Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 20-04-2024, 03:31

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09-07-2008, 14:27 
Offline

Rejestracja: 22-05-2008, 15:21
Posty: 23
Parę dni temu w mojej Lianie zaczął "wyskakiwać" piąty bieg. W czasie jazdy niestety w dalszej trasie po wrzuceniu najwyższego biegu zaobserwałem nieznaczny ruch powrotny drążka i po upływie pewnego czasu (czasem od razu) bieg po prostu "wyskakiwał". Dalej niestety trzeba było kuśtykać najwyżej na czwórce.

Jeśli ktoś miał cos podobnego niech napisze czy sprawa usunięcia takiej usterki może być na tyle prosta, że nie trzeba zawitać do ASO i wystarczy wizyta u zwykłego mechanika samochodowego.

Niestety u siebie w moim mieście nie znalazłem warsztatu trudniącego się naprawą skrzyni biegów (oprócz jednego pana, który pokręcił głową, pomlaskał i stwierdził, że: koszt naprawy może wynieść okolo 1000zł [słownie: tysiąc], długi okres oczekiwania na części, mała ich dostępność i.t.d.) Tym samym od razu umówiłem się na jutro w serwisie w Zielonej Górze. Podejrzewają coś w rodzaju przetarcia przesuwki czy prowadnicy (choć nie mieli z podobnym zdarzeniem do czynienia). Jutro powinno być wszystko jasne.

Pozdrawiam:
Wojtek


Na górę
 Tytuł: Skrzynia
Post: 12-07-2008, 15:14 
Offline

Rejestracja: 14-08-2007, 22:28
Posty: 14
Lokalizacja: Lublin
Mialem ten sam problem z 3 biegiem mysle ze to synchronizator-y U mnie zaden z warsztatów nie chciał podjać się naprawy został tylko salon tam tez za bardzo nie wiedzieli jak sie do tego zabrac. Za naprawe musialem zapłacic ok 1000zl !!!jesli dobrze pamietam Mysle ze stalo sie to na skutek nie dociskania sprzegła lub nieprecyzyjnego wkladania biegów moze byc jesli jest wielu uzytkowników auta kazdy ma inny styl prowadzenia auta. Lianke kupilem za granica 25tys km a w podlodze mialem wygniecione slady prawdopodobnie pani jezdzila w wysokich obcasach.!


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]