Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 14:11

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 12:55 
Kraków - JAPAN MOTORS 1
ul. Jasnogórska 1
tel. 12 622 21 11

Salon / - / -

ul. Jasnogórska 60 - SERWIS!
tel. 12 662 00 09


Na górę
   
 Tytuł: 09.10.2006
Post: 19-04-2007, 15:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007, 07:21
Posty: 89
Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
Ocena: 8/10
Koszt: 221,10 zł

Przegląd po 1000 km zrobiony na ok 1250 km po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym. Wszystko trwało ok. godzinki.

Podkładka pod filtr oleju 0,84 zł
Shell Helix 5W/40 (beczka) 4,1 litra 177,07 zł
Filtr oleju 43,19 zł
Myjnia gratis (na to ostatnie trochę poczekałem)

Zastrzeżeń brak :)


Na górę
Post: 06-05-2007, 13:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007, 07:21
Posty: 89
Lokalizacja: Kraków / Niepołomice
Ocena: 8/10
Koszt: 0 zł
Przebieg: ok 12kkm

Reklamacja klocków hamulcowych po wcześniejszym kontakcie mailowym z SMP.

Pierwszy dzień to 3 godzinki (jazda próbna, kontakt ASO z SMP, sesja zdjęciowa po demontażu kół, montaż kół), niestety pomimo starań ASO nie udało się załatwić wszystkiego jednego dnia (okres długiego weekendu i na serwis przyjechałem o 15 a SMP pracuje do 16). Próbowano jeszcze ustalić coś z osobami które były w SMP po godzinach ale na decyzje musiałem poczekać do 4 maja.

05.05.2007 - 1 godzinka
Wymiana klocków + jazda próbna.

Efekt wymiany klocków więcej niż zadawalający :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 19-05-2007, 11:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-04-2007, 09:50
Posty: 145
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ocena : 8/10
Koszt : 465,85 zł
Przebieg : 15 000 km

Przegląd był realizowany we wrześniu 2006 r. Generalnie wszystko OK, obsługa miła, fachowa. Daję 8 bo prosiłem, aby przykręcili mi dodatkową śrubką osłonę silnika (róg się zagiął), ale zapomnieli.
Natomiast mam nienajlepsze zdanie o tej części salonu, która zajmuje się dodatkowym wyposażeniem. Nie wiedzą co jest dostępne do Suzuki, nie mają nic w salonie, mieli sprawdzić i oddzwonić i oczywiście nie oddzwonili. :(

Podtrzymuję swoją ocenę działu zajmującego sie dodatkowym wyposażeniem 0/10 . Chciałem zamontować alarm do samochodu, zadzwoniłem wiec do serwisu, gdzie podano mi numer pod którym moge skontaktować się z osobami zajmującymi sie wyposażeniem dodatkowym. Dzwoniłem tam 3 dni i nikt nie odebrał. W końcu zadzwoniłem do STA-CARa i miałem alarm zamontowany w dwa dni.
Zastanawiam sie nad zmianą serwisu na stałe bo mnie strasznie wk... .


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-12-2007, 13:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-04-2007, 09:50
Posty: 145
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ocena 9+/10
Cena: 870 zł ( zrabatem dla stałego klienta)
Przebieg: prawie 30 000 km

Dodatkowo płatna wymiana tulejek drążka stabilizatora (stuki w zawieszeniu) 170 zł . Zapytano mnie telefonicznie czy zgadzam się na wymiane i czy akceptuję cenę.

Wymieniałem jeszcze koła na zimówki (53zł), okazało się że z jednego zeszło mi powietrze, panowie sami zaproponowali że pojadą do wulkanizatora i mi to załatwią .
Autko oddano mi umyte :D .
Jeszcze dodam, że mam tam kartę stałego klienta w związku z tym mam rabat na usługę 9% i na części 2%. Zawsze coś...


Na górę
Post: 25-03-2010, 19:58 
Offline

Rejestracja: 08-03-2010, 23:45
Posty: 1
Ocena 9+/10.

(nie daję 10, bo byłem w sobotę, a wtedy restauracja jest nieczynna :)

W listopadzie kupiłem żonie 1,5 rocznego swifta. Ostatnio musiałem przeprowadzić pierwszy przegląd serwisowy tego autka.
Miałem pierwotnie jechać do STA-CAR, gdyż mam najbliżej, ale tam powiedziano mi 970PLN za kompleksowy przegląd, więc poszukałem innych opcji.
Także zajrzałem na forum i najlepsze opinie były właśnie o serwisie na Jasnogórskiej.
Generalnie potwierdzam te opinie. Przegląd ten to nie było żadne scince fiction, ale poszło sprawnie, szybciej niż pierwotnie planowane. Dodatkowo wykryto jakiś drobny wyciek, który na gwarancji został usunięty.
Zapłaciłem w sumie (nie pamiętam już dokładnie), ale ok 930 PLN za kompletny przegląd z wymianami filtrów, płynów, odgrzybieniem klimatyzacji itd.
Obsługa także ok.

pozdrawiam,
Piotr


Na górę
Post: 07-06-2016, 14:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-05-2016, 10:25
Posty: 7
Lokalizacja: Kraków
Suzuki: Grand Vitara II (07)
Ocena: 7/10
Cena: 364zł
Zakres: Przegląd przed zakupem auta (Suzuki GV, 2007): blacha i lakier, diagnostyka komputerowa, przegląd ogólny

Panowie znaleźli w sumie wszystkie wady, o których wspomniał mi sprzedawca auta, a dodatkowo wykryli nieprawidłowo wykonane zabezpieczenie antykorozyjne podwozia (powłoka nałożona na nieusuniętą rdzę, również na pokrywę skrzyni biegów...).

Z wyniku przeglądu jestem bardzo zadowolony. Jest 7, a byłoby więcej, gdybym nie musiał na zakończenie czekać ponad 3h. Z drugiej strony muszę jednak przyznać, że nie stawiłem się na umówioną godzinę.

Reasumując: polecam do tego typu przeglądów.


Na górę
Post: 14-06-2019, 10:55 
Offline

Rejestracja: 08-06-2019, 22:20
Posty: 3
Suzuki: Swift
Ocena: 1/10

Swift z 2016
Zbliżał się koniec gwarancji, zgłosiłem usterkę czujnika temperatury zewnętrznej (po wyjechaniu z garażu podziemnego gdzie jest 15 st na zewnątrz gdzie jest 25 st temperatura rośnie bardzo wolno, tj po 2 godzinach dobija w okolice temp. zew. a tak to cały czas 17 / 18 st).

W serwisie w tej sprawie byłem 4 razy:
1. raz po to żeby sobie pooglądali czy są jakieś uszkodzenia czujnika i umówić wymianę czujnika (czujnik nie był uszkodzony)
2. wymiana czujnika
3. wymiana czujnika nic nie dała - miałem przyjechać i zostawić auto elektrykowi. Przy okazji miałem dostać auto zastępcze suzuki na kilka dni żeby zobaczyć czy w innym czujnik działa inaczej / lepiej. Przyjechałem - auta zastępczego dla mnie nie było.
4. Więc musiałem przyjechać jeszcze raz wtedy juz mieli dla nas auto zastępcze.
5. Odbiór auta - oczywiści nie znaleźli przyczyny, wg nich wszystko działa ok a ja zostałem z nie działającym termometrem, gwarancja skończyła się kilka dni temu :(


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]