Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 22:18

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 13:20 
Łódź - POLMOZBYT
ul. Ks. J. Popiełuszki 4
tel. 42 640 41 44

- / Mechanika / -


Na górę
   
Post: 03-08-2007, 07:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-09-2006, 21:58
Posty: 59
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Więc nawiązując do tego postu : viewtopic.php?t=686

Polmozbyt nie jest jakimś super serwisem jeżeli chodzi o wygląd zewnetrzny i wewnętrzny , ale za to podejście do klienta i sprawy z jaka trafił do nich klient rewelacja. SMP umówiło mnie tam na wymianę klocków i toczenie tarcz (sprawa zgrzytających hamulców), bo w AC Kosicki zwodzili mnie ponad miesiąc aż w końcu oddali maszynę do serwisu.... .Dostałem bez problemu samochód zastępczy-ignisa(nawet fajnie się tym autkiem jeździ) , wszystko wykonali w umówionym czasie itd itd. Nie mam sie juz co rozwodzić bo jest tylko jedno słowo :
REWELACJA !!!!!!
Mają również dobrze zaopatrzony sklep części do suzuki ( jak kupiłem autko to kilka rzeczy u nich zamawiałem wszystko było za dzień lub dwa od zamówienia a i ceny bardzo bardzo konkurencyjne !!! Potargowałem się troszkę ...)


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-01-2008, 19:45 
Offline

Rejestracja: 08-12-2007, 09:20
Posty: 1
Również robiłem przegląd swojej Vitary. Miła obsługa, ceny ok, szybko i sprawnie. Polecam.


Na górę
Post: 24-03-2009, 21:26 
Offline

Rejestracja: 04-02-2009, 19:21
Posty: 4
chiron pisze:
Łódź - POLMOZBYT
ul. Ks. J. Popiełuszki 4
tel. 42 640 41 44

- / Mechanika / -


Witam forumowiczów

Zrobiłem przegląd po 45 tys GV 2,0. Jedyna wyczerpująca informacja jaką uzyskałem po - to "kwota do zapłaty".
Oddając auto nie dowiedziałem się "ile za co" zapłacę ( aby w ogóle aby cokolwiek mi odpowiedzieć zebrało się z recepcji serwisu konsylium)
Odbierając auto nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie jaki jest stan techniczny auta, czy coś mu dolega itd. Zleciłem dodatkowo odpłatną usługę sprawdzenia kodów błędów jedn sterującej i.........nic. Nawet nie wiem czy usługa została wykonana.
Na koniec Pani z recepcji nie potrafiła nawet wystawić faktury Vat a na pytanie/prośbę o rabat obraziła się na mnie twierdząc, żę rabaty są dla lepszych klientów. Nie pozostało mi nic innego jak tylko poczuć się gorszym

Moim skromnym zdaniem standardy serwisu Suzuki-Polmozbyt w Łodzi są na poziomie POLMOZBYT na pewno nie przystają do SUZUKI.
Jednym słowem zgroza i PRL. :?


Na górę
Post: 01-01-2010, 13:40 
Offline

Rejestracja: 29-04-2009, 09:32
Posty: 18
Witajcie. Obdzwoniłem łódzkie serwicy z pytaniem o cenę przeglądu mojej Zuzinki 1,3 ddis po 30 tys. Wyniki powaliły mnie na kolana.
Oto wyniki:
Polmozbyt- 650-700 zł plus ewentulnie klocki 420 zł
Kosicki- 900-1000 plus ewentualnie klocki 430-440 zł
Auto Traper- 1100-1200 plus ewentualnie klocki 440-460 zł
Wszędzie termin oczekiwania to ok tydzień, ale w Polmozbycie ok 3-4 dni.
A więc ja już właśnie wybrałem Polmozbyt.
Napiszę za kilka dni jaki był rzeczywisty wynik, bo ostatnio w Kosickim powiedzieli mi, ze to będzie ok 500-600zł a wyszło prawie 900zł..
Aha, i jeszcze pytanie- o ile można później zrobić przegląd aby nikt w serwisie się nie buldoczył? Bo jeszce mam 120 km w zapasie, a Matki Boskiej Pieniężnej jeszcze nie było :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-01-2010, 12:55 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Lepiej się nie spóźniać i zrobić przed niż po terminie. Oczywiście zawsze pozostaje element ludzki w serwisie. Jeżeli jest przyjazny, to można się ślizgnąć ;)

Co do cen, to Suzuki ma cennik na przeglądy. Powinien wisieć w serwisie tak, żeby każdy widział.


