Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 18:42

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 13:04 
Radom - BIŃKOWSKI
ul. Chrobrago 22
tel. 48 385 77 16

Salon / Mechanika / Blacharstwo


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 09-05-2007, 08:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30-03-2007, 09:34
Posty: 33
Lokalizacja: Radom
Ocena ogólna 9/10
Koszt - 217,76 zł (olej + filtr)
Robocizna - gratis
Usługa - przegląd po 1000km

Byłem umówiony na 9.00 ale na miejscu okazało się, że w przyległym budynku wylewają strop i pompa do betonu zatarasowała bramę wjazdową do serwisu :?. Przepraszali, tłumaczyli się -wszystko ok ale mogli zadzwonic i poinformować wcześniej.
Wymiana trwała ok 30min. W tym czasie prasa, muzyka, można pooglądać TV, cały czas dostępny podgląd z góry na serwis. Szkoda, że nie zaproponowali kawy, herbaty.
Podsumowując, obsługa miła, jest gdzie poczekać i czym zająć czas, serwis szybki i sprawny zobaczymy jak będzie przy kolejnych wizytach.


Na górę
Post: 27-07-2007, 09:54 
Offline

Rejestracja: 20-07-2007, 11:45
Posty: 5
Lokalizacja: Radom
Ocena ogólna 9/10
Koszt - 203,50 zł (olej + filtr)
Robocizna - gratis
Usługa - przegląd po 1000km

25 lipca 2007 byłem swoim SX4 w serwisie na przeglądzie po 1000 km. Trochę długo trwało ale poczekalnia na antresoli nie pozwalała sie nudzić. Jest tam prasa motoryzacyjna i TV. Brakowało tylko automatu do napojów.
Obsługa Klienta była miła i kompetentna. W międzyczasie uzyskałem przekonywujące odpowiedzi na nurtujące pytania np: o zmienne wolne obroty uzależnione od tego czy pojazd jedzie z góry na luzie, czy stoi nieruchomo pod światłami. Ogólnie ocena 9/10. Pozdrawiam. K.M.


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-08-2007, 11:02 
Offline

Rejestracja: 12-03-2007, 17:11
Posty: 99
ocena ogólna 9/10
polecam ten warszat, wszelkie bolączki załatwiają tak jak trzeba... :D , obsługa superowa, dotyczy to serwisu i sprzedaży :D . szef serwisu czasami sam zawija rękawy i bierze się do roboty... :szok: , daję 9, żeby nie zmienili nastawienia do klienta tzn. nie spoczęli na laurach gdybym dał 10 -ale chyba należałoby dać im tę 10 (a jestem mocno upierdliwy jako użytkownik liany) zobaczymy jak będzie po zakończeniu gwarancji, mam nadzieję, że podobnie... :) , ogólnie miła atmosfera i ok fachowcy..., oby tak dalej panowie..., jeszcze raz polecam wszystkim...


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-10-2007, 09:06 
Offline

Rejestracja: 12-03-2007, 17:11
Posty: 99
jeszcze raz polecam ten warsztat :D , nie był to przegląd, tylko naprawy gwarancyjne, ale wszystko jak najbardziej prawidłowo..., szefowie serwisu - 8) 8) (duża pomoc pana z SMP :D ) , zawsze rzeczowo podchodzą do każdej sprawy, atmosfera w salonie świetna, można pożartować i w miłej atmosferze poczekać na odbiór auta... polecam wszystkim... :D


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-05-2008, 17:33 
Offline

Rejestracja: 11-11-2007, 21:17
Posty: 66
Lokalizacja: Radom
Ocena ogólna - 6/10
Koszt - 546,75 zł (przegląd, przegląd lakieru, przegląd alarmu, filtr + olej)
Usługa - przegląd po 15000KM/12M-CY

Planowany czas oczekiwania 1,5 godz - rzeczywisty 3,0 godziny :?
Jest gdzie poczekać prasa, TV ale nie ma nic do picia, było tak gorąco tam na górze (jest poczekalnia), że myślałem że wyparuje, klima chyba jest bo widać urządzenia tyko że nie działała. Musiałem wyjść i kupić coś do picia bo na miejscu brak.
Gdyby nie trzeba było tak długo czekać to bym dał lepszą ocenę.

_________________
IRENEUSZ


Na górę
 Tytuł: 25 lipca 2008
Post: 26-07-2008, 08:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-03-2008, 06:42
Posty: 21
Lokalizacja: LPU
Ocena ogólna: 9/10
Koszt: 210 zł (olej+filtr)
Usługa: przegląd po 1000km

Umówiony byłem na godzinę. Przyjechałem pół godziny przed czasem i nie musiałem czekać. Porozmawiałem z doradcą serwisowym, który udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Na górze w poczekalni była woda i kubeczki, wyłożone katalogi etc. Gorąco nie było - mimo iż na dworze był straszny upał - tak więc klimatyzacja chyba działała. Cały czas przez szybę można było ogladać pracę przy samochodzie.
Generalnie jestem zadowolony i nie żałuję, że zakupiłem i serwisuję samochód właśnie tu, choć nie jest to miejsce najblizsze od mojego miejsca zamieszkania.


Na górę
 Tytuł: Naprawa
Post: 29-07-2008, 10:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29-07-2008, 10:08
Posty: 2
Lokalizacja: Przysucha
Ocena ogólna 1/10
Koszt ok. 250 zł
Wymiana oleju.

