Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 10:53

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 12:51 
Gdynia - AUTO-GOSK
ul. Chwaszczyńska 72
tel. 58 629 40 00

Salon / Mechanika / Blacharstwo


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 10-06-2007, 22:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-09-2006, 21:58
Posty: 59
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Właśnie wróciłem z Trojmiasta i miałem okazję zajechać do nich. Skakały mi obroty przy załączonej klimie(zaczęło sie tak dziać po odłączeniu akumulatora). Przyjęli mnie bez problemu , ustawili przepustnice w 10 min, i wszystko jest oki.Tak więc można śmiało zaglądać do nich.


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-12-2009, 10:24 
Offline

Rejestracja: 05-07-2007, 07:59
Posty: 3
Lokalizacja: Gdańsk
Ja niestety mam troszkę odmienne zdanie.

Zaraz po zakupie mojej GV (auto używane) postanowiłem wykonać pełny przegląd wraz z diagnostyką komputerową. Tak się złożyło, że czekałem na auto na miejscu i oto spostrzeżenia:

- serwis nie wykonał jazdy próbnej, mimo, że wyraźnie prosiłem o pełne sprawdzenie auta wraz z w/w jazdą.

- Czas oczekiwania na zwrot auta 15-20 min (zastanawiam się jak szybkim trzeba być by sprawdzić szczegółowo zawieszenie, automatyczną skrzynię, napędy, płyny, filtry + diagnostyka komputerowa w tym czasie)

- Serwis nie zauważył przepalonej żarówki światła postojowego, wycieku oleju ze skrzyni, problemu z załączaniem 4x4

- Gdy po przeglądzie zwróciłem uwagę serwisu na problem z utrzymaniem miarowych obrotów, diagnosta zasugerował wymianę cewek (2000zł) bez sprawdzenia istoty problemu. (Problem leżał po stronie wadliwej sondy lambda - lecz to już wynik mojego śledztwa)

Jak dla mnie serwis nie jest solidny


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-12-2009, 19:39 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-08-2007, 19:54
Posty: 1138
Lokalizacja: 3-miasto
armed pisze:
Jak dla mnie serwis nie jest solidny

A poza tym koszmarnie drogi. Przegląd SX4 po 60000 km 690 zł plus materiały, przgląd roczny nadwozia 120 zł. W Motor-Centrum w Gdańsku odpowiednio 573 zł i 80 zł.


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-09-2012, 19:15 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-08-2007, 19:54
Posty: 1138
Lokalizacja: 3-miasto
Gosk chyba utracił autoryzację Suzuki. Kilka dni temu dostałem list zapraszający do przeglądów w "Niezależnym Serwisie Auto-Gosk" czy jakoś tak. Oferują m.in. przeglądy gwarancyjne zgodnie z dyrektywą UE tzw. GVO. Ciekawe, że jak im kiedyś powiedziałem o GVO, jak zobaczyli w gwarancji pieczątkę warsztatu mojego zaprzyjaźnionego mechanika, to straszyli, że to grozi utratą gwarancji.
Jak to punkt widzenia zmienia się wraz z punktem siedzenia.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]