Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 23:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30-09-2009, 08:57 
Offline

Rejestracja: 13-05-2009, 08:52
Posty: 20
Strona internetowa: http://www.towarowa.pl/
Adres: ul. Towarowa 33

SALON / SERWIS / BLACHARNIA
telefon: (022) 631-76-58

[Dodano namiary - Sebastian]

Świerzy salon i serwis dla Suzuki. Spróbowałem pierwszy przegląd wraz z założeniem czujników - bez problemu, samochód czyściutki, umyty, itd...
Polecam, chociaż wrażenie post komuny w obsłudze mocno wyczuwalny, ale na szczęście reszta ok i bez problemów :)


Na górę
Post: 02-10-2009, 22:24 
Offline

Rejestracja: 09-08-2008, 21:30
Posty: 141
Lokalizacja: Pruszków
Niestety, Suzuki wybiera serwisy po Daewoo, Fiacie....te najgorsze, których, żadna marka nie chce ( za brak rzemiosla ), a to jest załosne. Mimo tego.....
zostalem zaskoczony serwisem na Towarowej 33, w Warszawie ( dawny flagowy Daewoo ). Pomijajac 25 minut oczekiwania, na kogos z serwisu, pomijajac nieznajomosc czegokolwiek pracownika biurowego serwisu, mechaników uważam za dobrych, sami mechanicy podpowiedzieli, co trzeba. Za przeglad po 15km ze swoim olejem i filtrem powietrza + blacharski zaplacilem 244 zlocisze. Póki co uważam ten serwis za najlepsz w wawie. A bylem w kilku... Pozdrawiam natter


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-10-2009, 06:56 
Offline

Rejestracja: 08-01-2008, 10:22
Posty: 81
Lokalizacja: Warszawa
To ma być główny serwis Suzuki w Warszawie, więc będą cisnąć żeby była dobra jakość.

_________________
Kuba


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-10-2009, 14:57 
Offline

Rejestracja: 05-11-2007, 14:00
Posty: 65
Lokalizacja: w-wa
proba umówienia sie na sprawdzenia dmuchawy w Ignis = tylko rano bo jest elektryk , nie w sobote -bo nie ma elektryka
z gory uprzedzono ze naprawe ocenią czy podlega gwarancji
Ogólnie poszukałem innego serwisu..!
mało zachęcająco

_________________
Darek, Ignis 4x4 > S-Cross 1.0 AllGr


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-04-2010, 17:53 
Offline

Rejestracja: 09-08-2008, 21:30
Posty: 141
Lokalizacja: Pruszków
DADO pisze:
proba umówienia sie na sprawdzenia dmuchawy w Ignis = tylko rano bo jest elektryk , nie w sobote -bo nie ma elektryka
z gory uprzedzono ze naprawe ocenią czy podlega gwarancji
Ogólnie poszukałem innego serwisu..!
mało zachęcająco


Zmieniłem zdanie co do tego serwisu, po akcji z przekładnią kierowniczą ( jest na forum ).
I nie wnikam teraz czy mechanicy sie zmienili w miedzyczasie ( raczej nie ), czy mieli zly dzień ( kilka razy ?? na tę samą zgłaszaną usterkę ), czy po prostu się nie znają, czy też maja takie zalecenia kierownictwa stacji.
Wymianę oleju moze robic prawie kazdy, natomiast, żeby nie rozpoznać luzów na przekładni ( dokładnie na zębatce ) to zakrawa na ignorancje klienta albo niechęć ( zgodnie z zasadą ...klient twój wróg ) albo na niewiedzę własnie.
Samo SMP zachowało sie jak powinno, za co dziękuję ( zwłaszcza panu Tomaszowi ).
Pozdrawiam omijając szerokim łukiem TOWAROWA 33 CORPORATION.


Na górę
 Tytuł:
Post: 12-04-2010, 14:54 
Offline

Rejestracja: 08-01-2008, 10:22
Posty: 81
Lokalizacja: Warszawa
SSS -przegląd po 45 tys km
koszt - 960 PLN

ocena: 10/10

zrobiono (w powyższej cenie)
- wymiana oleju i filtra
- wymiana filtra powietrza i przeciwpyłkowego
- serwis klimatyzacji
- wymiana oleju w skrzyni
- zakup gumowych dywaników oryginalnych
- wymiana piór wycieraczek przód i tył

punktualne przyjęcie do serwisu, jeszcze bardziej punktualny odbiór auta (nawet nieco wcześniej niż było mówione), szybko, sprawnie i profesjonalnie. i do tego cena za całość wydaje mi się atrakcyjna. zamówili już części do akcji serwisowej, która ominęła moje auto więc niebawem pojadę tam raz jeszcze z przyjemnością. do tego jeszcze dostałem mały rabacik;)

_________________
Kuba


Na górę
 Tytuł:
Post: 06-06-2012, 08:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-12-2010, 08:34
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
powiem krotko, zeby sie nie denerwowac, ze jakosc duzo ponizej oczekiwan, szczegolnie jesli chodzi o informacje, kontakt i wywiazywanie sie z zakresu naprawy; nie szanuja czasu i pieniedzy klienta (stalego, ktory kupil u nich auto) w ogole; jedyne rzeczy, ktore dobrze robia to przeglad, wymiana i przechowywanie opon


Na górę
Post: 16-06-2019, 10:18 
Offline

Rejestracja: 02-02-2017, 09:23
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa
Suzuki: Vitara 1.6
Ostatnie opinie są już z przed paru lat. Zbliża mi się serwis po 2 latach i mam chęć spróbować u nich zrobić przegląd. Czy może ktoś robi w tym miejscu przeglądy Vitarki i mógłby napisać swoją opinie.


Na górę
Post: 19-05-2021, 17:18 
Offline

Rejestracja: 03-04-2021, 12:57
Posty: 1
Suzuki: splash
Ten serwis to jakiś żart i porażka w sierpniu 2020r wymieniali sprzęgło w suzuki splash i skasowali prawie 2700zł a dziś po przejechaniu 7000km okazało się że wymienili tylko linkę sprzęgła a reszta została stara.Cisną mi się słowa niezbyt cenzuralne ale unikajcie tego serwisu jak ognia jak chcecie mieć wszystko zrobione naprawdę a nie tylko na fakturze.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]