Szanowni forumowicze! Do moderatora również .
Ocena warsztatu na podstawie wymiany oleju to KPINA co to wnosi dla użytkownika i poszukującego dobrego warsztatu. To totalna pomyłka !!!! a nawet skandal.
Do sedna jesli warsaztat naprawi coś co nie jest w sumie na gwarancji(np tarcze hamulcowe wymienią i tp) ok jesli załatiw naprawę z którą innie nia dali rady, czy coś podobnego to OK jest rekomendacja. Za wymianę oleju - jeszcze raz NIE !!! Proponuję usówać takie oceny !!! Pozdarwiam.

Ja Binkowskiemu daje tylko 1 za to że ma się gdzie podziać klijent. Byłem na kilku naprawach - o tym później, co do powyższych - też na przeglądzie z wymianą oleju - nalali za dużo - 5-6 mm powyżej max - powiecie że lepiej niż za mało zgadzam się ale fachowcy twierdzą ze co za dużo to niezdrowo!!!
O innych naprawach wspomnę później, generalnie w dieslu nic nie potrafia, plus dla mechanika że nie kłamie że nie wie o co chodzi ale ten grubszy koleś co przyjmuje na serwis nie wymienie z nazwiska to kiciarz nagada się i nic z tego nie realizuje.

Jeszcze raz błagam nie dawajcie opinii za wymianę oleju, a nawet za serwis gdy nie sprawdzicie co tak naprawdę zrobili.

Podobnie problem był z moim 3 cylindrowcem - trudno coś wyegzekwować nawet na gwarancji.

_________________
2.0 TD oraz swift 3 cylindry


Na górę
 Tytuł: Sprzęgło
Post: 03-09-2008, 22:35 
Offline

Rejestracja: 08-10-2007, 20:45
Posty: 31
Ocena ogólna 0/10 (tak ZERO)
Koszt - ponad 6700 zł(sześć tysięcy siedemset zł. ponad)
Usługa - wymiana kompletnego sprzęgła
Łączny czas usługi 6 tygodni !!!

SKANDAL zero znajmości tematu, narażają na koszty i to bardzo znaczne,
skandaliczny poziom wiedzy, nawet podstaw brak, nie ma o czym gadać, tak wymieniali i poprawiali sprzęgło(które nie wymagało wymiany - ciężko chodził pedal - wystarczyło przesmarować co wiedzą forumowicze i zainteresowani), ze w koncu w trasie już sę nie dało jeżdzić i 150 km od domu poszło do naprawy - w prywatnym zakładzie zrobili to ekstra i dużo taniej. Oczywiścię pozywam ich, nie tylko do sądu konsumenckiego ale tych co się zajmowali z cywila o narażenie na zagrożenie życia i zdrowia. Puszczają człowieka w trasę zepsutym autem a sami je zapsuli. Z dala od tego serwisu!!!!


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-11-2008, 18:10 
Offline

Rejestracja: 12-03-2007, 17:11
Posty: 99
może jestem monotematyczny, ale ponownie muszę pochwalić serwis AS Binkowski! przy okazji zmiany opon i przęglądu przed zimą, zlikwidowano mi uporczyzwe i denerwujące brzęczenie w konsoli :D . Super kontakt, zrozumienie wszelkich bolączek użytkownika liany przez szefa serwisu (jak to mówią: "wielki szacun") jak i załogę. Miła atmosfera w salonie, można pogadać, pożartować z całą ekipą, polecam!!! W wielu warsztatach już bywałem (nie z lianą oczywiście) ale tutaj mechanicy są naprawdę ok! Zasługują na "dychę"!


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-03-2009, 19:08 
Offline

Rejestracja: 12-03-2007, 17:11
Posty: 99
kurcze, ale cisza... nikt nie serwisuje samochodów? ja dzisiaj byłem w serwisie z kolejną bolączką. mianowicie irytowały mnie pewne odgłosy z okolic szyby i podszybia, nie była to jakaś usterka, tylko drobna i wkurzająca dolegliwość liany. odgłosy "klikania" usunięte zostały "na poczekaniu". kolejny raz nie zawiodłem się na "załodze" i daję znowu 10. a jak inni użytkownicy?


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-03-2009, 23:17 
Offline

Rejestracja: 30-01-2008, 18:29
Posty: 11
Lokalizacja: Radom
Z tą ,,ciszą",zachęciłeś mnie kolego do napisania o tym serwisie.W październiku ubiegłego roku zgłosiłem się do tego serwisu ze ,,świerszczykiem"dmuchawy przy skierowaniu nadmuchu tylko na szybę
(SX 4).Z braku czasu sprawę załatwiała żona,zresztą w większości tylko ona go użytkuje.Podczas naprawy(podklejenie jakiejś uszczelki),panowie uprzedzili,że po powtórzeniu usterki wymienią całość czegoś(relacja żony)
Tak się stało.Ocena 10/10.Teraz przegląd po 15000 km.wszystko ok,
ale cena przeglądu 720zł z przeglądem blacharskim i wymianą oleju w tylnym moście(4 WD) to trochę za dużo.Po sprawdzeniu w serwisie fiata to ok 200 zł więcej.Pozdrawiam panów z serwisu,pewnie wiedzą który klient o nich pisze.Podejście profesjonalne ,ale ceny :szok:


Na górę
Post: 26-01-2010, 12:46 
Offline

Rejestracja: 06-04-2006, 07:24
Posty: 58
Lokalizacja: Radom
Witam,

Aby nie dublować wpisów:

viewtopic.php?t=5534

Ocena 10/10

_________________
Piotrek


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]