Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 15:02

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zabrze - MAGRO
Post: 13-02-2007, 13:16 
Zabrze - MAGRO
ul. Wolności 94
tel. 32 276 09 74

Salon / Mechanika / Blacharstwo


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 09-05-2007, 07:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-02-2007, 01:32
Posty: 245
Lokalizacja: Kęty
Ocena ogólna 10/10
Koszt 883,58 zł
w tym
olej 5W-30 - 4 l 205,84 zł
filtr oleju 23,08 zł
uszczelka 0,90 zł
przegląd SX4 po 1000 0 zł

dodatkowo:
Moduł świateł dziennych z montażem 200,40 zł
Podłokietnik z montażem 453,36 zł
Montaż całego audio - 0 zł - wynegocjowane przy zakupie auta :)

Właściwie same plusy, przegląd wykonany sprawnie i szybko, z poczekalni widać co robi mechanik, widziałem nawet jak wyciągał z pod maski jakieś liście z drzew i do kosza... mało kto zwraca uwagę na takie detale....

Co do montażu wszystkiego to zajęło to masę czasu (bo musiało), byłem w ASO od 10:20 do 21:30 (ASO czynne do 19, serwis chyba nawet do 18!!!), nikt nie narzekał wszyscy mili i uśmiechnięci (nawet Pani z kasy zapisywała się do naszego klubu - posiada Swifta).

Pokazałem Tomkowi to co napisaliście o Nim wyżej, bardzo go to ucieszyło :) Zna sie na rzeczy i dobrze radzi sobie z problemami (a było kilka przy automacie do świateł)

Jak na razie jestem z Nich zadowolony, mam nadzieje że tak zostanie, mam co prawda tam jakieś 80km, ale warto pojechać żeby być miło i sprawnie obsłużonym :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-04-2008, 23:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04-03-2007, 17:28
Posty: 654
Lokalizacja: Świnte miacho
Ocena ogolna 10-/10

Koszt: 470 zl ( iles tam groszy :) )
przeglad po 15 tys lub roku w SSS
( filtr oleju + uszczelka + filtr klimy + robocizna + olej )
Sprawdzone zostalo wszystko, wszystkie watpliwosci co do wykonania takze, przy przedluzeniu ubezpieczenia dodatkowo sprawdzenie powloki lakierniczej gratis :)

Zacznijmy od poczatku - mielismy sanki czasowe poniewaz jechalem jeszcze do Kepna wczesniej zalatwic pare spraw :)
Ogolem max. do 14 mielismy sie zjawic :)
Przyjechalismy ok. 12:30
Wszystkie formalnosci i itp. zostaly zalatwione przed godzina 13 ( tzn. zgloszenie usterek, wymiana pogladow, obejrzenie co nowego, przedluzenie ubezpieczenia i itp. ).
Z racji tego ze bylo duzo aut na serwisie troche posiedzielismy sobie na kanapach ( oczywiscie kawka, herbatka, woda :) ).
Po zalatwieniu paru klientow Tomek zaproponowal abysmy sie udali na obiad :)
Dal nam testowa GV 1.6 3D ( na sam koniec proponowal jeszcze SX4 w sedanie full opcje :) )
Pojechalismy na pierogi i potem do Platanka.
Nastepnie jak wrocilismy zastalismy Grzeska, z ktorym rowniez pokonwersowalismy. ( jak zwykle kawka, herbatka, woda :) ).

Drobny minus za rozciaglosc w czasie mimo wszystko ( od 12:30 do 17:30 ), no ale w sumie sanki to sanki ( mozna sie przejechac :lol: ).
Ogolem przeglad trwal 1,5h z tego co wiem :)
Szkoda ze Tomek nie mogl opuscic cen dla stalych klientow :P ( nastepnym razem bedziemy walczyc :) )

p.s: zapomnialem o umyciu SSS :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 27-08-2008, 14:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04-03-2007, 17:28
Posty: 654
Lokalizacja: Świnte miacho
Ocena ogólna 8+/10
Koszt 0 zł - Akcja serwisowa SSS z przewodem paliwowym

Dzis niestety troche sie zawiodlem ... mianowicie nie wiem czy Pan Bal tak podchodzi do klienta ( nie wierzy klientowi i itp. ), to wspolczuje ludziom ...
Natomiast Pan Libor na poczatku jak zwykle podzszedl do mnie z cyklu : " o nie znow on ", ale wraz z rozwojem konwersacji wyszedl na normalnego czlowieka.

