Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 12:12

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26-03-2011, 21:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-07-2008, 00:32
Posty: 208
Lokalizacja: Świdnica DOLNOŚLĄSKIE
Siemka, nie jestem nowy u Was na forum ale bardzo długo mnie tu nie było, auto nadal to samo więc przedstawię tu moją furkę na nowo:
Obrazek
Marka i Model
SUZUKI BALENO GS

Modyfikacje Silnika - Planowane
SWAP na 1.6 lub 1.3 od GTi

Układ Dolotowy
przedłużony seryjny dolot, filtr stożkowy

Układ Wydechowy
na razie seria

Modyfikacje Elektryki , Dodatki
Dodatkowy wyłącznik sterowania wzmacniaczem, Podgrzewany fotel kierowcy wykonany własnoręcznie, spryskiwacze reflektorów wykonane własnoręcznie, podgrzewane lusterka wykonane własnoręcznie

Układ Napędowy - Planowane
seria, w trakcie SWAPU będą zmiany, może 4X4 ? Bo były takie wersje :) , Felgi 17' OZ RACING z oponami 205x40xR17

Układ Hamulcowy - Planowane
tarcze wentylowane, planuję wymienić cały układ hamulcowy od modelu GSR, czyli większe tarcze na przód, i zamiast bębnów tarcze na tył

Modyfikacje Zawieszenia - Planowane
wymiana amortyzatorów na krótsze, sprężyny JAMEX -60mm

Modyfikacje Wnętrza i Car Audio
Półkubełkowe fotele, srebrna okleina elementów kokpitu i kilku plastików, Zmienione tarcze zegarów, zaprojektowane własnoręcznie zmienione podświetlenie wszystkich przełączników, zegarów oraz oświetlenia wnęk na nogi na biało-niebiesko, wygłuszone drzwi matami bitumicznymi, w drzwiach zestaw odseparowany MAGNAT ULTRA S 16, Głośniki na pierścianiach z MDF-u, Tweetery w trójkątach drzwi obitych alcantarą, w bagażniku 30 litrowa skrzynka typu BR z subem MAGNAT XPRESS 10, Całość zasila prawdziwy amerykański wzmacniacz sherwood 4X100W RMS przy 4 OHMACH na kanał, wymienione pełne okablowanie do głośników, zasilania wzmacniacza oraz jednostki sterującej DVD CLATRONIC z pilotem na kierownicy

Body KIT i Oświetlenie
Wymienione boczne kierunki na DEPO clear, zmodyfikowane przednie reflektory (pozbawione żółtego szkiełka z kierunkowskazu z pomalowaną na czarny mat ramką wokół odbłyśnika wewnątrz lampy), seryjny spoiler na klapie z ledowym światłem stop, komplet dokładek na zderzaki i progów MS DESIGN, ledowe postoje, Halogeny zrobione na żółte ale nie wiem czy tego nie zmienić...

Fabryczna Moc i Moment:
86 HP

Moc i Moment Po Modyfikacjach:
86 bo stożek daje tylko fajny dźwięk :)

Zdjęcia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

zrobiłem skrzynkę 30 l BR na mojego magnata. Powiem krótko. JEST MIAZGA!!! Teraz w takiej konfiguracji głośnik rozwala budę. Jak przyładuję ostro to czuję jak mi gałki oczne w głowie drżą!!! Wali ładnie, czysto bez zniekształceń, na moim wzmacniaczu naprawdę ładnie sobie radzi, jest tak jak by głośnik przyjmował każdą moc jaką mu zapodam. Polecam każdemu kto lubi mocne uderzenie basu przy dość niskich kosztach i rozsądku, a w szczególności do black music :) Tak że testy przeszły pomyślnie, teraz tyko muszę skombinować trochę alcantary wyfrezować brzegi otwory na głośnik żeby zlicował się ze ścianką i okleić / obszyć wszystko ładnie :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnio w aucie zagościła również nowa gałka własnej produkcji:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Żółtą gałkę okleiłem szarą alcantarą taką sama jaką mam oklejone trójkąty w rogach drzwi. Pierścień okleiłem folią 3M carbon look.

Proszę na przyszłość przy takiej ilości zdjęć używać opcji "Dodaj zdjęcie" - Sebastian


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-03-2011, 19:57 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-08-2007, 19:54
Posty: 1138
Lokalizacja: 3-miasto
Lubię oglądać takie rzeczy. Trzymam kciuki za zrealizowanie wszystkich zaplanowanych zmian.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]