Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 23:47

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05-07-2007, 23:25 
Wrocław - POL-MOTORS
ul. Kamienna 145
tel. (071) 369 76 83, (071) 369 76 99,
Fax: (071) 369 76 94, (071) 369 75 87;

Salon/Mechanika/Blacharstwo

Internet: www.pol-motors.pl


Na górę
   
 
 Tytuł:
Post: 15-06-2013, 11:13 
Offline

Rejestracja: 10-06-2012, 08:59
Posty: 7
nie polecam , zapłaciłem za diagnostyke 600 zł , a okazało się ,że jest uszkodzony czujnik temperatury turbiny , ponoć częsta usterka , nie mogli znależć i naciągali mnie na różne sprawdziany , w efekcie pojechałem do prywatnego warsztatu gdzie wymieniono czujnik , bo go w aso nie mogli wykręcić


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 07-05-2015, 07:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-03-2008, 13:29
Posty: 44
Lokalizacja: Wrocław
Zaczęło się jeszcze w ubiegłym, 2014 roku. Styczeń, przegląd rejestracyjny - auto bez zastrzeżeń. Kilka dni później przegląd w ASO po ok 115000 km. Wymiana oleju, przegląd klimatyzacji, wymiana jakiejś żarówki. Generalnie auto bez zastrzeżeń. W marcu, wymiana opon na letnie. Serwis stwierdził, że ciekną amortyzatory, więc wizyta w ASO, które potwierdza konieczność wymiany. Wymiana oczywiście odpłatnie. W tym roku (2015) zadziwiająca powtórka z rozrywki. Styczeń, przegląd rejestracyjny i wszystko ok. Po kilku dniach przegląd w ASO po 130000 km i też wszystko ok. W marcu wymiana opon i znowu informacja, że ciekną amortyzatory. Wizyta w ASO - amortyzatory do wymiany. Więc informuję, że amortyzatory były robione rok temu i chyba jeszcze są na gwarancji. I tutaj pierwsze zdziwienie - ponieważ zanosi się na naprawę gwarancyjną, auto musi jechać na stację kontroli. Zdziwienie drugie, po powrocie ze stacji auto cudownie ozdrowiało. Amortyzatory juz nie ciekną, a są lekko zapocone. Sprawność 55%, wiec naprawa gwarancyjna nie przysługuje. Ciekawe, że przy naprawie odpłatnej diagnostyka nie była potrzebna. Na odpłatną naprawę się nie zgodziłem. Po mniej więcej miesiącu stwierdziłem wyciek oleju. Wizyta w ASO, wymiana uszczelniacza na wale i pasków kinowych. Po dwóch tygodniach olej znowu cieknie. Znowu ASO. Uszczelniacz do wymiany. Przy okazji poprosiłem by obejrzeli amortyzatory, zaznaczając, że są na gwarancji. Majster stwierdził, że bezapelacyjnie do wymiany. Dzisiaj w końcu przyszły części i oddałem auto do naprawy. Wypożyczyłem auto i pojechałem do domu. Jeszcze w drodze telefon z serwisu, że znowu pojechali z amortyzatora na stację kontroli i są tylko lekko zapocone i sprawne w, uwaga, 75%. Nie dość, że auto mi się samo naprawia, to jeszcze amortyzatory mam coraz lepsze. I tylko się zastanawiam czy oszukali mnie rok temu, wymieniając sprawne amortyzatory, czy oszukują teraz, żeby naprawy gwarancyjnej uniknąć?
PS
Zastanawiałem się nad nową Vitarą, ale mi przeszło...

_________________
Maciek


Na górę
 
 Tytuł:
Post: 26-05-2015, 08:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-03-2008, 13:29
Posty: 44
Lokalizacja: Wrocław
Po interwencji i złożeniu reklamacji w centrali Suzuki, amortyzatory zostały wymienione w ramach gwarancji. Mam nadzieję, że nowe wytrzymają dłużej niż rok.

_________________
Maciek


Na górę
 
Post: 01-11-2017, 18:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-02-2014, 21:38
Posty: 322
Lokalizacja: Wrocław
Suzuki: S-cross Allgrip CVT
Wygląda, że salon Suzuki i autoryzowany serwis prowadzony przez tę firmę zostanie zamknięty w połowie listopada.

_________________
S-cross AllGrip CVT


Na górę
 
Post: 25-11-2017, 19:23 
Offline

Rejestracja: 28-12-2016, 17:01
Posty: 23
Suzuki: Vitara II
Już ich zamknęli. Pismo dostałem, że warsztat i pracowników przenieśli do salonu forda, jeżeli dobrze pamiętam.


Na górę
 
Post: 25-11-2017, 21:39 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-08-2007, 20:49
Posty: 3897
Lokalizacja: Sztutowo czasem Warszawa
Suzuki: Była GV II 2007 DDIS
Dzięki. Zamykam temat.

_________________
Pozdrawiam, Marek
"There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don't" ;)
I już bez klekocika :placze:


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]