Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 19:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02-04-2008, 09:21 
Offline

Rejestracja: 25-03-2008, 17:39
Posty: 27
Lokalizacja: Rybnik
Na kąciku Wagonika cisza, więc może spróbuje tutaj:

Witam, od zeszłego czwartku jestem chyba szczęśliwym posiadaczem Suzuki Wagon R+ 1300 16V z 2001 r.
Niepokoją mnie niektóre dźwięki tj. gdy w jest w miarę zimno przy odpaleniu, gdy działa ssanie z komory silnika dochodzi hmmm piszczenie, trwa to mniej więcej tyle ile działa ssanie, tj. chwilkę, zaraz po ruszeniu ustaje.
Dwa to po przejechaniu około 20km słychać delikatny pisk z okolicy przednich kół - tak mi się wydaje.

Po zakupie przymierzam się do wymiany paska rozrządu, jak rozumiem napinacz (szt. 1) też będę musiał wymienić. Ponieważ w Intercarsie nie maja pasków Boscha, to czy pasek firmy JC oferuje podobną trwałość? Jakie są jeszcze inne polecane zamienniki, pasków, filtrów?

Czy istnieje jakaś książka serwisowa dla tego modelu suzuki? Coś w stylu wydawnictwa WKŁ.

Jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o podzielenie się w wątku, z góry dziękuję za udzieloną pomoc.


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-04-2008, 18:51 
Witam. Polecam opcję - Szukaj. Szukajka nie gryzie:). A jeśli pasek rozrządu z JC to tylko Mitsuboshi, ale było już na ten temat także miłego "szperania"


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]