Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 28-03-2024, 12:52

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: wiecej kucyków
Post: 04-10-2015, 22:45 
Offline

Rejestracja: 14-01-2015, 21:23
Posty: 4
witam Panie i Panów
posiadam grand viatare 1,9 ddis z 2011 roku.zakupilem ja w 2014 roku jako auto nowe z polskiego salonu na pelnej gwarancji z przebiegiem 14 km.aktualnie mam 17 tys przebiegu i chcialbym dolozyc pare kucykow.moj diler tego nie robi na miejscu ale mowia ze moge sobie zrobic gdziekolwiek i nie trace przy tem gwarancji,mozecie cos polecic ciekawego w okolicach zielonej gory lub ewentualnie trojmiasta?.na ta przyjemnosc moge przeznaczyc do 1,5 tysiaka zuzycie paliwa po tym zabieg mnie nie interesuje.ma byc profesjonalnie i bezpiecznie dla silnika i calego ukladu przeniesienia napedu


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-10-2015, 05:30 
Offline

Rejestracja: 21-06-2015, 12:31
Posty: 1819
Suzuki: SuziQuattro
kubaeso pisze:
moge sobie zrobic gdziekolwiek i nie trace przy tem gwarancji,

masz to na piśmie ?
zaprawdę powiadam Ci........ będzie to pierwszy powód, do nie uznania gwarancji, może nawet na cały samochód,a na pewno na cały układ napędowy + hamulce+ zawieszenie + elektryka


Na górę
 Tytuł:
Post: 05-10-2015, 06:46 
Offline

Rejestracja: 14-01-2015, 21:23
Posty: 4
w sumie nie mam na piśmie to prawda.jak bylem na 15 tys na przegladzie chcialem zrobic to u nich to powiedzieli mi tylko ze moge sobie zrobic dowolnie.no ale wszystko na slowo nic na kartce.moze sprobuje najpierw uzyskac cos na papierze.

ok mam kwit z serwisu ze nie trace gwarancji salonowej;)ktos podpowie gdzie dobrze to zrobic?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]