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-01-2010, 08:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-05-2006, 07:24
Posty: 691
Lokalizacja: Nowy Sącz
Bylebyś nie przekroczył więcej niż 500 km.
Nigdy nie udało mi się wstrzelić z przebiegiem na przeglądzie. Zawsze przekraczałem ale gdy pytałem to mówili, że do 500 km ponad limit jest ok.
CO do cenników to podana na nich cena dotyczy tylko robocizny. Diabeł tkwi w szczegółach cen za części :szalony:


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-01-2010, 19:04 
Offline

Rejestracja: 22-10-2006, 10:19
Posty: 725
Cytuj:
Bylebyś nie przekroczył więcej niż 500 km.

No, nie wiem... w Lianie mam wyraźnie napisane: co 15 tyś.km +/- 1000km.
W Splashu nie pamiętam ale sprawdzę... ale zapewne winno być podobnie... :roll:

Patrzę na podane ceny klocków i włos mi się jeży /raczej resztki włosów powinienem napisać :P /. W takim układzie już lepiej kupić klocki renomowanej firmy /ja kupuję nieustająco EBC/ i nawet w tym przedziale można zakupić te o podwyższonych parametrach, tyle że ten producent akurat do Splasika jeszcze nie oferuje :(


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-01-2010, 22:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-05-2006, 07:24
Posty: 691
Lokalizacja: Nowy Sącz
bluedog pisze:
No, nie wiem... w Lianie mam wyraźnie napisane: co 15 tyś.km +/- 1000km.

"...ale jeśli przekroczy pan więcej to też tragedii nie będzie i do domu Pana nie odeślemy..."
Wszystko, kwestia podejścia do sprawy danego serwisu.
Żeby nie było OT, ten tekst usłyszałem właśnie podczas rozmowy z pracownikiem Polmozbytu :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-01-2010, 12:20 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03-08-2006, 11:13
Posty: 12208
Lokalizacja: CB - CIN - CT
Suzuki: Vitara 1.6 AllGrip
Kitza pisze:
CO do cenników to podana na nich cena dotyczy tylko robocizny. Diabeł tkwi w szczegółach cen za części :szalony:

Zgoda, ale przedział 600 - 1200 za przegląd plus klocki, to można podać właścicielowi Bentleya czy Phaetona ;) Im nie robi różnicy.


Na górę
 Tytuł:
Post: 18-01-2010, 00:25 
Offline

Rejestracja: 29-04-2009, 09:32
Posty: 18
Witam. I w końcu po przeglądzie-tym razem w Polmozbycie a nie w Kosickim.przegląd 1,3ddis po 30 tys. Oto wykaz:
przegląd- 300zł
filtr oleju wkad-62zł
filtr paliwa-173,34
olej shell h.ultra extra 5w30-132zł
płyn hamulc- 13
przegląd klimatyzacji-100zł
uzupełnienie środka chłodniczego-16 zł
razem-930 zł
Cena jest co prawda wyższa niż wstępnie deklarowali, ale już się do tego przyzwyczaiłem- tak jest w każdym chyba serwisie.
A co do wrazeń, to powiem jednym słowem-rewelacja. Obsługa miła i sympatyczna, o ile wcześniej w Kosickim nie miałem prawa wstępu na halę żeby zabrać coś z auta, tak tutaj pani sama proponowała, abym wszedł na halę jeśli mam jakieś pytania do mechaników, z czego z resztą skorzystałem, i otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie.
Przed samym przeglądem autko zostało oczywiście umyte, a następnie po wyschnięciu razem z mechanikiem oraz z panią z recepcji oglądaliśmy, czy nie ma żadnych rysek, które trzeba by zaprawić.Dodatkowo za darmo mam zrobiony przegląd nadwozia- a to przez pomyłkę akurat, bo ta pani źle wpisała do zlecenia-zamiast przeglądu klimy wpisała własnie nadwozia.
Ogólne wrażenia jak najbardziej pozytywne, i od tej pory tylko tam będę jeździł.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]