Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 18-04-2024, 07:19

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 13-02-2007, 12:48 
Dąbrowa Górnicza - BOROŃ
ul. Katowicka 2
tel. 32 261 61 00

Salon / Mechanika / Blacharstwo


Na górę
   
Post: 13-02-2007, 22:32 
Ocena: 7
Koszt: 326 zł (po negocjacjach = 20% rabatu)

Ogólne wrażenie: pozytywne
Uwagi: Po serwisie raczej chodzić nie można, trzeba poprosić głównego dowodzącego o pozwolenie. (raczej niechętne). Zawieszki z oleju nie dali, bo "skończyły się". Auto umyte i odkurzone (duży plus). Z powodu natłoku umówionych pojazdów i małej liczby mechaników w pracy (2 na urlopie, 2 w pracy) nie bardzo mieli czas zamontować mi zestaw głośnomówiący, ale pan pokazał co i jak i (po prośbie) odkręcił śruby mocujące radio (bo ciężko mi się było tam dostać). Resztę dokonałem u siebie w garażu. Niestety i tak musiałem się umówić na przyszły tydzień - uszczelniacz prawej półosi ma wyciek i trzeba wymienić...

Co do montażu zestawu głośnowmówiącego:
Jak chciałem zamontować zestaw głośnomówiący to mi od razu powiedzieli, że jeszcze czegoś takiego nie robili (tego typu zestawu) i nie bardzo mają w tej chwili czas, ale mogę się umówić na montaż w inny dzień. Jak powiedziałem, że sam sobie zamontuję to nie było problemu żeby mi pan serwisant pokazał co i jak i gdzie i odkręcił radio przy okazji, żeby mi łatwiej było je wyjąć samemu.
Panie i Panowie z serwisu raczej mili, starają się pomóc jak mogą, umieją i wiedzą.
Póki co nie narzekam.
A i z cenami można się dogadać


Na górę
   
Post: 13-02-2007, 22:34 
Ocena: 7
Koszt: 0zł

Ja na przeglądzie zimowym poza standardową wymianą opon i dolaniem płynu do zbiornika spryskiwacza otrzymałem jeszcze jedną litrową butelkę płynu. Poza tym dostałem ankietę do wypełnienia i zestawienie co sprawdzili i czy wszystko jest ok. Generalnie jak się pozna Panów i Panie z salonu to jakoś ma się wrażenie, że bardziej się przykładają i troszczą o klienta i jego auto. (tu pozdrowienia szczególne dla Pani Sylwii z salonu, która mimo mojej choroby i b. złego stanu zdrowia i wyglądu poświęciła mi prawie godzinę na sympatyczną rozmowę).

Jedynym mankamentem przeglądu zimowego był czas jego trwania - 2 godziny - bo mają wspólne stanowisko z salonem Citroena obok. Ale na szczęście uprzedzili mnie o tym jeszcze podczas umawiania się na konkretny termin.


Na górę
   
Post: 20-02-2007, 13:06 
Ocena: 9
Koszt: 457zł

Uwagi na plus:
- widać, że salon i serwis zmierzają we właściwą stronę i starają się
- czas oczekiwania na auto można spędzić na wygodnej kanapie oglądając LCD TV (leciała akurat VIVA Polska) i słuchając kina domowego ;)
- jak ktoś ma laptopa to też nie będzie się nudził, bo może skorzystać z WiFi (bezprzewodowego netu)
- przegląd sprawny i kompetentny (znaleziono wyciek z uszczelniacza prawej półosi, ale o tym niżej)
- ceny - do negocjacji (dla stałych klientów atrakcyjne rabaciki ;) )

Wady:
- chłodno (ogrzewanie podłogowe nie sprawdza się w zimie najlepiej)

