Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 20-04-2024, 01:48

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 30-08-2007, 08:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-05-2006, 07:24
Posty: 691
Lokalizacja: Nowy Sącz
Spróbuj sobie przypomnieć bo ja już miesiąc wybieram i zdecydować się nie mogę :) a myślałem właśnie o którymś z "nano".


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-09-2007, 20:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-03-2007, 12:47
Posty: 1197
Lokalizacja: Mysłowice
Kupilem Simoniz, jak co niektorzy doradzali i musze stwierdzic ze jest roznica. Nie zostaje go tyle na szmatce co innych woskow no i polysk jakby ladniejszy.

Tylko mam inny problem, jakis czas temu kumpel mi poradzil zeby wziazc paste lekkoscieralna i wypastowac nia auto (niby mialy drobne rysy zniknac itp). Zrobil pol maski, zeby pokazac roznice ale... roznicy nie bylo wiec dalismy sobie spokoj bo to wymagalo sporo pracy. Wszystko ladnie i pieknie ale teraz pol maski pod swiatlo wyglada jak rybie luski (od polerowania takie koleczka) i nie chce mi to zejsc :(
Macie jakis pomysl jak usunac stary zle wypolerowany wosk/paste ?


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-09-2007, 20:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-06-2007, 22:33
Posty: 77
Lokalizacja: Łódź, Zgierz też
Coś mi się zdaje, że kumpel trochę za mocno przycierał w jednym miejscu, albo wody było trochę za mało. Napisz czy robiliście to ręcznie, czy polerką, no i dokładnie jaką pastą.


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-09-2007, 22:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-03-2007, 12:47
Posty: 1197
Lokalizacja: Mysłowice
Recznie. Jakiej wody?


Na górę
 Tytuł:
Post: 20-09-2007, 22:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-07-2007, 19:11
Posty: 289
Lokalizacja: Kraków
Szczupły pisze:
Recznie. Jakiej wody?


No i sprawa się wyjaśniła? :szok: :roll:

---------------------------------------------

Żeby nie było, że nabijam sobie tylko posty. Przyszedłem na to forum coby się dokształcić, i to czego się nauczyłem na blachę to jedno. Czytaj dokładnie instrukcje obsługi, zanim zaczniesz cokolwiek robić. Jak można eksperymentować w takli sposób. Szczupły czy jak ten sam kolega zaproponuje Ci dolani do paliwa jakiegoś nieznanego świństwa bo to podobno zwiększa moc silnika to też się zgodzisz? Rozumiem, że można czegoś nie widzieć. Al po to są instrukcje producenta, poradniki, to forum i internet z Googlami. I to właśnie w tej kolejności. :roll:

_________________
Robert


Ostatnio zmieniony 21-09-2007, 08:17 przez ergie, łącznie zmieniany 2 razy.

Na górę
 Tytuł:
Post: 20-09-2007, 23:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-06-2007, 22:33
Posty: 77
Lokalizacja: Łódź, Zgierz też
No dobra. Jeśli kombinowaliście z G3 lub G4 ręcznie i na sucho to smugi lub kółka będą pewnikiem widoczne. G3 i G4 są przeznaczone do polerowania przy użyciu polerki ( http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=212359402 ) , na mokro przy użyciu specjalnej gąbki. Po polerowaniu pastą nakładamy cienką warstwę bezbarwnego wosku i jedziemy tym puchatym baranem widocznym na obrazku, poza zakamarkami - tam trzeba ręcznie. Drugi sposób to zwykła pasta Tempo i ręczna robota flanelą. Nakładamy cienką warstwę Tempo wcierając ją, czeka my aż podeschnie i ścieramy wyschniętą pastę - i gotowe. W Twoim przypadku powinno wystarczyć użycie Tempo. Jeśli nie używałeś polerki, to zrób najpierw próbę na jakiejś starej masce lub błotniku. Obroty nie za wysokie, bo przetrzesz lakier do podkładu lub bazy przy metaliku. Woda chłodzi i umożliwia lepsze rozprowadzenie pasty. Przy polerce unikaj ostrego słońca - za gorący lakier i można nieźle naświetlić oczy. I daj znać jak poszło. Powodzenia.
Ps. A rysy faktycznie znikają i to nie tylko te najmniejsze.


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-09-2007, 04:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07-03-2007, 12:47
Posty: 1197
Lokalizacja: Mysłowice
To byla pasta bardzo podobna do Tempo.


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-09-2007, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-06-2007, 22:33
Posty: 77
Lokalizacja: Łódź, Zgierz też
Pewnie Ultra Cut, nawet tej samej firmy K2.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]