :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 06-12-2010, 22:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-04-2010, 15:49
Posty: 1011
Lokalizacja: Warszawa
Przegląd SX4 po 75 kkm

Ocena: 10/10

Poprawili mi beznadziejnie zaczęty dzień. :)

Miałem być o 8 rano, odstawić samochód i pojechać do pracy -- niestety o 5 rano pękła nam rura w domu i trochę zalała, więc nie miałem głowy do zawożenia samochodu do warsztatu. O 10 zadzwonił pan z Gadimexu (wielki plus dla serwisu) z pytaniem czy przyjazd na przegląd wciąż aktualny, przeprosiłem i powiedziałem że będę przed 12. Pomimo tego że to ja dałem ciała, pan przyjmujący samochód powiedział że nie tylko samochód będzie do odebrania jeszcze dziś, ale nawet że będzie do odebrania o 15 (znowu wielki plus -- to by mnie wyjątkowo urządzało i pozwoliło załatwić jeszcze parę spraw na mieście).

Samochód był faktycznie gotowy na tę godzinę (kolejny plus), w międzyczasie jeszcze telefon czy wymienić filtr kabiny i informacja że pomimo moich przewidywań nie trzeba wymieniać klocków.

Ogólnie wszystko super. Pierwszy autoryzowany serwis, w którym poczułem prawdziwą dbałość o zadowolenie klienta.


Na górę
 Tytuł: W-wa Gadimex.
Post: 19-03-2012, 21:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-08-2007, 17:00
Posty: 64
Lokalizacja: Warszawa
POZYTYW i POLECAM. Po raz kolejny mile zaskoczyli. Zdiagnozowali rezonans pod maską pochodzenia od zderzakowego, ale główny problem jak wymiana uszczelniacza półosi razem z olejem przekładniowym zrobili za 300zł. Jak dla mnie ok. (minus - brudny odcisk palca na słupku, feldze... ale to pikuś :) )


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-12-2012, 09:09 
Offline

Rejestracja: 21-04-2012, 05:40
Posty: 395
Lokalizacja: WPI
Może po pierwszej wizycie w tym warsztacie opinia nie jest miarodajna, ale po doświadczeniach z ASO Renaulta czy Forda w Radomiu (poprzednie bryki jakie ujeżdżałem od nowości), ten serwis bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Po pierwsze z powodu braku nachalności, wciskania różnych rzeczy, byleby podbić cenę za usługę.
Po drugie trafiłem na normalnych ludzi, których można o wiele rzeczy wypytać, uzyskać poradę.
Po trzecie - po raz pierwszy nie miałem wewnętrznej potrzeby pilnowania poczynań mechaników, by czegoś nie podmienili, spartolili, itp..

Regulowali luzy na zaworach w GVII 2.0B. Sama usługa 202 zł plus 6 uszczelek pod śruby (wymieniają, bo olej spod nich wycieka) plus 2 płytki. Razem deko ponad 400 zł. Nie było konieczności wymiany dużej uszczelki pod pokrywą zaworów, to nie wymienili

Sprawdzili też czy mej czarnuli nic nie dolega - jest OK

_________________
Pozdrawiam,
MarekC


Na górę
 Tytuł:
Post: 25-02-2015, 00:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26-08-2012, 00:54
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
No ceny całkiem przystępne...


Na górę
 Tytuł:
Post: 25-11-2015, 22:50 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-08-2007, 20:49
Posty: 3897
Lokalizacja: Sztutowo czasem Warszawa
Suzuki: Była GV II 2007 DDIS
Przegląd po 120k km i wymiana części sztywnych przewodów hamulcowych i jakieś drobiazgi, których nie zgłaszałem, ale zrobili ;)
Bez zastrzeżeń, jak zawsze sprawnie i solidnie. Jak zawsze polecam :)
ocena 9,9/10 - to 0,1 to za przegapienie niedziałającego podświetlenia włącznika ogrzewania fotela ;)

_________________
Pozdrawiam, Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)
I już bez klekocika :placze:


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]