Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 16-04-2024, 21:04

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 15-03-2006, 09:48 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
Ja zamówiłem Lianę wczoraj (14.03.2006) i mam czekać do około połowy kwietnia... Nie mogłem się zdecydować między srebrną i beżową, ale na beżową trzeba by było czekać miesiąc dłużej, więc wybór prosty :-) Tak to może od razu gdzieś na majówkę z Kobietą wyskoczymy... Czekam z niecierpliwością... Zwłaszcza, że niespodziewanie szybko sprzedałem poprzedniego bolida i teraz zapylam wszędzie autobutami :-)


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-03-2006, 10:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
witaj,
ja nadal nie sprzedałem swojej starej lali (made by renault) ale jak tylko będzie moja liana u dilera to lalunia idzie do obcych. dałem info na listach dyskusyjnych że sprzedaje lagunę z 1996 ale odzew żaden - tylko handlarze mnie zaczepili na ulicy.

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-03-2006, 12:48 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
no witaj

Ja do tej pory jeździłem fiatem seicento, sprzedałem go bez najmniejszych problemów, tydzień po powieszeniu na nim kartki i w dodatku bez ukrywania jego przeszłości :-)
Fakt, że dałem uczciwą cene, bez zamiaru robienia ze sprzedaży interesu życia.


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-03-2006, 13:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
lala z kartką jeździ od stycznia a ofert było 2 (słownie DWIE) + 3 osoby mające podobno zainteresowanych znajomych. znajomi się nie odezwali. ja też nie chcę robić interesu życia z laguny (za to co za nią dostanę to starczy mi na "waciki" do suzuki). jak się nikt nie znajdzie do końca marca to lala pójdzie do handlarza. zawsze mniejsze auta miały większe wzięcie.

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-03-2006, 01:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-01-2006, 23:54
Posty: 960
Lokalizacja: Kobylnica/Poznań
jasiek pisze:
Ja zamówiłem Lianę wczoraj (14.03.2006) i mam czekać do około połowy kwietnia...


Czekamy z niecierpliwością na fotki Twojego cuda!! :D


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-03-2006, 11:16 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
Póki co wklejam linka : http://moto.money.pl/go/338__W_nowej_ro ... 9__30.html do testu ze zdjęciami srebrnej liany (jakby ktoś nie znał tego testu), takiej jak moja przyszła :)


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-04-2006, 22:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20-02-2006, 19:57
Posty: 572
Lokalizacja: Warszawa
Dziś jak czekałem na odbiór Swifta z przeglądu przyjrzałem się bliżej Lianie.
No i muszę powiedzieć, że dawno nie widziałem takiego ładnego kokpitu. :D Naprawdę robi bardzo pozytywne wrażenie.


Na górę
 Tytuł:
Post: 06-04-2006, 10:21 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
Ja dzisiaj poszedłem do Pana u którego zamawiałem lianę zapytać kiedy będzie (nie mogłem doczekać się aż mi na maila odpisze...) i posiedziałem sobie w innej lianie... utwierdzając się w tym, że wybrałem odpowiedni samochód... A moje cudo będzie prawdopodobnie dopiero po świętach... co zrobić, trzeba czekać...


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 06-04-2006, 18:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
Cytuj:
A moje cudo będzie prawdopodobnie dopiero po świętach... co zrobić, trzeba czekać...


Ja też dowiadywałem się telefonicznie i u dilera i na jagiellońskiej i usłyszałem że "mają nadzieję" że będą PRZED ŚWIĘTAMI. A jak wiadomo NADZIEJA .... :?

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-04-2006, 07:36 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
żeby uściślić, to dowiedziałem się, że będą na pewno przed świętami, ale jak będą w piątek albo w sobotę to i tak przed niedzielą nie odbiorę i tak... ale... nie ma tego złego... przynajmniej będę pasażerem w święta :D


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-04-2006, 09:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
ja nadal nie sprzedałem lagi ale mam zonk bo mam OC tylko do 19 kwietnia i albo teraz ją sprzedaję handlarzowi (jak ja lubię komunikację miejską w Warszawie) albo sobie jeszcze nią pośmigam (pozałatwiam rejestrację) a potem pójdzie do handlarza (ale muszę przedłużyć OC) :(

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-04-2006, 10:29 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
no widzisz - ja podobnie miałem ze swoim cintkiem.... też kończyło się i ubezpieczenie i przegląd... stwierdziłem , że pojeżdżę kominikacją, ale żebym wiedział, że to tyle potrwa, to jeszcze bym się zastanowił... ale już mało czekania zostało, także na Twoim miejscu raczej bym wózek opchnął...


