Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 22:53

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 13:39 
Kraków - JAPAN MOTORS 4
ul. Rzemieślnicza 26
tel. 12 254 00 09

- / - / Blacharstwo


Na górę
   
Post: 19-04-2007, 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007, 07:21
Posty: 89
Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
Ocena: 2/10
Koszt: 1330 zł

To była rysa na tylnych drzwiach, nadkolu i lampie w niektórych miejscach aż do gołej blachy (po ostrym przedmiocie z ładnymi zawijasami że widać jak ktoś szedł).
Naturalnie jak się zgłosiłem do nich w połowie grudnia 2006 to mi podano termin jak widać 9 stycznia, a jak bym chciał auto zastępcze to co najmniej miesiąc do półtorej dłużej. Zima, sól, goła blacha - po upewnieniu się że naprawa nie potrwa długo (9 oddaję - 12 odbieram) stwierdziłem że lepiej to jak najszybciej zrobić ... to był mój błąd :(
Gdy zadzwoniłem popołudniu/wieczorem do serwisu (nikt nie raczył mnie poinformować że maja jakikolwiek poślizg - w końcu nie ich samochód, a kto by tam dbał o klienta) dowiedziałem się że zaraz się skontaktują z moim doradcą (Pan Zbigniew K.) i dadzą mi znać co z moim samochodem.
Zadzwonił asystent mojego "opiekuna" i powiedział ze w sobotę będę mógł odebrać tylko że kasa nieczynna i że bym musiał mieć gotówkę (nie pamiętam już tego dokładnie), ostatecznie nie odebrałem ani w piątek, ani w sobotę. A od poniedziałku to już dzwoniłem codziennie jakoś we wtorek się dowiedziałem że moje auto poszło na suszarnie, a przecież teoretycznie w piątek już mogłem go odebrać. W środę albo w czwartek miałem informację że moje auto poszło do malowania (sic!). Za którymś razem chyba nawet rozmawiałem z moim opiekunem ale nie podał mi żadnej racjonalnej przyczyny opóźnienia ani konkretnej informacji kiedy będę mógł auto odegrać. Skracając ... auto odebrałem w piątek, ale 19 stycznia. Jakoś tak się złożyło że nie odbierałem go od mojego doradcy który pilotował sprawę - ciekawe dlaczego. Przy odbiorze okazało się że faktura opiewa na wyższą kwotę aniżeli ustalona w czwartek z asystentem mego doradcy. Osoba od której odbierałem samochód stanęła na wysokości zadania i zrobiła fakturę na kwotę ustaloną, mało tego, w porę zorientowała się że auto nie jest oklejone folią ochronną (za którą byłem obciążony fakturą!).
Ostatecznie odebrałem auto po 10 dniach, a miałem odebrać po 3.

Oprócz braku naklejek, co zostało w porę naprawione jeszcze stwierdziłem:
- nie wypolerowano lampy, a było to w kosztorysie
- miały być malowane całe elementy - ciekawe jak to zrobili nie demontując ich !
- uszkodzili uszczelkę od szyby
- całe auto było zapylone i śmierdziało rozpuszczalnikiem i innymi chemikaliami (co znowu dowodzi że elementy nie były demontowane)
- drzwi były szlifowane i malowane tylko z zewnątrz, na rancie widać było granice malowania (pozostałości po taśmie ochronnej i pył po szlifowaniu)

A parę dni temu stwierdziłem jakiś odprysk na samym środku tych malowanych drzwi który nadaje się na reklamację.
Jak pomyślę że znowu miałbym to przejść to mi się odechciewa.
Na szczęście jest jeszcze jedna blacharnio-lakiernia w Krakowie.

Jakieś dwa tygodnie później zadzwoniła do mnie Pani aby sie zapytać czy jestem zadowolony z usługi - w sposób bardzo delikatny wyraziłem swą dezaprobatę dla takiego traktowania klienta - bądź co bądź nie była niczemu winna.

Hmm ... to chyba tyle w sprawie mej oceny.


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-09-2007, 11:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007, 07:21
Posty: 89
Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
Ocena 3/10
Koszt 0zł
Reklamacja powyższego.

Reklamację uwzględniono, pęcherzyki nad szybą, na nadkolu i centralnie na drzwiach powstały w wyniku złego pomalowania, lampę obiecali wypolerować i zobaczyć co z uszczelką. Planowany termin odbioru po trzech dniach.
Nauczony doświadczeniem zażądałem auta zastępczego ... i dobrze bo jeździłem nim przez 5 dni :(
Znowu nie pomalowali całego elementu, tylko słupek i nadkole, uszkodzony lakier na drzwiach jakoś "zapaćkali". Lampe polerowali po mojej uwadze na miejscu. A uszczelkę po mojej interwencji próbowali skleić z efektem miernym.
Gratis pomalowali mi przednią szybę (sic!) ... kolejna wizyta w celu zmycia kilka dni później.


Na górę
Post: 10-01-2008, 11:50 
Offline

Rejestracja: 18-10-2007, 20:05
Posty: 1
W poprzednim mailu piszesz, ze jest inna blacharnia (rozumiem, ze autoryzowana przez Suzuki. Prosze o namiar.
Dzisiejsza szklanka jest przyczyna koniecznosci skorzystania z jej usług :(, a wolałbym uniknąc przejsc, ktore opisujesz. Z gory dziekuje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-12-2009, 21:38 
Offline

Rejestracja: 08-09-2009, 05:15
Posty: 9
Ja zaś mam po drugiej naprawie całkiem przyjemne wrażenia.Robot była wykonana w terminie,solidnie (był co prawda mały poślizg ale była konieczna jeszcze wizyta ludzi z ubezpieczalni).Pierwszy mój kontakt był w podobnym terminie jak mojego przedmówcy,i tu się z nim zgadzam.Pyłu dużo, termin dość lużny.Fakt usługa bez zarzutu.Być może mieli nawał roboty,urodzaj na stłuczki.


Na górę
Post: 25-11-2017, 20:17 
Offline

Rejestracja: 28-12-2016, 17:01
Posty: 23
Suzuki: Vitara II
Od ostatniego postu minęło 8 lat.
To ja pochwalę obsługę. Szukałem jednej części. Od granicy niemieckiej mam do Krakowa kawał drogi, a część warta kilkadziesiąt złotych, więc próbowałem załatwić sprawę telefonicznie. Z litości nie będę wymieniał nazw, ale w kolejnych salonach od granicy na wschód słyszałem hasła typu "Nie ma i jeszcze długo nie będzie", "Nie, takie coś nie istnieje", "Sprowadzimy, ale najpierw musi nam pan pokazać dokumenty wozu" - to akurat w salonie gdzie kupiłem samochód ;). A w Krakowie jeden telefon, jeden mail i sprawę dało się załatwić.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]