Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 17:34

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 12:59 
Łódź - AUTO CENTRUM KOSICKI
ul. Aleksandrowska 125A
tel. 42 613 09 90

Salon / Mechanika / Blacharstwo


Na górę
   
Post: 25-04-2007, 16:42 
Ocena: ?/10
Koszt: ? zł

Wstęp:
26.04.2005
Byłam z moim rannym Jimniorem u lekarza na wstępny rekonesans...wszystko załatwione od ręki z uśmiechem na twarzy... leczenie po 13 maja :!:

cdn.


Ostatnio zmieniony 25-04-2007, 22:27 przez Go, łącznie zmieniany 2 razy.

Na górę
   
 Tytuł:
Post: 02-07-2007, 13:06 
Ocena: 5/10
Koszt: 280 pln


Przeglad po 1500 km. Niby wszystko ok ale... .

Czas okolo 1h15m. Zostało mi zadane pytanie czy wszystk oz autem ok i czy nie ma zadnych uszkodzen na lakierze. Auto bylo przybrudzone wiec w sumie ciezko stwierdzic bylo na pierwszy rzut oka. Powiedzialem ze nic mi o tym nie wiadomo i ze autko spisuje sie bez zarzutu. Po tym wstepie zabrano autko na hale i udalo mi sie tylko podpatrzec ze na pewno wymieniono olej +filtr i chyba uszczelke pod korkiem.
Po 1h15min oddano mi auto i tyle. Nie umyli, nic nie powiedzieli co zrobiono (tylko to co mi sie udalo zauwazyc + wyszczegolnione pozycje na fakturze za ktore placilem). Ogolnie potraktowano mnie 'zlewczo'.


Na górę
   
Post: 02-08-2007, 11:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-09-2006, 21:58
Posty: 59
Lokalizacja: ŁÓDŹ
W zeszłym roku dokonałem zakupu uzywanego samochodu marki suzuki swift 1.5 GS z 2006 roku. Po zakupie wysłałem do SMP zapytanie czy jestem zmuszony wykonać przegląd przy 1000 km przebiegu , ponieważ auto miało już 1500 km, a nie był wykonany przez poprzedniego właściciela.Ponieważ nie mogłem sie doczekać odpowiedzi na maila(tak jak i teraz) zadzwoniłem do nichi uzyskałem odpowiedź że jedynie w Polsce przegląd ten jest wymagany i jeżeli auto jest z kraju UE to nie stracę gwarancji jeżeli go nie wykonam (Pan z SMP z którym rozmawiałem stwierdził, że własnie miał pisać odp, a że uzyskałem odpowiedź przez tel to juz się nie doczekałem maila). Jednak zapobiegawczo i dla świętego spokoju pojechałem do serwisu AC Kosicki i wykonałem ten przegląd( nie było żadnych uwag , czy informacji dotyczących gwarancji, ...... bo płaciłem gotóweczką ). Wykonałem i drugi przegląd przy 15000 km przebiegu dnia 22.06. 2007 i również nie bylo żadnych uwag , czy informacji dotyczących gwarancji,....... bo płaciłem gotóweczką (więc wszystko idelanie- dla firmy suzuki!!), a w zamian łaziłem 3 h po deszczu wkoło salonu bo remont maja i nikt nie pomyslał zrobić poczekalni lub zaproponować kawy czy cherbaty lub ..... samochod zastepczy . Na przeglądzie przy 15000 zgłosiłem jednak usterkę iż zgrzytają klocki przy hamowaniu i poza tym hamulce po nagrzaniu są słabe.... i tu zaczęły się schody. Wiem, że te zgrzytające hamulce to wada fabryczna i firma Suzuki powinna na gwarancji wymienić klocki i tarcze ( jak to robią w serwisach w belgii np.) Jednak pracownik serwisu AC Kosicki zapytał o gwarancję ... i okazało się, że nie wystarczy książka serwisowa z wstęplowanymi przeglądami , ale muszę posiadać potwierdzenie gwarancji na piśmie !!!!! Złożyłem w serwisie AC Kosicki kopię książki serwisowej z nr VIN i czekałem: tydzień , dwa trzy cztery...skończyła sie moja cierpliwość !!! Okazało się że AC kosicki dostało potwierdzenie gwarancji po 2 tygodniach, a mnie zbywali ze nie ma jeszcze odp ( dzwoniłem 3 razy w tgodniu z zapytaniem). Po mojej interwencji w SMP ( nie był to miły mail) w ciągu jednego dnia zostałem umówiony w serwisie suzuki Polmozbyt w Łodzi i dzisiaj odbieram auto po wymianie klocków (bedzie post w ocenie ich warsztatu)
Spotkałem tam klienta ze swiftem który był również w AC Kosicki i tak go zlali ze trafił do Polmozbytu.

Podsumowując:
AC KOSICKI to najgorszy i najbardziej niezorganizowany serwis jaki widziałem.To nie serwis , to błazenada, obiecali mi że oddzwonią z 20 razy miałem od nich 3 tel. Każdemu odradzam serwisowanie u nich auta- ceny mają wysokie o obsługa klienta to się nadaję na pilnowanie parkingu , a może i do tego nie !!! W Polmozbycie nie ma moze takiego wystroju i przepychu jak u kosickiego ale nie to się liczy , liczy sie to że obsługa jest bardzo , bardzo miła , słuzy poradą i wszystko jest u nich do załatwienia , ale to już inna historia (opisana będzie w ich temacie ) Także Panie Kosicki ....tfu tfu tfu ......


Na górę
 Tytuł: ACKosicki
Post: 05-01-2008, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-12-2007, 20:23
Posty: 20
Lokalizacja: Radomsko
21.08 2007 roku byłem na przeglądzie po 15000 km - SGV 2.0:
1. o umówionej godzinie samochód wjeżdża na warsztat
2. rozmowa miła i rzeczowa
3. wchodzę na halę
4. dodatkowo robię odgrzybianie klimy z wymianą filtra (170 zł)
5. po zrobieniu w 10 dni 5000km, w większości nocą (letnią) mój samochód idzie do mycia - błysk, połysk bez jednego owada, nawet na atrapie...
6. czas - 2 godz 15 min
7. koszt całkowity (przegląd, materiały, odgrzybianie) - 850 zł.
PO 30 000 km też pojadę do nich, mam nadzieję, że się nie zawiodę!!!!

ps. trochę zamieszania mieli, bo od jesieni 2006 warsztat i salon są w dłuuuugim remoncie.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]