Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 13:51

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06-07-2016, 11:33 
Offline

Rejestracja: 19-02-2016, 11:50
Posty: 8
Suzuki: liana 4x4 1.4
Witam,

panowie (i panie ) pomocy. Od jakiegoś czasu zaczęło mi coś stukać w tyle, zwłaszcza przy skręcaniu w lewo. Po diagnozie mechanika okazało się, że przegniły mi sanki/kołyska z tyłu, w związku z tym opadła jakaś inna część i to powoduje stukanie. Dla bezpieczeńśtwa kazano wymienić. I tu mam problem, bo nigdzie tego nie mogę znaleźć. Tzn. są dostępne na allegro, jednak tylko do wersji z napędem przednim ( pytałam mechanika- do 4x4 są trochę inne). Jedyne jakie znalazłam to facet chce 1000zł co przy wartości auta max. 6tyś, uznaję za grubą przesadę. Pomyślałam, że ściągnę to od chińczyka ale tu kolejny problem. Nie wiem jak to się fachowo nazywa? Znalazłam w akcie desperacji taki diagram ( na forum liany UK ) . Chodzi mi o część nr 9. Czy ktoś, coś może poradzić? Pomóc? Nawet weszłam pod auto szukając takiegoś numeru, tabliczki czegokolwiek co by mi pomogło ale nic nie ma :( Względem pomysłu żeby to zespawać- to taki zgniluch, że prawdopodobnie zaraz się to całe posypie :( Niestety sprzedawca dopiero po tym jak kupiłam, wspomniał że auto stało 2 lata :(

Obrazek


Na górę
Post: 05-02-2017, 10:30 
Offline

Rejestracja: 05-02-2017, 10:19
Posty: 2
Witam!
Czy znalazłeś tą część? Mam podobny problem. Może ktoś ma pomysł gdzie można znaleźć belkę tylnego zawieszenia?


Na górę
Post: 05-02-2017, 11:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02-11-2008, 17:37
Posty: 348
Lokalizacja: śląskie
Może tutaj znajdziecie nr częsci
http://epc.japancars.ru/suzuki/

http://epc.japancars.ru/suzuki/#bWFya2V ... MzkxOTE%3D


Na górę
Post: 05-02-2017, 11:59 
Offline

Rejestracja: 05-02-2017, 10:19
Posty: 2
Dzięki za pomoc! Przerobiłem te strony, numer części mam. Belka jest dostępna w serwisie, ale przewyższa obecną wartość samochodu. Także tylko rynek wtórny. Jeszcze miesiąc wstecz parę sztuk na Allegro widziałem. No ale Polak mądry po szkodzie.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]