Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 27-04-2024, 17:27

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 02-03-2009, 08:20 
Offline

Rejestracja: 02-03-2009, 07:50
Posty: 6
Lokalizacja: Opole
Witam.

Jestem tuz przed zakupem Liany z 2004 roku (zegary już klasyczne) i jedyne co mnie jeszcze powstrzymuje to obawa przed brakiem czesci zmiennych do tego samochodu. BOje sie, ze jak juz bede musial jechac do serwisu to zaplace majątek za czesci oryginalne a tego wolałbym uniknąc.

Wiec chciałbym zapytac o dostepność (powszechność) czesci zamienych do Liany w naszym kraju, oraz czy taki samochód da sie naprawic poza stacja autoryzowaną, ktora - jak wiadomo- jest nastawiona na opróżnienie portfela klienta?

Pozdrawim


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-03-2009, 20:04 
Offline

Rejestracja: 20-12-2006, 19:33
Posty: 38
Lokalizacja: Lubartów
Witam. Jeśli auto jest zadbane to nie powinno się popsuć przez jeszcze 3- 4 lata. Materiały eksploatacyjne dosyć tanie - filtr oleju można kupić sędziszowski za kilka złotych. Klocki hamulcowe najlepiej brać stare do porównania i prosić w sklepie o takie same nie mówiąc do jakiego to samochod( tak kupowałem do saaba - pasowały oplowskie a różnica w cenie tego samego producenta była 3 krotna:)) I tak ze wszystkim można sobie poradzić. Z resztą allegro pełne jest ofert części. Można kupić najdrobniejszą śróbkę. Samochody są teraz budowane z komponentów, które występują w różnych autach innych producentów. Trzeba się pokręcić i się wszystko znajdzie. Najlepij coś wyjąć i porównywać.


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-03-2009, 21:12 
Offline

Rejestracja: 22-10-2006, 10:19
Posty: 725
Kupując samochód, nie można z góry zakładać, że się natychmiast popsuje... Liana jest solidnym, niezawodnym samochodem o dość mocnej konstrukcji... dość powiedzieć, że po przejechaniu po naszych drogach >75 tysięcy, jeszcze niczego nie wymieniałem przy zawieszeniu... tarcze, które przegrzałem w Alpach, wymieniłem na zamienniki i nie miałem najmniejszego kłopotu z ich doborem.

Nie udało mi się zdobyć jedynie dwóch rzeczy - wygłuszenia pokrywy silnika /zdartej przez jakiegoś kota/ i tylnej, dedykowanej wycieraczki... "na szybko" wynik z wyszukiwarki Allegro.

Jeśli pozbyć się obręczy do kół, wynik jest całkiem zadowalający 8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-03-2009, 14:00 
Offline

Rejestracja: 02-03-2009, 07:50
Posty: 6
Lokalizacja: Opole
Faktycznie, coś tam dokupić się da, więc może nie będzie tak źle. Dzieki za linka.


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-03-2009, 18:25 
Offline

Rejestracja: 22-10-2006, 10:19
Posty: 725
A jeśli już kupisz - nie zapomnij się pochwalić :!: :idea: 8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-05-2011, 21:04 
Offline

Rejestracja: 28-05-2011, 12:03
Posty: 3
Lokalizacja: Południe
poszukuję zamiennika przepływomierza powietrza Pierburg Germany 7.28342.01 - do 1.4 DDiS , 2005 r , w ASO śpiewają 800 pln , a wiem że podobne były instalowane w Peugeotach 206 , oraz C3 , C4 z silnikami 1.4HDI - z tym że po allegro są różne typy , zwłaszcza Siemensa i cena 3 razy mniejsza .


Jakby ktoś poszukiwał zamienników filtrów do 1.4 DDiS to polecam tutaj :
Filtr powietrza , Oleju , Paliwa , przeciwpyłkowy .
http://www.filtron.pl/pl/index.php?idp= ... 0#idn32188


Na górę
Post: 17-11-2011, 18:29 
Offline

Rejestracja: 17-11-2011, 18:03
Posty: 3
Witam mam wielką prośbę czy ktoś już wymieniał Czujnik położenia wałka rozrządu w lianie i jak tak to proszę o poradę lub gdzie go można dostać bo u mnie go nigdzie niema i nikt mi w warsztatach nie potrafi pomóc


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]