Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 07:45

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 13:38 
Kraków - JAPAN MOTORS 3
Al. Powstańców Śląskich 22
tel. 12 252 01 05

- / Mechanika / -


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 13-11-2008, 00:03 
Offline

Rejestracja: 14-09-2007, 18:11
Posty: 2
Nigdy więcej....
usuwanie usterki fabrycznej - niedokręcona piasta

Samochód został przyjęty w związku ze zgłoszoną usterką na naprawę gwarancyjną, po zdiagnozowaniu została zamówiona część zamienna. Auto miało zostać w serwisie ale mechanikowi - jak sam oświadczył w ostatniej chwili -udało się (!) złożyć wszystko jak było.
Przy kolejnej wizycie i podjętej próbie naprawy okazało się że do usunięcia usterki jest potrzebna kolejna część zamienna. Tak więc diagnoza wykonana przez mechaników nie okazała się kompletna - wystarczająco profesjonalna. Ponadto przy próbie montażu auto zostało tym razem unieruchomione i konieczne było pozostawienie go w serwisie.
Sprowadzenie części udało się serwisowi po około kolejnym tygodniu i chyba tylko na skutek moich wielokrotnych interwencji okres ten nie wydłużył się. Pracownicy nie byli w stanie w tym czasie udzielić mi rzetelnej informacji, kiedy zamówiona część trafi
do serwisu i określić przewidywany termin naprawy - początkowo twierdzono że część zamienna musi być dostarczona z Niemiec, później że z Japonii co było sygnałem niepojącym że tak naprawdę to nic nie wiadomo w tej sprawie. Regułą też jest że to klient dzwoni w sprawie własnego auta.
Pracownicy recepcji sprawiają wrażenie amatorów i przekonałem się że grają w jednej drużynie z mechanikami.
Samochodów Suzuki to oni raczej w rękach wielu nie mieli i wolę by wiedzę i doświadczenie zdobywali niekoniecznie na moim aucie - dlatego widzieliśmy się po raz ostatni.
Nadkładam drogi do Sta-Car i na razie nie żałuję.


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-01-2009, 16:43 
Offline

Rejestracja: 25-10-2008, 16:39
Posty: 18
ocena :

0/10 nigdy wiecej !!

to jest odzial (mechaniczny) z wielickiej (japan motors ,kraków)

samochod mial miec zamontowany hak holowniczy , belki dachowe +uchwyty na narty.

wszystko bylo zaplacone wczesniej zamonowanie haka mialo twac
3-4 godziny wiec wrocilem do domu po 4,5 godzinach pan do mnie zadzwonil ze mozna przyjechac odebrac auto -przyjechalem i ... czekalem jescze 3 godziny na odbior auta , az zrobili poszedlem zobaczyc na chale i proboje odpalic auto a tu ... "spece" rozladowali akumulator (chyba porobil za duzo zwarc) .

nie uslyszalem nawet slowa przepraszam !

0 -szacunku dla klienta tu mozna by powiedziec(mamy cie w du..e)!
bede jescze pisal skarge do smp
0 - rekompesanty jakiegos bonusu chociaz od picu !!
---------------
do pracownikow

Panowie komuna sie juz skonczyla !
tak sie nie trakuje klienta!!


Na górę
 Tytuł:
Post: 19-01-2009, 19:36 
Offline

Rejestracja: 19-01-2009, 19:34
Posty: 1
dużo niestety tylko złego o tym warsztacie słyszałem - odradzam!

---------------
Nawigacja Nokia 500 - AutoMapa Europa (5.1)
Felgi AEZ Felgi aluminiowe AEZ Mita, rozmiar: 8x18, rozstaw: 5x100, ET: 32, kolor: chrom


Na górę
 Tytuł:
Post: 19-01-2009, 20:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-05-2006, 07:24
Posty: 691
Lokalizacja: Nowy Sącz
pronet pisze:
dużo niestety tylko złego o tym warsztacie słyszałem - odradzam!

Twoja opinia miała by rację bytu gdybyś napisał to na podstawie własnych doświadczeń, a nie tego co słyszałeś.

Przed zakupem Swifta słyszałem, że Japończyki to kiepskie auta są, a Suzuki w szczególności.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]