Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 14:06

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09-11-2017, 13:47 
Offline

Rejestracja: 20-02-2016, 10:20
Posty: 336
Suzuki: Swift
Cześć,

Mam możliwość za bardzo dobre pieniądze kupić telefon znajomego więc chce sprzedać swój obecny sprzęt. Wszystkie informacje i zdjęcia w ogłoszeniu, najszybciej kontakt przez OLX:

https://www.olx.pl/oferta/sony-xperia-xz-prawie-nowy-3msc-pilne-gwarancja-case-folia-CID99-IDpJMxL.html

Mam do sprzedania telefon Sony Xperia XZ. Telefon ma 3 i pół miesiąca, został aktywowany 06.07.2017 roku. Gwarancja producenta do: 2019-07-0 6. Telefon pochodzi z Polskiej dystrybucji, wziąłem go na przedłużenie umowy w Orange, jednak nie ma żadnego sim-locka - będzie działać w każdej sieci (operator ten nie zakłada od jakiegoś czasu blokad na swoje telefony). Oczywiście posiadam fakturę z zakupu opiewającą na kwotę blisko 2.600 złotych, którą wraz z telefonem mogę przekazać następnemu nabywcy.

Stan telefonu jest idealny, od początku noszony w specjalnym przezroczystym case dedykowanym do tego modelu, który również dołączam jako gratis. Na początku zakupiłem też specjalną folię ochronną na ekran, która posiada dożywotnią gwarancję (folia zakładana w sklepie Saturn, gwarancja obejmuje wszystkie sklepy w całej Polsce za okazaniem paragonu, który również przekazuję następnemu właścicielowi). Etui i folia kosztowały razem kolejne 100 złotych.

Telefon nie posiada absolutnie żadnych rys ani na folii, ani na ekranie, ani na żadnej plastikowej części - wygląda jak świeżo wyjęty z pudełka.
Stan techniczny oczywiście również bez żadnych zastrzeżeń, wszystko działa idealnie - telefon nie grzeje się, nie sprawia żadnych innych kłopotów.

Telefon chciałbym sprzedać, gdyż mam możliwość w wyjątkowo atrakcyjnej cenie nabyć znacznie droższy telefon swojego przyjaciela (Iphone 7 Plus), zatem oferta będzie ważna tak długo jak długo sam będę miał możliwość zakupu telefonu znajomego - w razie zainteresowania proszę dopytać o aktualność ogłoszenia. Jeśli się nie sprzeda zostanie ze mną na dłużej.
Patrząc na okropną utratę wartości przez pierwsze miesiące użytkowania, z szacunku do mojej osoby proszę nie pisać z dziwnymi propozycji cenowymi.

W skład zestawu wchodzi wszystko co było oferowane przez producenta:
- telefon
- gwarancja producenta do: 2019-07-0 6
- pudełko
- ładowarka + kabel USB
- słuchawki
- masa instrukcji

+ Przezroczysty Case

+ Folia na ekran z dożywotnią gwarancją

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcam do kontaktu


Cena dla forumowiczów: 1600 złotych

Pozdrawiam!

Obrazek

_________________
Obrazek


Na górę
Post: 17-11-2017, 20:24 
Offline

Rejestracja: 20-02-2016, 10:20
Posty: 336
Suzuki: Swift
Sprzedane

_________________
Obrazek


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]