Suzuki Klub Polska - Forum Dyskusyjne - www.suzukiklub.pl

Forum dyskusyjne dla użytkowników samochodów marki Suzuki.
Dzisiaj jest 19-03-2024, 04:38

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 12-07-2006, 09:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-05-2006, 12:41
Posty: 63
Lokalizacja: New Lublin City ;)
Suzuki: Vitara II
Najlepszy system ma moj sasiad w swojej Audi - gruby lancuch (taki ze dwie krowy na nim pociagniesz) owiniety kilka razy dookola pedalow plus solidna klodka :lol: Trzeba naprawde solidnych nozyc zeby to przeciac. Kiedys tez mial inny patent: blokada na kola taka jak zaklada straz miejska :D :D
A ja mysle ze dobrym spsobem moze byc szczelny korek w rure wydechowa - zdaje sie ze nie da sie wtedy samochodu zapalic - przypomnieli mi sie 4 pancerni i pies :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam
F.

_________________
Vitara II 1.4 AllGrip MT Premium 2019


Na górę
 Tytuł:
Post: 12-07-2006, 13:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-05-2006, 13:34
Posty: 293
Lokalizacja: Warszawa
Każde profesjonalne zabezpieczenie oki , tylko tak żebyśmy nie musieli godzinę ich odblokowywać, :D , to jest autko przecież dla naszej wygody , a zabezpieczenia typu łańcuchy kłódki , haczyki na ryby w siedzeniu to jakas mmaakabra - weź to rozbroj i dopiero jedz :shock: :shock: :twisted: jak bede na emeryturze to tak :D


Na górę
Post: 13-02-2007, 01:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06-01-2006, 23:54
Posty: 960
Lokalizacja: Kobylnica/Poznań
No wlasnie, jakies 2 godziny temu obejrzalem material w TVP 3 na temat kradziezy samochodow -w szczegolnosci w UK. Redaktorzy programu zrobili test -zebrali na placu 15 samochodow pracownikow stacji telewizyjnej i sprowadzili speca od otwierania samochodow. Co sie okazalo:
12 aut otworzyl i odpalil (wszystkie w czasie max. 2 minuty)
2 otworzyl i nie dal rady odpalic (Mercedes + X)
1 nie otworzyl (Passat)

X = to chyba byla jakas przerosnieta wersja Suzuki R+ Wagona :myjezeby: chyba, bo zauwazylem tylko znaczek Suzuki

Panowie zatrzymali sie nad autem i stwierdzili z wyrazem uznania na twarzy:
"To bardzo nowoczesny i skomplikowany immobilizer, bez specjalistycznego programu nie da sie go uruchomic" :wino:

To tak na dobry poczatek.

Jak oceniacie seryjne zabezpieczenia w Waszych Suzuki?
Co o nich wiecie?
Czy slyszaliscie i "popularnosci" Waszego modelu wsrod zlodziei?


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-02-2007, 07:56 
Offline

Rejestracja: 16-05-2006, 06:33
Posty: 205
Lokalizacja: Warszawa
Gdyby ktoś podstawił mi takie auto jak moje, otworzyłby je, i dał kluczyk do stacyjki (lub tylko odblokował kierownice), to odjade w przeciągu 10 minut z ominięciem immo ;)

Sposób odkryłem zupełnie przypadkiem, kiedy głowiłem się nad ekscentrycznym pomysłem montażu alarmu, ale później gdy go studiowałem, okazał się jak najbardziej powtarzalny.

Ogólnie - nieszczególnie. Najlepszy alarm to niestety AutoCasco... odpukać...


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-02-2007, 09:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15-05-2006, 12:41
Posty: 63
Lokalizacja: New Lublin City ;)
Suzuki: Vitara II
Podejrzewam, ze kazdy samochod da sie ukrasc, kwestia samozaparcia u zlodzieja. Ale z drugiej strony, zycie trzeba im tez utrudniac. Wiec immobilaizer, blokady na skrzyni, autoalarm i inne tego typu wynalazki oraz jeden chyba najbardziej skuteczny jak powiedzial pimposh AutoCasco ;). Zawsze mozna tez trzymac oswojonego (w stosunku do wlasciciela) grzechotnika w srodku, tylko ze w zimie zwierzatko zamarznie i nici z ochrony :(
Co do seryjnosci zabezpieczenia Suzi to fabrycznie byl tylko immobi. ale jaka jest jego skutecznosc to nie wiem - raczej wolabym zeby nikt nie sprawdzal :lol:

_________________
Vitara II 1.4 AllGrip MT Premium 2019


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-02-2007, 20:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-05-2006, 07:24
Posty: 691
Lokalizacja: Nowy Sącz
Jakie nie będą zabezpieczenia, jak się złodziej uprze to i tak odjedzie. A jak się mu nie uda odpalić, a będzie mu zależało na aucie to przyjedzie z lawetą.
Nie wiedziałem jeszcze takiej akcji ale czytałem kilka razy o takich przypadkach. Żeby nie marnować czasu na otwieranie, rozbrajanie i odpalanie, podjeżdżają lawetą, ładują auto na nią i znikają.


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-12-2008, 09:28 
Offline

Rejestracja: 28-12-2008, 16:51
Posty: 43
Lokalizacja: Wwa Groty
Ja w swoim swifciku, ktorego jeszcze nie odebralem na wejscie powiedzialem ze musi byc blokada. Wczesniej w clio mialem idealne urzadzenie tzw. odciecie zaplonu pewien pstryczek bez ktorego autko nie zapali (montowane nie przez salon bo clio juz nie bylo na gwarancji), ale w swifcie czegos takiego nie zrobie to pewnie narusza warunki gwarancji. Poza tym trzeba miec Auto Casco i nie wywolywac wilka z lasu. A no i garaz to tez bardzo fajna sprawa :).
I jeszcze jak napisal Kitza jak beda chcieli to na lawete rzuca i tyle.


Na górę
 Tytuł:
Post: 13-02-2011, 20:29 
Offline

Rejestracja: 25-01-2011, 19:29
Posty: 32
Lokalizacja: Kraków-okolice
ELEKTROZAWÓR ZAWÓR ODCINAJĄCY PALIWO + magiczny wł/wył.Koszt mały ale praktyczny.Co do lawety najlepiej skręcić koła i zablokować kierownice.Nie bedzie tak łatwo wciągnąć autko


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
[ GZIP: On ]