Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 29-03-2024, 08:44

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 08-03-2007, 10:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-12-2006, 10:51
Posty: 57
Lokalizacja: Łódź
Czy macie jakieś doświadczenia z tego typu dodatkami?
W szczególności chodzi mi o dodatki do benzyny mające na celu przeczyszczenie wtryskiwaczy.
Moje autko ma najechane 25.000 km i zastanawiam się, czy mu czegoś nie wlać.
Warto, nie warto, jak uważacie?


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-03-2007, 10:57 
Offline

Rejestracja: 27-01-2007, 12:38
Posty: 550
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ja uzywam i jestem bardzo zadowolony :D Przy takim przebiegu raczej nie zdazyles jaszcze niczego zabrudzic (chyba ze wacha byla chrzczona :( ) i nie polecalbym nic typowo do czyszczenia - to na ogol bardzo silne srodki...
Osobiscie wlewam do baku (po 2 razy) w okresie jesiennym i wiosennym dodatek wiazacy wode w paliwie - nigdy nie mialem zadnych problemow z rozruchem :D
Czego uzywac? Korzystalem jakis czas z dodatkow Shella, ale od ok roku tankuje wylacznie na Statoil (maja ekstra diesla i Supreme95), wiec rowniez wlewam ich dodatki. Polecam STP Formula w czerwonym opakowaniu badz zoltym (w czarnym opakowaniu sluza do agresywnego czyszczenia).
Dodatek czyszczacy wlalem do swojego diesla przy 95kkm i zaczal chodzic jakby nie mial swoich 3 litrow pojemnosci :D

_________________
Robert


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-03-2007, 11:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-12-2006, 10:51
Posty: 57
Lokalizacja: Łódź
Wielkie dzięki za konkretną i wyczerpującą odpowiedź! :D
Tankuję na sprawdzonych stacjach, więc syfu w silniku być nie powinno, ale tak jak piszesz dodatek wiążący wodę na pewno się przyda.
Skoro polecasz STP to chyba właśnie na niego się zdecyduję bo już wcześniej o nim myślałem.
Pozdrawiam :!:


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-03-2007, 12:21 
Offline

Rejestracja: 27-01-2007, 12:38
Posty: 550
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ciesze sie, ze wykorzystasz podpowiedzi - sam mialem jakis czas temu podobne watpliwosci :szalony:
Wazne, zeby z tymi dodatkami nie przesadzic... Jakis czas temu w AutoSwiecie byl test dodatkow, co to mialy dodawac mocy, obnizac spalanie itd. - wyszlo jak zawsze (pic na wode) a nawet gorzej, bo zaczynaly sie w nowym silniku pojawiac jakies dziwne osady :szok:

_________________
Robert


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]