Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 22:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Odpinanie haka
Post: 20-06-2011, 20:21 
Offline

Rejestracja: 08-05-2011, 21:25
Posty: 45
Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE
Witam,Liana ma hak odpinany,może ktoś wie jak go zdjąć..!? Jest tak,stojąc za autem ,patrząc na hak,widać po jego prawej stronie,niebieską plastikową osłonę, wielkości przeciętego po przekątnej pudełka zapałek.Po odsunięciu osłonki, pokazuje się od góry"przełącznik",prawa/lewa ,ale wszelkie próby wyjęcia haka spełzają na niczym.Nic też nie jest zamykane na kluczyk.Działanie na hak, WD-40,czy podobnymi ustrojstwami, skutku nie daje żadnego.Mechanik/ ten od wymiany oleju i filtra/,próby czynił różne mocując się z nim,wynik zerowy.Opsikał w koło całość, kazał za 2-3 dni podjechać celem dalszych prób,a że to blisko ,zgodziłem się,tylko szukam wsparcia i wiedzy w temacie, by mechanika zagiąć/jak będzie "malutki", to będzie tańszy/. :lol: .. Stąd pytanie..Pozdrawiam


Na górę
Post: 17-01-2012, 16:18 
Offline

Rejestracja: 08-05-2011, 21:25
Posty: 45
Lokalizacja: ZACHODNIOPOMORSKIE
slaw1948 pisze:
Witam,Liana ma hak odpinany,może ktoś wie jak go zdjąć..!? Jest tak,stojąc za autem ,patrząc na hak,widać po jego prawej stronie,niebieską plastikową osłonę, wielkości przeciętego po przekątnej pudełka zapałek.Po odsunięciu osłonki, pokazuje się od góry"przełącznik",prawa/lewa ,ale wszelkie próby wyjęcia haka spełzają na niczym.Nic też nie jest zamykane na kluczyk.Działanie na hak, WD-40,czy podobnymi ustrojstwami, skutku nie daje żadnego.Mechanik/ ten od wymiany oleju i filtra/,próby czynił różne mocując się z nim,wynik zerowy.Opsikał w koło całość, kazał za 2-3 dni podjechać celem dalszych prób,a że to blisko ,zgodziłem się,tylko szukam wsparcia i wiedzy w temacie, by mechanika zagiąć/jak będzie "malutki", to będzie tańszy/. :lol: .. Stąd pytanie..Pozdrawiam
Długo,długo nic,aż w stacji kontr. pojazd./gdzie od lat przeglądy robiła moja "starowinka"corolla/podjechałem okazjonalnie z hakiem/inne spr. w mieście zał./Dwóch sympatycznych braci stację prowadzi,pokazałem hak z jego żeliwnym elem. /jest to 2-ma śrubami przykręcane do konstr. haka przy aucie/,dumają,dumają,jeden z nich wkręcił ustrojstwo do imadła,drugi dużym śrubokrętem wcisną bolec,ten choć ciężko ale wszedł w ustrojstwo i...hak wypadł na ziemię ,3 sek. to trwało..Mądry już jestem i wiem co i jak :lol: w temacie..Pozdrawiam


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]