Jak zwykle kawka, herbatka, woda ... przewod na szczescie okazal sie byc dobrze ulozony pod maska.
Dodatkowo zostal wymieniony na gwarancji mieszek, ktory sie poszarpal ( ale juz widze ze ten pojdzie w tym samym miejscu na laczeniu ).

Sprawdzony alarm, okazalo sie ze wydajac 1200 zl mamy brzdeka, a nie alarm, trzeba dolozyc dodatkowe 300 zl na czujnik przechylu oraz czujki pod zderzakiem ... radze na to zwracac uwage przy kupnie.

Spytalem sie takze o dojazdowke - koszt mnie zabil ... 760 zl ... gdy powiedzialem ze moge za ta kwote kupic pelny wymiar, ktory podnisie niestety bagaznik, patrzono na mnie jak na glupa ... nawiazala sie rozmowa odnosnie opon w SSS GE GSD3 - powiedzialem ze widzialem je za troche ponad 300 zl, Pan Bal na to ze nie mozliwe ... a jednak ... nawet teraz juz nie w promocji sa za 375 zl ...

Dodatkowa usetrka, ktory wynikla w czasie trasy to popiskiwanie klockow ... napomknalem, zeby potem nie bylo ze nie mowilem ...

Calosc zajela 1h z paroma minutami.
Dlaczego tylko 8+ ? Bo na akcji serwisowej klient bez kasy jest traktowany jak zlo konieczne przez niektorych ...


Na górę
 Tytuł:
Post: 25-12-2010, 14:19 
Offline

Rejestracja: 21-11-2007, 21:17
Posty: 7
Lokalizacja: Bytom
Przegląd Suzuki Swift po 4 latach. Koszt 840 zł. Sama robocizna 400 zł. Ocena 6/10.
Rozmowa telefoniczna podczas umawiania się na przegląd, pytanie czy leją olej 5W40?
- Tak nie ma sprawy.
- Od której można zostawić samochód?
- Od 8.00.
- Ok.
Po paru dniach telefon kontrolny do serwisu i okazuje się, że pracują tak naprawdę od 9, ale od 8 to może będzie kolega i przyjmie auto. Dziwne. Auto podstawione do Zabrza o 8. Rozmowa z serwismenem, i sugestia dotycząca oleju 5W40 (taki używam w innym aucie). Odpowiedź:
- Nieee, my możemy wlać tylko 5W30 Shella!
- Ale rozmawialiśmy w tej sprawie telefonicznie parę dni temu.
- Pani się myli, my nie lejemy takiego oleju, nikt tak nie mógł Pani powiedzieć (to załatwiała moja żona).
Zdezorientowana kobieta dzwoni do mnie, komórka jednak wyłączona, brak kontaktu. W końcu zrezygnowana zostawia auto.
Po przeglądzie (3 godziny) szczegółowa analiza drobnych uszkodzeń lakieru (3 miejsca). Z powagą facet wciska kobiecie, że trzeba by to pomalować, a przynajmniej warto. Rozumiem troskę o naszą "Zuskę", ale bez przesady. Gdybym reagował tak na każdy odprysk i ślad na zderzaku, to auto stałoby co miesiąc u lakiernika.
Uwagi: Tu nie działa zasada klient ma zawsze rację,
Zauważyłem, że ostatnio chyba wszystkie serwisy Suzuki windują ceny przeglądów.
Cena oleju z beczki 5W30 do Swifta 230 zł uważam za naciąganą. Beczka to chyba już hurt.
Zaleta w stosunku do serwisu w Chorzowie to fakt, że serwismen nie wciskał nam miodu (naprawdę!) :szok:

_________________
Tomasz


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]