Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 15:23

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 13:09 
Warszawa - JAPAN MOTORS
ul. Krasnobrodzka 5
tel. 22 510 06 10

Salon / Mechanika / Blacharstwo


Na górę
   
Post: 13-02-2007, 14:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-10-2006, 14:49
Posty: 221
Lokalizacja: Milanówek / warszawa
OCENA: 6/10

KOSZT: ok 100PLN

USŁUGA: Naprawa zamka drzwi pasazera (drzwi nie otwierały się)

Spory serwis, jest gdzie poczekać, gazety kawa, TV, w razie czego niedaleko centrum handlowe. Miła obsługa, sprawia wrazenie fachowej. Mechanicy juz mniej fachowi - meczyli sie z drzwiami pół dnia i nic nie zdziałali, musialem zostawic samochod na kolejne 2 dni, dostałem zastepcze Grande Punto za opłatą. Po dwóch dniach drzwi juz działały ale były od srodka rozbebeszone nieco, powiedzieli mi ze do wymiany jest zamek (na gwarancji, bezplatnie), ale ze musza go zamowic i prosili zebym poki co jezdzil bez oslony plastikowej na drzwiach zeby pozniej nie musieli znowu zdejmowac, gdyby ponownie drzwi sie zablokowaly. Po miesiacu zalozony zostal zamek, ale cos zostalo zle zlozone, ponieważ po otwarciu drzwi nie swieci sie swiatlo i nie pali sie kontrolka otwartych drzwi.
W serwisie zbadali mi tez klocki, stwierdzili, ze sa spalone i za to stwierdzenie zawołali sobie 60PLN.

Podsumuje tak: serwis nowoczesny, ale personel nie do końca zna się na rzeczy.


Na górę
 Tytuł: 3.04.2007
Post: 03-04-2007, 15:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-09-2006, 10:10
Posty: 174
Lokalizacja: Wawa/Rawa/Okolice...różnie
OCENA: 9,5/10

KOSZT: 608 zł

UWAGI:
dzis odstawilem autko na przeglad, wynikla usterka i musialem vitarke zostawic w serwisie, bez problemu dostalem auto zastepcze (nissan note) oczywiscie for free, a jutro prawdopodobnie nowke sztuke swifta bo dzis jeszcze nie mieli do niego tablic a note ma lekko uszkodzona szybe wiec chca to naprawic ;)
po zdiagnozowaniu usterki zostalem dobrze poinformowany jak sprawa wyglada, ile moze to potrwac, dopisze jeszcze pare slow po przegladzie jak odbiore autko

Podsumowanie: poki co jestem bardzo zadowolony z obslugi 8)

dodane dzis ;) :

podjechalem sie dowiedziec jak przebiega naprawa, przeglad i wyciek juz zrobione ale musza troche sie samochodem przejechac i sprawdzic czy juz nic nie bedzie sie pojawiac wiec zostanie u nich do jutra, jeszcze tylko te spryski musza mi przeczyscic ale to juz pikus, na pytanie o samochod zastepczy potwierdzil Pan z serwisu ze dopoki trwa naprawa mam sobie nim spokojnie jezdzic :D

wczoraj odebralem autko ale dop teraz mam czas uzupelnic ocene, jestem bardzo zadowolony z obslugi, wszystko co wskazalem zostalo wykonane, zostalem poinformowany o zakonczeniu przegladu i koszcie, autko zostalo umyte, naprawde :brawo: jesli wszystko zrobili jak trzeba i za jakis czas cos nie wyjdzie to naprawde swietny serwis a w dodatku 3 km od domu :D


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-06-2007, 16:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-09-2006, 10:10
Posty: 174
Lokalizacja: Wawa/Rawa/Okolice...różnie
OCENA: 9,5/10
KOSZT: 0zł


kolejna wizyta w Japan Motors, w zwiazku z nowa usterka wykryta przez Suzuki, mocowaniem rur i oslon intercoolera, wszystko sprawnie i poprawnie, kosztow brak


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-07-2007, 12:19 
Offline

Rejestracja: 02-11-2006, 12:39
Posty: 10
Lokalizacja: Wawa
Byłam na przeglądzie 30 czerwca - 15000 - miła obsługa, badzo wnikliwie wszystko sprawdzali i udzielali wszelkich informacji, a co najwazniejsze nie naciągali na nic, jak to ma miejsce w innych stacjach - np. na Prymasa 1000 lecia.


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-04-2008, 00:02 
Offline

Rejestracja: 28-02-2008, 14:22
Posty: 9
10/10
9,5/10

Miałem okazję odwiedzić ten serwis 2 razy w tym roku stąd dwie oceny i jestem pozytywnie zaskoczony.
Za pierwszym razem zdiagnozowali i usunęli usterkę której Panowie w Markach nawet nie brali pod uwagę...
Przyznam, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo mogłem wejść na halę napraw porozmawiać z mechanikiem który robił auto oraz pokazano mi "co jak i dlaczego" BARDZO DUżY PLUS ZA TO.

