Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 18:11

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24-02-2016, 09:43 
Offline

Rejestracja: 08-05-2011, 21:25
Posty: 45
Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE
Witam wszystkich...ostatnio rzadko bywam na forum,co nie znaczy,że nie zaglądam..! Pytanie mam..!? Czy warto wpinać POWER BOX do silnika benzynowego 1,6 107KM,145 Nm /to końcówka produkcji Liany z 2007r./..!? Autko jest ze mną od 5 lat..! Ponoć dla benz. niewielki to zysk..! Pytam Szanownych kolegów ,warto ,czy nie warto, kombinować w temacie j.w. ...Pozdrawiam


Na górę
Post: 24-02-2016, 22:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08-08-2008, 19:39
Posty: 1132
Cytuj:
...ostatnio rzadko bywam na forum,co nie znaczy,że nie zaglądam..! Pytanie mam..!? Czy warto wpinać POWER BOX do silnika benzynowego...

Kup i wepnij, a pewnie zaczniesz tu bywac częściej... :D

A tak na poważnie, to - moim zdaniem - nie warto, w zasadzie do żadnego, a już na pewno nie do benzynowego.
Silnik M16A to wprawdzie już stara konstrukcja, ale za to bezproblemowa, więc czy warto to zmieniać(?) i to jeszcze za własne pieniądze...

Co sobie obiecujesz po takiej modyfikacji? Nie wystarcza Ci na co dzień mocy/ momentu obrotowego? Znam ten silnik z SX4 i jakoś zawsze dawał sobie na drodze radę, no chyba
ze masz jakieś „sportowe ambicje“... ale podejrzewam ze wówczas nie jezdziłbyś Lianą.

Te kilka procent wzrostu mocy (faktyczna wielkość jest w benzyniaku zazwyczaj wprost proporcjonalna do efektu „placebo“) sa okupione trwałością silnika, ale to Twój silnik,
Twoje pieniądze, a zatem i Twój wybór...

Moja propozycja jest taka, jeśli cierpisz na chwilowy nadmiar gotówki to zrób sobie lub żonie jakiś prezent, a w ostatecznosci mozesz zrobić i jakiś przelew na moje konto (numer na PW)... ;)

_________________
****** Pozdrawiam! ******
Obrazek


Ostatnio zmieniony 29-10-2016, 10:06 przez SX4ever, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: 29-03-2016, 19:17 
Offline

Rejestracja: 08-05-2011, 21:25
Posty: 45
Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE
Witam...! Zostałem przekonany przez Szanowne Forum i ODPŚCIŁEM temat..! Jest dobrze...


Na górę
Post: 29-03-2016, 21:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22-01-2011, 14:46
Posty: 707
Power box dla benzyny wolnossącej nie, turbodoładowanej tak, (do turbodiesla również tak) i tego się trzymać.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]