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-04-2006, 06:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
niestety okazało się że w tym roku święta u teściów - trzeba czymś ze swojej wsi na bielany dojechać :( tak więc jeszcze nią pojeżdżę

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-04-2006, 09:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-01-2006, 23:54
Posty: 960
Lokalizacja: Kobylnica/Poznań
A było już jakieś zainteresowanie samochodem (laguną)?? :roll:

Czy ciężko (wiadomo, takie czasy) idzie sprzedaż? :?


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-04-2006, 11:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
Cytuj:
A było już jakieś zainteresowanie samochodem (laguną)


od stycznia jeżdżę z kartką na szybie, dałem info na PMS i forum renault a od 2 tyg są ogłoszenia ma moto.pl i auto.pl i pare telefonów było (i na tym się skończyło). jest jeden handlarz zainteresowany (zobaczył lagę pod pracą i obejrzał sobie dokładnie) i dzwoni do mnie co 2 tyg czy nadal sprzedaję (chce mi dać 6 tys) a ja ponieważ nadal nie mam liany to nadal jeżdżę laguną. w sumie to mi się nie śpieszy bo czymś muszę jeżdzić a i tak forsa z laguny nie idzie na suzuki.

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-04-2006, 07:09 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
No i doopa, nic przed świętami nie załatwię... nawet zapłacić się nie da, bo samochody "nie dopłynęły"... Trzeba czekać...


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-04-2006, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
Cytuj:
No i doopa, nic przed świętami nie załatwię... nawet zapłacić się nie da, bo samochody "nie dopłynęły"... Trzeba czekać...

"Mój" diler w środę powiedział że na 100% nie będzie przed świętami bo one będą w porcie dopiero w święta :(
Po świętach mają być odprawiane i clone. Ma dostać "szybciej" 2 szt w moim kolorze :) . Poczekamy zobaczymy. Mam na umowie że do 20 kwietnia ma być samochód u dilera, jak się nie uda to zobaczymy co on wymyśli - ponegocjujemy :wink:

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-04-2006, 10:39 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
Heh , "mój" był sprytny - w zamówieniu mam wpisane, że w kwietniu :-)
Mam nadzieję, że odbiorę nie później niż 21.04, bo 22.04 mam już wyjazd prawie umówiony, to bym malego test drive`a zrobił przy okazji ;-)


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-04-2006, 10:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
Cytuj:
to bym malego test drive`a zrobił przy okazji

a nie boisz się tak od razu go katować :wink: co prawda to japoniec ale od tego pływania mógł się trochę pochorować :D :D

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
 Tytuł:
Post: 14-04-2006, 11:11 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
Już ja go (ją) z choroby morskiej wyleczę :-))
Wyjazd mam tak czy inaczej , pewnie się nie wykręcę, najwyżej pojadę VW starego, ale wiadomo , wolałbym swoim... A na początku jazda na pewno będzie delikatna, pewnie do 1000 km przebiegu...


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł: Kiedy będą?
Post: 20-04-2006, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20-04-2006, 16:14
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów
Witam wszystkich. Właśnie namierzyłem to forum i od razu zagłębiłem się w lekturze. Od kilku już ładnych latek jestem miłośnikiem marki Suzuki. Najpierw przez 8 lat katowałem Swifcika 1.3 a teraz zamówiłem Lianę. Też beżową - jak wielu z was tutaj. :-)

Mój komentarz dotyczyć będzie terminu dostawy. Tak sobie poczytałem wasze wypowiedzi i "zapewnienia" dilerów z waszych okolic i po złożeniu tego do kupy i dołożeniu słów mojego dilera (Rzeszów) dochodzę do wniosku, że oni sami nie wiedzą, kiedy te autka będą. Tydzień temu zostałem poinformowany, że 14-15 powinny być w porcie. Któryś z was pisałe jednak, że ostatnio któryś z dilerów powiedział, że nie dopłynęły. Dziś znów byłem w salonie i co prawda tego nie usłyszałem, ale z rozmowy takie odczucie właśnie wyniosłem - nie wiadomo kiedy będą. Teoretycznie zostałem zapewniony, że początek następnego tygodnia to prawie pewny termin (kolejny już zresztą). Ponieważ od dwóch tygodni poruszam się przy pomocy własnych "kaczorów" (nie mylić z bliźniakami ;-) ) i komunikacji "wiejskiej", jestem dość rozgoryczony tą sytuacją.