Druga wizyta to standardowy przegląd oraz wymiana olejów i płynów. Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Plus za tempo wykonania usługi.

Duży plus dla serwisanta (p. Daniel K. mam nadzieję że nie będzie miał nic przeciwko a w razie potrzeby wyedytuję i zmienię na same inicjały)
+ za rzeczowe jasne i precyzyjne odpowiedzi na stawiane pytania,
+ za fachową obsługę oraz cierpliwość na "pod gradobiciem pytań"
+ za to, że chyba jako jedyny serwisant mimo małej omyłki (każdemu się zdarza) umiał przy następnym spotkaniu przyznać się oraz sprostować - za to chylę czoła bo widać że naprawdę dba o klienta i podchodzi do każdego indywidualnie
+ za terminowość, przyjazną i miłą obsługę.
Mimo młodego wieku widać, że ten Pan zajdzie naprawdę daleko bo zna się na rzeczy ale przede wszystkim ma najwyższych standardów, podejście do klienta - to trzeba docenić!


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-05-2008, 12:06 
Offline

Rejestracja: 08-01-2008, 10:22
Posty: 81
Lokalizacja: Warszawa
Suzuki Swift Sport
Przegląd po 1000 km
Ocena 10/10
koszt: 200 PLN

Jak na razie byłem na jednym przeglądzie po 1000 km. Jestem zadowolony. Auto zostało przyjęte punktualnie o umówionej godzinie, sam przegląd załatwiono szybko i sprawnie. Podoba mi się, że można siedzieć wygodnie w fotelu, pić herbatkę i obserwować przez szybę jak auto jest serwisowane.

_________________
Kuba


Na górę
 Tytuł:
Post: 22-06-2008, 18:01 
Pierwszy przegląd po 1000 km
Ocena: 10/10
Koszt: 210 zł

Byłem w sobotę. Szybko i sprawnie, czysty zadbany serwis oraz miła obsługa. Polecam :D


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 27-10-2008, 13:51 
Offline

Rejestracja: 08-01-2008, 10:22
Posty: 81
Lokalizacja: Warszawa
Przegląd po 15 tys km + 2 kampanie serwisowe (przewód paliwowy i wiązka poduszki)

Ocena 10/10
koszt: 458 PLN

Standardowy przegląd + wymiana filtra przeciwpyłkowego na moją prośbę.
Udało się wynegocjować auto zastępcze za darmo na czas przeglądu. Miła obsługa, dobry kontakt w trakcie przeglądu. Autko umyto.

Zdecydowanie Polecam!!!

_________________
Kuba


Na górę
 Tytuł:
Post: 03-03-2009, 00:51 
Offline

Rejestracja: 29-01-2009, 21:11
Posty: 5
10/10
Wymieniałem u nich koła i montowałem chlapacze i było bardzo OK. Jutro jadę na przegląd po pierwszym roku. Już w trakcie umawiania terminu przeglądu pełen profesjonalizm. Jutro uzupełnię ocenę po usłudze. W porównaniu z Auto Porada jest przepaść na korzyść Toruńskiej. Dobra rada: tylko nie Porada.


Na górę
Post: 05-03-2009, 14:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02-02-2007, 10:05
Posty: 14
Lokalizacja: legionowo
Witam
Wczoraj robiłem u Japan Motors przeglądzik po 30 tys., miła obsługa po małych ratgach słownych dostałem 10% rabatu !! wiec gorąco polecam tą stację, cały koszt wyniósł 800 zł


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-04-2009, 20:37 
Offline

Rejestracja: 09-08-2008, 21:30
Posty: 141
Lokalizacja: Pruszków
Ja w Japan Cars, na Toruńskiej w wawie wymieniałem na gwarancji plastikowy element.
Odczucia:

in plus

miła obsługa ( ale kłamiliwa )

In minus:

uszkodzili mi lakier na drzwiach o slupek podnośnika
zarysowali plastiki
długi czas oczekiwania ( czekałem 4h a w tym czasie samochód wisiał sobie i nic nie robili )
A BARDZO DUŻY MINUS DLA SMP za traktowanie klientów.
Pozdrawia,


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-06-2012, 14:38 
Offline

Rejestracja: 17-11-2011, 15:55
Posty: 1
coroczne przeglądy
ocena 4/10

coroczne przeglądy - koszty ok. 1k PLN
in plus - terminowość, zautomatyzowanie procesu
in minus - mechanika.

Kaskę biorą, "bolączki" zostają.


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-10-2012, 11:55 
Offline

Rejestracja: 30-10-2012, 13:10
Posty: 7
Również byłem na przeglądzie po przejechaniu 1000 km, wzięli ode mnie 200 zł. Przyjechałem na umówioną godzinę, a oni już czekali na mnie. Ogólnie pozytywnie i bez zastrzeżeń.

Ocena 10/10


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]