Neutrale:
- z powodu awarii myjki nie można było wykonać przeglądu nadwozia i podwozia (ale UWAGA!: koszt 62zł a nie jak mówili inni ok 150zł). Neutralnie do tego podchodzę, bo w związku z awarią tego nieszczęsnego uszczelniacza umówiłem się na przyszły tydzień na naprawę (notabene, jak się dowiedziałem, po konsultacji z SMP, które stwierdziło, że w związku z wysoką ceną półosi proponują ponowną wymianę uszczelniacza u kontrolę po jakimś czasie. Jeśli dalej będzie się pojawiał wyciek to dopiero wtedy zaproponują wymianę półosi - ale ten argument rozumiem). Przy okazji tej naprawy zrobią mi przegląd nad i podwozia i...
zamalują odprysk lakieru na masce, bo akurat mają taki kolor ;)

Podsumowując:
Miło, sprawnie, przyjemnie i profesjonalnie.
Oby wszędzie były takie komentarze.

PS. Poprawiono także (na moją prośbę) mocowanie boczków tylnych (bo coś brzęczały od głośników) i (już sami z siebie) poprawiono mocowanie listwy pod przednim zderzakiem ;)
Do tego wszystkiego mogłem sobie miło pogadać z Panem z serwisu i dowiedzieć się np. u kogo mogę naprawić tanio wgniecenia od koszyka (historia pani nieuważnej, która uderzyła koszykiem w moją suzę! - w innym wątku)

Pozdrawiam

-------
EDIT:
Zapomniałem dodać jeszcze jednego plusa:
za SMS'a dzień wcześniej z przypomnieniem o wizycie w serwisie ;)


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 22-03-2007, 20:32 
Offline

Rejestracja: 14-02-2007, 11:45
Posty: 11
Lokalizacja: Kraków
Witam ...

Moja opinia na temat serwisu jest jak najbardziej pozytywna, zwlaszcza ze poradzili sobie z moimi stukajacymi zaciskami gdzie caly Krakow totalnie olewal sprawe i nie wiedzieli nawet jak sie do tego zabrac a tu 2 godzinki na kanapie przed wielkim TV i wsiadam do auta z mechanikiem probuje sie wsluchac w stuki a tu ...... CISZAAAAAAAAAA :) .... Jak najbardziej polecam ASO Boron .... Urzadzam kolejna wycieczke do nich obdzwonilem caly Krakow kto moglby mi zamontowac halogeny do Swifta i chclapacze plastikowe dedykowane .... halogeny 920 zł z montazem caly Kraków odpadl przy tej cenie, niestety chlapacze zostaly przebite przez STA-CAR w Krakowie jesli chodzi o cene ale ASO Boron nie dalo za wygrana i powiedzieli ze przebija ta cene wiec jade i montuje halogeny i chlapacze ... ile zaplacilem napisze jak zamontuja :) ....
Pozdrowienia
Mike


Na górę
 Tytuł: 15 000
Post: 03-09-2007, 20:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-01-2007, 12:43
Posty: 28
Lokalizacja: Sosnowiec
02-09-2007
Przegląd 15 tyś km, koszt 650 zł
Ocena: 9
Byłem umówiony na 8:00. Przegląd miał trwać między 1.5 a 2.0 h. I tyle trwał.
Nie opłacało mi się nigdzie ruszać, więc czekałem grzejąc kanapę i oglądając VIV-ę na wieeeeelkim LCD. Szczególnie miło wspominam teledysk Pussy Cat Dolls, nie tyle w warstwie muzycznej co w sferze wizualnej.
Po przeglądzie auto umyte, odkurzone - słowem OK.
Cena przeglądu zmiękczyła moje serce (porównując z 700-800 zł Focusa w Multeximie)


Na górę
Post: 29-09-2009, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02-11-2008, 17:37
Posty: 348
Lokalizacja: śląskie
Ocena :9
Koszt:przegląd antykorozyjny 66zł
przegląd techniczny pojazdu po roku 193zł
Olej Shell ,filtr oleju i filtr powietrza zakupione wczesniej przeze mnie.
Byłem umówiony na 10tą i tak zaczęli,przegląd trwał 1,5h.
Miła obsługa ,kawa ,tv.Po przeglądzie auto umyte.Rabat 10% dla użytkowników SKP.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]