A co do sprzedaży autek - polecam albo gratkę (www.gratka.pl) albo allegro (ale przez otomoto.pl bo taniej :-) ).

Pozdrawiam... i dalej czekam na swoją beżową pannę.

PS. Gdzieś czytałem, że Liany mają problemy w zimie przy prędkościach powyżej 30 km/h - strasznie im "dupę wozi". Czy ktoś może to potwierdzić? Podobno "ingerencja" w zbieżność kół pomaga - jakieś nowe ustawienia z Japonii w serwisach aplikują.

_________________
hrabia
S-Cross happy rider


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-04-2006, 17:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-02-2006, 21:22
Posty: 240
Lokalizacja: Wiązowna
Suzuki: Liana
witaj
wg "mojego" dilera moja Zuzka (tak ją nazwę) jest już w porcie i się cli (pojawiła się dilerowi w systemie) tak więc już niedługo :D

PS. Czy wy też nazywacie swoje samochody damskimi imionami, czy tylko ja taki jakiś dziwny jestem? :oops: Moja obecna laguna nazywa się Matylda :D

_________________
Fate Is the Hunter


Na górę
Post: 20-04-2006, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20-04-2006, 16:14
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów
ariel pisze:
witaj
wg "mojego" dilera moja Zuzka (tak ją nazwę) jest już w porcie i się cli (pojawiła się dilerowi w systemie) tak więc już niedługo :D


U mojego też jest... ze statusem "zamówienie otwarte" o ile dobrze zrozumiałem. Co oznacza dokładnie "gdzieś jest lecz niewiadomo gdzie" jak śpiewał Zbysio Wodecki. ;-) Choć słyszałem zapewnienie, że lada chwila pojawi się w salonie - pełnego przekonania w głosie nie słyszałem. Stąd takie moje nastawienie. Poza tym przez te 2 tygodnie tak mnie nogi rozbolały... :-)

ariel pisze:
PS. Czy wy też nazywacie swoje samochody damskimi imionami, czy tylko ja taki jakiś dziwny jestem? :oops: Moja obecna laguna nazywa się Matylda :D


Moi rodzice mieli w latach 80-tych Syrenę 105L. Nazywali ją Kleopatra. :-) Swojego Swifcika nie nazywałem - ale to rodzaj męski raczej był. Liana pewnie dostanie jakieś imię ale to dopiero w praniu wyjdzie. :-) Na razie o tym nie myślałem w innych kategoriach niż popularne "Suzi".

_________________
hrabia
S-Cross happy rider


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-04-2006, 20:37 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-03-2006, 09:41
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa
Ja jutro sie wybieram do swojego dilera osobiscie, zapytam go jak sie czuje po swiętach... dziś dzwoniłem i dowiedziałem się, że jutro albo w sobotę samochód mają przekazać do montażu alarmu, ale dzis jeszcze go nie ma... Ale mojego sprzedawcy nie było, a ponieważ jest on przy okzaji kierownikiem sklepu, to odwiedze go osobiście 8) , zwłaszcza, ze jak juz pisałem , mam rzut beretem do salonu.

Jak ją nazwiemy pewnie wyjdzie przypierwszej jeździe - zależy jak się zachowa :lol:

A co do wożenia tyłka to zobaczymy, najwyżej będzie można na śniegu fajne bąki kręcić 8) ... Chciaż już się przymierzam do zakupu zimówek podobnych jakie mialem w SC, na których ciężko go było pozbawić stabilności...


pozdrawiam - jasiek


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-04-2006, 22:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-01-2006, 23:54
Posty: 960
Lokalizacja: Kobylnica/Poznań
jasiek pisze:
A co do wożenia tyłka to zobaczymy, najwyżej będzie można na śniegu fajne bąki kręcić 8) ... Chciaż już się przymierzam do zakupu zimówek podobnych jakie mialem w SC, na których ciężko go było pozbawić stabilności...


Typowych bączków chyba nie pokręcisz, bo (chyba) liana nie ma napędu na tył :D przodem się ciężko bączki robi... chociaż pewnie o tym wiesz...

o jakich oponach myślisz? 8)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]