Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 11:18

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20-12-2007, 13:04 
Offline

Rejestracja: 20-12-2007, 12:54
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków
Witam wszystkich :)

Mam pytanie dotyczące modelu Wagon R+ z 2003 r. którego szczęśliwym posiadaczem właśnie się stałem: czy ktoś się orientuje o jakiej maksymalnej średnicy i głębokości głośniki wchodzą do tego auta (zarówno z przodu jak i z tyłu). Przymierzam się do wymiany głośników i radia, wyczytałem, że głośniki z przodu na desce wejdą 10cm i to mocowane na 2 śruby, a z tyłu... nie mam pojęcia.


Na górę
 Tytuł:
Post: 27-12-2007, 13:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-12-2007, 23:02
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź
Czy masz już może informacje jakie głośniki się tam mieszczą? też przymierzam się do wymiany audio więc temat mnie bardzo interesuje :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-12-2007, 07:12 
Offline

Rejestracja: 20-12-2007, 12:54
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków
Wiem tylko, że średnica 10cm, co do reszty gabarytów, to nigdzie się tego nie doczytałem. W jakimś sklepie widziałem głośniki sprzedawane i polecane właśnie do Wagonika i tam głębokość montażu była ok. 55mm, więc zakładam, że ludzie wiedzą, co sprzedają i rzeczywiście co najmniej takie głośniki tam wejdą...


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-12-2007, 10:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-12-2007, 23:02
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź
Nie licz na jakąkolwiek wiedzę sprzedawców, tutaj sprzedają głośniki ELIPTYCZNE do Wagona do zamontowania w wyciętych otworach tylnej półki :lol: :lol:


Na górę
 Tytuł:
Post: 29-12-2007, 07:31 
Offline

Rejestracja: 20-12-2007, 12:54
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków
No dobra :)

W każdym razie kupiłem już jakieś głośniki na przód Pioneera - teraz pozostaje mi tylko rozkminić, jak je wymienić i mieć nadzieję, że będą pasować ;)


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-01-2008, 22:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-12-2007, 23:02
Posty: 26
Lokalizacja: Łódź
Jak postępy prac? Dostałeś się do głośników?


Na górę
 Tytuł:
Post: 04-01-2008, 01:13 
Offline

Rejestracja: 20-12-2007, 12:54
Posty: 5
Lokalizacja: Kraków
Tak, w końcu mi się udało :)

Takie sobie zamontowałem:
http://www.euro.com.pl/glosniki-samocho ... 001i.bhtml

Z tyłu nie wymieniałem, bo ojciec jak kupował auto, wziął od razu do tyłu jakieś Pioneery nawet przyzwoite więc wymieniałem tylko z przodu. Wystarczyło podważyć maskowania, wypiąć stare głośniki, przylutować końcówki kabli Pioneera do starej instalacji, zeszlifować z nowych głośników w otwory na śruby (głośniki są mocowane na 2 przeciwległych śrubach) i gotowe :)

Teraz tylko myślę nad zmianą radia (z mp3 i portem usb), jakąś skrzynię do bagażnika (albo 2) i do tego pewnie trzeba będzie jakiś wzmacniacz... Jeśli znasz się na instalacjach audio, to czekam na porady ;)

Przymierzam się do tego:
http://www.najlepsiagdrtv.pl/?o=578 (jedno z najtańszych modeli z portem usb jeśli brać pod uwagę te "lepsze" firmy)

i do tego:
http://www.mse.pl/index.php?p797,blaupu ... 0-kod-2645

i od razu mam pytanie - jedna skrzynia czy 2? I drugie: w jaki się zaopatrzyć wzmacniacz, żeby podpiąć tę tubę (lub ewentualnie TE TUBY) pod radio 4x50W?

Z góry dzięki za pomoc ;)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]