Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 03:18

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30-11-2009, 14:00 
Offline

Rejestracja: 06-11-2008, 11:58
Posty: 6
Lokalizacja: Gdańsk
Witam
jestem posiadaczem Wagonika z 2004roku, po 2 latach eksploatacji miałem do wymiany wahacze przednie (faktem jest że wtedy samochód był nieco więcej użytkowany latem na bezdrożach). Naprawa kosztowała mnie w serwisie ok. 2700 (za komplet).
A ostatnio na przegladzie rejestracyjnym okazało się , że mam luzy na swożniu jednego z wahaczy.

I moje tutaj pytanie czy innym użytkownikom Wagonów czy innych splaszów czy ignisów też tak często padaja takie rzeczy.
Czy używać orginałów czy zamienniki?
Jaka jest wasza opinia

z góry dzieki za info
lesio


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-11-2009, 21:19 
Offline

Rejestracja: 22-10-2006, 10:19
Posty: 725
O Splashu chyba zbyt wcześnie mówić pod kątem tych elementów :roll:

Nie znam budowy wahaczy Wagonika ale zazwyczaj wymiana całych ma sens jedynie wtedy, gdy w wyniku kolizji czy najechania na jakiś wystający element drogi ulegają odkształceniu. W przypadkach eksploatacyjnych tak sworzeń jak i tuleje stalowo-gumowe po prostu się wymienia. Jedynie w niektórych wahaczach sworzeń jest stałym, niewymiennym elementem :idea:


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-12-2009, 23:27 
Offline

Rejestracja: 08-03-2008, 19:54
Posty: 30
2700???!!!! do Wagona???? Po roku ok. 2002/2003 wahacze do Wagona R+ różnią się od tych z Agili. Ja miałem wybity lewy (poprzedni właściciel przejechał 40000 km głównie po dziurawym mieście), profesjonalna regeneracja kosztowała 100, jeździ jeż rok bez luzów.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]